Promovat
Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.
6
4

Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui; Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 din 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - decomandat - model cu vedere pe o singura parte, in fata - model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan - detalii AMENAJARE interioara : parchet ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Liziera Padurii - Lipovei - Dumbravita - 116.000 Euro TVA inclus
12

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, cu o priveliste deosebita spre Padurea Verde. Apartamentul face parte din Complexul Adora - Denya Forest. se afla la etajul 3, are o suprafata utila de aproximativ 54 mp + 12 mp balcon. Compartimentare: -living, cu acces spre terasa; -bucatarie ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou
14

Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou

Apartament cu 2 camere in bloc nou, in oras, bucatarie inchisa, spatios, 51.3 mpu, DECOMANDAT, etaj 2, terasa 6 mp, loc de parcare inclus, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Apartamentul se va preda complet finisat. 106.000 Eur. Tel 0750182615

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
NOU. Langa ESO. Curte proprie.
4
2

NOU. Langa ESO. Curte proprie.

Vand apartament cu 3 camere, in Bloc NOU - 2026, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO, Profi si de mijloacele de transport in comun. Finisat la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane. Apartamentul dispune de CURTE, Debara. Zidarie complet caramida. ...

2143 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Braytim Muzicescu
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, su:66 mp plus balcon, centrala proprie, incalzirre rin calorifere, toate geamurile beneficiaza de rulouri, balconul este dotat cu copertina retractabila, etaj 2 din 2, cu acoperis din tigla. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera  Decomandat Etaj 1 Totul Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
8
1

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Totul Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni

Apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat deosebit, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 32mp plus 4 mp balcon si 1 loc de parcare inclus in pret. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Compartimentare: Hol Baie Bucătărie separată Living Dormitor Balcon Prețul ...

2083 EUR/m2 | 36 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex cu 6 camere de 240 mp utili - zona Brancoveanu
20
1

Duplex cu 6 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Brancoveanu. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Demisol + Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Timisoara, zona Brancoveanu, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 240 mp si teren 150 mp. Anul constructiei ...

1333 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat Centrala Proprie Totul Nou Zona Sagului Shopping City
6
1

Apartament cu 4 camere, decomandat, 2 bai, centrala proprie, calorifere noi, instalatie electrica, refacut de la zero, totul nou, su: 78 mp, plus 2 balcoane, in total 90 mp, etaj 3 din 10 bloc cu lift nou, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat Pret: 145000 Euro Negociabil Tel: ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Deosebit Zona Giroc Calea Urseni
8
5

Apartament 2 Camere Deosebit Zona Giroc Calea Urseni

Apartament cu 2 camere deosebit, mobilat și utilat, centrala proprie, su: 60 mp plus balcon, 1 loc de parcare si este dispus pe două niveluri, astfel: Nivel 1: hol, baie, bucătărie închisă, living Nivel 2: Dormitor Apartamentul dispune de: mașina de spălat vase, mașina ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Utilat Cu Tot Ce Se Vede In Poze Zona Giroc Calea Urseni
8
11

Apartament deosebit cu 2 camere situat pe doua niveluri, su: 64mp, et.2 din 2. Compartimentare inteligentă: Primul nivel: living spațios cu zonă de dining, bucătărie și baie . Mansardă: dormitor primitor, birou și un spațiu generos de depozitare de 13 m Suprafață utilă bine optimizată pentru confort ...

1406 EUR/m2 | 64 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie  Zona Dâmbovița
7

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie Zona Dâmbovița

Apartament cu 3 camere, decomandat, centrala proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, su: 65 mp, etaj 3 din 4., bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 băi , 2 balcoane generoase cu vedere pe două părți diferite ceea ce îl face să fie luminos pe toată perioada zilei ...

1486 EUR/m2 | 72 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Bloc Nou Zona Giroc Chisoda
5

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat gata de mutat, centrala proprie aer conditionat, ,fiind compartimentat astfel: living cu bucatarie open-space, dormitor, hol si baie, su: 51,45 mp plus balcon de 8 mp, et.2 din 2 si 1 loc de parcare in curte privata, cu poarta automatizata. Disponibil imediat ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City
9

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la aragaz, su: 57 mp, aer conditionat, baie cu cada, et.2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 95000 Euro Tel: 0726649775

1667 EUR/m2 | 57 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița
18
6

Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița

Casă cu 4 dormitoare, mobilată și utilată Lux, 3 bai, centrală proprie, încălzire în pardoseală, su: 150 mp, plus curte amenaja cu gazon, su:250 mp, casa dispune și de garaj, cu toate utilitățile, disponibilă imediat, Preț: 330000 Euro Negociabil Se poate și închiria ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie  Zona Braytim ESO
17
3

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie Zona Braytim ESO

Duplex deosebit cu 5 camere, mobilat si utilat, asa cum se vede in poze, su: 121 mp, P+E teren 257 mp, Confortul termic se realizează prin centrala proprie, cu ajutorul încălzirii în pardoseală. Casa este situată într-o zonă cu acces rapid la facilități urbane și diverse puncte de interes precum: cafenele, ...

1793 EUR/m2 | 121 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
4
6

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, su: 53 mp, situat la parter din 3, plus 1 loc de parcare trecut in Cf. Pret: 83500 Euro Tel: 0726649775.

1575 EUR/m2 | 53 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Casa Deosebiita 3 Dormitoare Beci Panouri Solare Centrala Proprie Toate Utilitatiile Zona Dambovita
10
6

Casa deosebita pe parter cu o suprafață utilă de 108 mp și este compartimentată ideal pentru o familie: - 3 dormitoare, 1 cu dressing, - living generos de aproximativ 40 mp - bucătărie open-space cu mobilier nou și insuliță - baie spațioasă de 12 mp, dotată atât cu cadă, cât și cu duș - hol foarte luminos ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, in zona de Nord - Calea Lipovei
8

Apartament cu 2 camere, in zona de Nord - Calea Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Suprafata utila de 53 mp. Apartamentul este situat ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere si 2 bai, zona Elisabetin
20
9

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Elisabetin. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Elisabetin - Iuliu Maniu, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter. Anul constructiei 1940, structura caramida, ...