Promovat
Eleganta si spatiu apartament cu 3 camere pe doua niveluri, 107 mp – Timisoara
17
5

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, dispus pe doua niveluri, situat intr-o zona excelenta a Timisoarei – Balcescu/Brancoveanu, ideal atat pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie. Imobilul este finalizat in anul 2004, construit pe structura de beton si zidarie din ...

1579 EUR/m2 | 107 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare 77 mp spatiu comercial la parter cu 48 mp gradina proprie
4
2

Apostu Estate va propune spre vanzare un spatiu comercial ce poate fi folosit si pentru locuit, bine compartimentat, situat într-o zonă liniștita și în continuă dezvoltare – zona Metro 2. Detalii proprietate: Suprafata utila: 77mp Compartimentare practica: living luminos, bucatarie, 2 dormitoare, baie ...

1571 EUR/m2 | 77 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
 Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare- investiție sigură, chiriași existenți -Lipovei
4
1

Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei,modern, situat într-o zonă cu vad pietonal bun, ideal pentru investiție. Spațiul este în prezent închiriat unui salon de înfrumusețare, cu activitate stabilă și portofoliu format, generând venit imediat. Direct de la dezvoltator! Locație: ...

2045 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala  | Freidorf
12
4

Casa individuala | Freidorf

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa cu 2 camere si 3 bai, situat in Freidorf, foarte aproape de Lidl, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Casa se desfasoara pe o suprafata utila de 65mp si o suprafata de teren de 196mp. Compartimentarea proprietatii este ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Zona Olimpia Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, et. 2 din 10, bloc cu lift, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Suprafață utilă: 63,3 mp + logie 3,4 mp = total 66,7 mp 3 camere decomandate (17,1 + 11,8 + 11,6 mp) 2 băi (una cu cadă) Bucătărie ...

2075 EUR/m2 | 67 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament  4 Camere Full Decomandat 2 Bai 2 Balcoane, Boxa Centrala Proprie Zona Sala Olimpia
10
1

Apartament 4 Camere Full Decomandat 2 Bai 2 Balcoane, Boxa Centrala Proprie Zona Sala Olimpia

Apartament cu 4 camere, decomandat, mobilat si utilat, 2 bai, centrala proprie, su: 75,3 mp + balcon 2,9 mp + logie 3,6 mp = total 81,8 mp, et. 2 din 10 bloc cu lift. -4 camere decomandate (17,1 + 11,5 + 11,2 + 9,2 mp) -2 băi (cu geam) -Bucătărie 8,9 mp cu acces pe balcon -2 balcoane (balcon bucătărie ...

2303 EUR/m2 | 76 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1 la doar cateva minute CENTRU Piata Libertatii
10
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 cameră situat la etajul 1 al unei cladiri istorice in Piata Libertatii. Cladirea se afla in curs de renovare, cota parte este achitata in totalitate. Apartamentul are un dormitor spatios , un salon bucatarie de luat masa , un depozit si o baie, pe o suprafata ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Dambovita
7
3

Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan curs constructii Timis 1

Vand teren intravilan curs constructii Timis

Vand 5 ha teren intravilan - curs constructii cu utilitatiile (apa, gaz si curent) pe teren, in judetul Timis, la 35 km de Timisoara. Pret 14 euro mp negociabil. Pentru informatii suplimentare telefonic la nr de pe site sau ZERO SAPTE PATRU NOUA SAPTE CINCI UNU CINCI TREI SAPTE.

50,000 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița
18
5

Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița

Casă cu 4 dormitoare, mobilată și utilată Lux, 3 bai, centrală proprie, încălzire în pardoseală, su: 150 mp, plus curte amenaja cu gazon, su:250 mp, casa dispune și de garaj, cu toate utilitățile, disponibilă imediat, Preț: 330000 Euro Negociabil Se poate și închiria ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie  Zona Dâmbovița
7

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie Zona Dâmbovița

Apartament cu 3 camere, decomandat, centrala proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, su: 65 mp, etaj 3 din 4., bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 băi , 2 balcoane generoase cu vedere pe două părți diferite ceea ce îl face să fie luminos pe toată perioada zilei ...

1486 EUR/m2 | 72 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Închiriez teren mosnita noua
1
1

Închiriez teren mosnita noua

De închiriat teren in Mosnita noua 2000 mp fornt stradal 45 de m terenul este ingradit cu gard de beton si poarta de 6 m

2,000 m2

Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
9

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere
5
13

Vând apartament cu 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara- zona rezidentiala Buziasului. Situat la etajul 3(bloc tip P+4), in proximitatea complexului comercial (Kaufland, Lidl) si a zonei rezidențiale Spumotim, apartamentul dispune de o suprafata de 50mp.Geamuri termopane instalație de gaz pentru centrala termica Este ...

1338 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar direct
4
2

Proprietar direct

Vand apartament 2 camere Timisoara, str. Dropiei, 39 mp, etaj 1, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare, 82.000 euro. Proprietar telefon

2103 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

Spatiu comercial de vanzare
1
6

Spatiu comercial de vanzare

Vând 2 spati comerciale 85 mp si 75 mp întrare din stradă ,amenajat toate utilitățile la cheie ,inclusiv cu chiriași pret 1200 euro mp :Tel

14 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Casa la pret de apartament, Timisoara, zona Crisan, 3 camere
20
11

Casa de vanzare la pret de apartament in Timisoara, zona Crisan, constructie realizata in anul 1954 pe parter, din caramida, cu living cu bucatarie deschisa, 2 dormitoare, baie, dresing, o camera cu intrare din curte, si magazie, cu o suprafata construita de aproximativ 120 mp, pe un teren total de 180 ...

1175 EUR/m2 | 100 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Promovat
Liziera Padurii - Lipovei - Dumbravita - 116.000 Euro TVA inclus
12

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, cu o priveliste deosebita spre Padurea Verde. Apartamentul face parte din Complexul Adora - Denya Forest. se afla la etajul 3, are o suprafata utila de aproximativ 54 mp + 12 mp balcon. Compartimentare: -living, cu acces spre terasa; -bucatarie ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou în Timișoara  finisat la cheie– Investiție premium
11

Apartament nou în Timișoara finisat la cheie– Investiție premium

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 2 camere, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai ambițioase și moderne ansambluri rezidențiale din Timișoara – un proiect care setează un nou standard de locuire urbană în vestul României. Pentru informații suplimentare, disponibilitate și programare ...