Promovat
Oferta - 3 camere - 69 mp
10
1

Oferta - 3 camere - 69 mp

NEO Imobiliare - 0%Comision Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Calea Torotalului. Apartamentul se afla la etajul 1 ,are doua bai, o suprafata de 69 mp + terasa 8 mp si beneficiaza de centrala termica, incalzire in pardoseala si un loc de parcare. Termen finalizare 2025. Pret: 130.000 ...

1884 EUR/m2 | 69 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
6
73

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc,suprafata de 48 mp,etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. Este situat intr-o zona cu acces rapid la facultati,campus universitar,mijloacele de transport in comun,magazine,banci,farmacii,gradinite,scoli,licee,piete,etc. Blocul ...

1625 EUR/m2 | 48 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului, spatios , etaj intermediar
10
1

Apartament 2 camere Sagului, spatios , etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Sagului-Shopping City, la etajul 3 intr-un imobil cu regimul de inaltime P+4, decomandat, cu suprafata utila de 56MP plus balcon inchis de 4MP, compartimentat astfel: -Hol acces -Living cu balcon inchis -Dormitor -Bucatarie ...

1659 EUR/m2 | 56 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, etaj intermediar, bloc nou,Aradului
9
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Aradului, intr-un imobil nou, construit in anul 2020. Etaj intermediar, etajul 2/8. Imobilul dispune de lift. Acces facil la numeroase punte de interes. La doar cateva minute distanta fata de market, scoala, gradinita, ...

2411 EUR/m2 | 56 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
11

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere decoamndat, avand o suprafata de 52 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 4. Se accepta credit bancar sau surse proprii! Pentru mai multe informatii sau chiar vizionari va rog sa ma contactati la numaruld de telefon afisat in anunt!

1577 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 2 camere de vanzare pe Aradului
4
12

Apartament 2 camere de vanzare pe Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului,pe strada Dej,aproape de piata verde,la etajul 1,suprafata de 45 mp. Apartamentul dispune de masina de spalat vase,masina de spalat haine,uscator haine,frigider. Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Pentru mai multe detalii contactati ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
2

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Se vinde un apartament cu o camera in zona Aradului, aproape de Iulius Mall si la 7min pe jos de mijloace de transport in comun. Mobilat si utilat ca in poze, are o suprafata utila de 37mp si este la etajul 2. Bun si pentru investii. Pentru vizionari sunati la numarul afisat.

1730 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
1

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Se da spre vanzare un apartament cu o camera chiar in zona Aradului. Apartamentul este mobilat si utilat ca in poze, se vinde urgent. In proximitatea Bazei Sportive, Penny. Are 36mp si este la etajul 3. Se poate viziona incepand cu data de 1. Sunati pentru a stabili programare.

1611 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia
6
31

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia

Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro

1509 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii
3
5

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare garsoniera, confort 1, situata pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Garsoniera este situata la etajul 7din 8 si are o suprafata de 25mp. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, piata 700 si accesul facil la mijloacele de transport o face ...

2000 EUR/m2 | 25 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren intravilan curti constructii,cu utilitati disponibile.
3

Vino să descoperi acest teren de 698 mp situat într-o zonă liniștită. Accesul este asfaltat, facilitând intrarea și ieșirea. Pe teren sunt disponibile utilități precum: electricitate apă gaz canalizare Proprietatea este împrejmuită partial cu gard, oferind intimitate și siguranță. Stalpul pentru iluminat ...

698 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Dorobantilor
3
12

De vanzare apartament cu o camera zona Dorobantilor

Se da spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Dorobantilor. Etaj: 3 Suprafata: 37mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Lidl, Parcuri, Transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1824 EUR/m2 | 37 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Odobescu
7
16

De vanzare apartament cu o camera in zona Odobescu

Vand un apartament cu 1 camera, situat in Zona Odobescu, o suprafata utila de 32 mp, se afla la etajul 1. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz. Apartamentul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes din zona: - Centrul orasului - 15 ...

1750 EUR/m2 | 32 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului
8

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului

In zona Sagului se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 5, blocul are lift, confort 1 semidecomandat, are o suprafata de 49 mp utili cu 1 balcon închis . incalzire cu centrală proprie , aer condiționat în bucătărie și dormitor; se vinde mobilt si utilat la pretul de 97000 euro negoci ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart la casa Bogdanestilor  curte  acces cu masina centrala proprie
20
1

Apart la casa Bogdanestilor curte acces cu masina centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere baie bucatarie la casa cu 2 familii situat pe Calea Bogdanestilor cu acces auto cu o suprafata utila de 52 mp+anexe in curtea din spate si o gradina de 148mp teren Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII. Apartamentul se vinde mobilat ...

2173 EUR/m2 | 52 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare
13
7

4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dorobantilor aproape de Euroinstal confort 1 decomandat etaj 8 din 8 cu o suprafata totala de 85 mp cu 2 grupuri sanitare balcon. Apartamentul este in curs de amenajare. Pret informativ 99000 Euro (negociabil). Tel 0743100796 sau 072315 ...

1165 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Medicina
12

Apartament 2 camere zona Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Medicinei la etajul 2 din 2 confort 1 semidecomandat suprafata utila 54 mp complet renovat mobilat si utilat. incalzire autonoma cu panouri aer conditionat masina de spalat vase masina de spalat rufe cuptor cu microunde pret 149000 euro. Tel 0743100796 ID ...

2759 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera in zona Steaua
3
27

de vanzare garsoniera in zona Steaua

Se ofera spre cumparare o garsoniera in zona Steaua. Suprafata: 27mp. Etaj: 2. Puncte de interes: transport in comun, magazine, Shopping City, scolii. Compartimentare: semi-decomandat. Disponibilitate: imediata. Va asteptam la o vizionare! Sunati la numarul de telefon afisat!

1481 EUR/m2 | 27 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea