Promovat
Apartament cu 3 camere la parter - mobilat si utilat, pozitie excelenta
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei . Apartamentul se afla la parter intr-un imobil de 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 61 m², plus o boxa in folosinta la subsolul blocului. Compartimentarea este decomandata oferind un spatiu luminos, ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 3 camere si 2 balcoane | Soarelui
11

Apartament decomandat cu 3 camere si 2 balcoane | Soarelui

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament complet mobilat și utilat, decomandat cu 3 camere situat în zona Soarelui, langa generala 30. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile, acest apartament decomandat din zona Soarelui ...

1794 EUR/m2 | 64 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, 71 mp utili, etaj 6/9, zona Aradului
6
2

ID Intern: P681 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat situat la etajul 6/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

2972 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, finisaje premium, Torontalului/Mehala
20
1

Apartament 2 camere, finisaje premium, Torontalului/Mehala

Apartamente de vânzare în Ansamblul Rezidențial Eliza 1, situat intre Torontalului si Mahala Blocul dispune de lift si parcare subterana privata Îți prezentăm Ansamblul Rezidențial Eliza 1, un proiect conceput special pentru confortul zilnic, unde lumina naturală, compartimentările eficiente și finisajele ...

2176 EUR/m2 | 52 m2

mehala, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Centrala
20
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Centrala. FOXFORT propune spre vanzare un apartament versatil, situat la etajul 1 al unei cladiri istorice elegante din zona centrala a Timisoarei, construita in 1940, avand regim de inaltime Parter + 2 Etaje. Constructia este solida, avand structura ...

2435 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Aveti spre cumparare un apartament cu o camera din Zona Aradului, in apropierea Str. Armoniei. Apartament decomandat, la etajul 2 al blocului cu lift. Are 39mp suprafata utila. Mai multe informatii la telefon.

1667 EUR/m2 | 39 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casa cu 2 camere de vanzare si 403 mp de teren in Ronat
2
8

Casa cu 2 camere de vanzare si 403 mp de teren in Ronat

Casa individuala cu 2 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Ronat. FOXFORT propune spre vanzare o proprietate situata strategic la marginea orasului, ce imbina perfect avantajele unei zone linistite cu accesul facil catre punctele de interes urbane. Casa este amplasata pe un teren care ofera ...

2025 EUR/m2 | 40 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului - 3 camere, gata de mutat!
8
4

Girocului - 3 camere, gata de mutat!

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere in Girocului, aproape de Parcul Lidia, bine compartimentat si pregatit pentru mutat. Situat la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 67 mp, model semidecomandat, balcon inchis, integrat in suprafata utila. Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare Garsoniera etaj 3 Sagului
7
5

De vanzare Garsoniera etaj 3 Sagului

De vanzare Garsoniera la etajul 3 din 4 ,mobilata si utilata in Sagului,langa Sdm Timisoara,suprafata utila 21 mp,pret vanzare 32.000 negociabil (se inchiriaza cu 170 minin lună) !! Tel 0747354155....

1405 EUR/m2 | 21 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

De vanzare un apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu. Aproape de Facultatea de Medicina, Centru, Complexul Studentesc, magazine si transport in comun. Apartamentul este chiar la etajul 3 al blocului si dispune de o suprafata de 37mp. Se vinde complet utilat si mobilat ca in poze. Pentru alte informatii ...

1541 EUR/m2 | 37 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Aradului. Perfect atat ca si locuita si investitie, zona fiind una foarte cauta in toata perioada anului. Aveti in apropiere atat Facultatea de Agronomie cat si magazine, restaurante, mijloace de transport in comun, parcuri. Este la etajul 1 si ...

1744 EUR/m2 | 39 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Va prezentam un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,decomandat,situat la etajul 3 din 5,avand o suprafata de 36mp,se vinde mobilat si utilat complet. Apartamentul se afla localizat intr-o zona cu diverse puncte de interes cum ar fi supermarketuri,magazine,scoli,gradinite,dar si cu acces destul ...

1583 EUR/m2 | 36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Modern
3
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Modern

Vă propunem spre achiziție un apartament spațios cu 1 camera, în suprafață de 38 mp, situat la etajul 1 4 într-una dintre cele mai apreciate și accesibile zone ale orașului Dorobanților. Vecinatati: Profi la 4 min de mers pe jos, Politia locala,liceul Energetic , iulius mall la 8 min cu masina, Magazine,banci,farmacii,scoala,piata, ...

1421 EUR/m2 | 38 m2

Modern, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex de tip insiruit, 4 camere, predare la alb - zona Lipovei
6
4

Duplex cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei Descopera noul proiect de duplexuri moderne din zona de nord a orasului. FOXFORT propune spre vanzare acest ansamblu de duplexuri insiruite, construite in 2025, care iti ofera oportunitatea perfecta de a-ti crea locuinta de vis, asa cum iti doresti. ...

2317 EUR/m2 | 119 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  cu o camera in zona Gheorghe Lazar
3
3

De vanzare apartament cu o camera in zona Gheorghe Lazar

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat la etajul 5 10, in zona Gheorghe Lazar din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 5 10 al unui imobil construit intre 1985 si are o suprafata utila de 35mp, blocul este dotat cu lift si camera de supraveghere pe fiecare ...

1600 EUR/m2 | 35 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Vând imobil
10
13

Vând imobil

Oricine care dorește informații !?se poate doar la față locului!! Cine nu despune de acești bani sa nu încerce să ne contacteze!!! Prețul este (fixxxx) 2000 euro mp pretul este fix locatie se afla in Timisoara pe artera principala , zona Aradului , viza-vi complexului Dacia service front stradal 37 ...

1999 EUR/m2 | 531 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea