Promovat
Penthouse 3 camere, decomandat, 81 mp utili, etaj 3,  zona Torontalului
12
2

Penthouse 3 camere, decomandat, 81 mp utili, etaj 3, zona Torontalului

ID Intern:P744 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un penthouse cu 3 camere, decomandat, etaj 3/3, constructie 2024 situat in zona Torontal. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele ...

2037 EUR/m2 | 81 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Doua apartamente la curte comuna separata, zona Timocului, Timisoata
18

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare 2 apartamente la curte comuna cu acces auto. Apartamentele se afla in zona Timocului din Timisoara, judet Timis. Apartamentele sunt lipite, cf-uri separate si se vand doar impreuna. Primul apartament cu o suprafata utila de 38 mp este compartimentat ...

1703 EUR/m2 | 175 m2

Traian, Timisoara, Timis

Promovat
vanzare 2 camere bloc de 15 ani
7
4

vanzare 2 camere bloc de 15 ani

oferim spre vanzare apartament 2 camere decomandat ,etajul 1,bloc din 2010,gradina,disponibil ,zona mehala.pretul este 97000 euro negociabil.

1764 EUR/m2 | 55 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
43

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

APARTAMENT NOU, TIMISOARA, OCUPABIL IMEDIAT, COMISION 0%
9

APARTAMENT NOU, TIMISOARA, OCUPABIL IMEDIAT, COMISION 0%

LANDMARK va ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, confort 1, open space, situat Aradului - Torontalului, la etajul 5 din 9 al unui bloc finalizat in 2025, dotat cu doua lifturi. Cu o suprafata utila de 54.6 mp #537;i o terasa generoasa de 9 mp,nbsp; acest apartament asigur#259; un ...

Timisoara, Timis

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10
3

De vanzare, in bloc nou, langa benzinaria ESO, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,2 mp utili, finisaje si dotari de cea mai buna calitate, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, aparat de aer conditionat, geamuri tripan cu rulouri electrice, parchet din lemn masiv, baie cu geam ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

OCAZIE COMISION 0% - Vanzare Casa individuala, 530 mp, in Timisoara
14
2

Casa individuala cu 15 camere de vanzare in localitatea Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Mansarda, situata in Timisoara, avand un numar de 15 camere, cu o suprafata utila de 530 mp si teren 824 mp. Anul constructiei este 1992, structura ...

1604 EUR/m2 | 530 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament central Timisoara
5
21

Vând apartament central Timisoara

Proprietar vand apart 2 camere( sau 6 )situat in centrul orasului bd. Loga Este compatibil pt firme,birouri cat si privat . 80m patrati cu camere inalte de 4 metri cu geamuri schimbate rulouri electrice etc Apartamentul se poate si inchiria! Pret 130000

1625 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Langa statia de autobuz. Compartimentare excelenta. Apartament finalizat !
10
4

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de autobuz ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 2, decomandat, cu posibilitate de a inchide bucataria, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 95.000 Euro cu TVA ...

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Cetatii, aflat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

2162 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

aprtament zona lipovei
5
4

aprtament zona lipovei

Vând apartament 2 camere Zona Lipovei Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Lipovei, la etajul 2, cu o suprafață de 50 mp. Apartamentul este fără îmbunătățiri, ideal pentru renovare și amenajare după propriul gust. Etaj 2 Suprafață: 50 mp Dispune de balcon Zonă liniștită Nu dispune ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT NOU, TIMISOARA, CENTRALA PROPRIE, COMISION 0%
14

APARTAMENT NOU, TIMISOARA, CENTRALA PROPRIE, COMISION 0%

LANDMARK ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Torontalului - Aradului, in ansamblul reziden#539;ial 109 CORNER, situat la etajul 4 al unui bloc nou cu 5 etaje, construit in 2025. Apartamentul are o zona de open space, o suprafata utila de 79.1 mp, dispune de 2 bai si o terasa de 21 mp. ...

Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren extravilan proximitate strategica, front la sosea
4
2

Teren extravilan agricol, de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala, avand o suprafata de 12.500 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 30 ml la sosea cu o lungime de 416 m. Utilitati: la distanta Oportunitate Unica de ...

12,500 m2

Mehala, Timisoara, Timis

PROPRIETAR vand duplex in Mosnita, locatie excelenta, toate utilitatile, finalizat
10
2

PROPRIETAR vand 1 2 duplex in Mosnita, cartier Serena 3, situat la 500 metri de noul LIDL de pe Drumul boilor. Regim de inaltime P+Pod cu placa de beton. Suprafata utila 75 mp + terasa acoperita de 15 mp, teren 315 mp, front stradal 9 ml, acces auto. Constructie noua finalizat în 2026, caramida Porotherm, ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan 9738 mp, cu iesire pe 3 strazi - zona Dambovita
2

Teren intravilan de vanzare in Timisoara zona Dambovita. FOXFORT propune oportunitate excelenta pentru investitie, teren intravilan ideal pentru constructii rezidentiale sau comerciale, situat in Timisoara, zona Sud-Vest, Freidorf - Dambovita, avand o suprafata de 9738 mp, numar fronturi stradale 3 ...

9,738 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

vand teren cu autorizatie de duplex - torontalui Metro2- pret 120 euro m2
4
2

vand terenuri cu suprafete de 450-500mp cu autorizatie obtinuta de duplex duplexurile au 90-105 mp unitate zona Torontalului Metro2 pret 110 euro m2 fara autorizatie si 120 euro m2 cu autorizatie de construire

450 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vind terenuri cu AC 350-500mp duplex P+2  Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2
6
5

Vind terenuri cu AC 350-500mp duplex P+2 Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2

Terenuri 350-500mp se pot construi individuale sau duplexuri - utilitati aproape. - 110 euro m2 fara AC , 120 euro m2 cu AC. - strazile se predau pietruite. - pentru dezvoltatori se pot oferi contra cost autorizatii deja obtinute pentru locuinte individuale si duplexuri. - pentru proiecte complete ...

350 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Timisoara | 3 camere | Curte comuna | Intrare separata |
11
2

Va propunem spre vanzare Casa, situata in Timisoara, zona Lunei-Printul Turcesc, intr-o zona rezidentiala apreciata, cu acces rapid catre toate punctele de interes. Casa beneficiaza de curte comuna insa are intrare separata direct din strada, beneficiaza de geamuri termopan si centrala termica pe gaz, ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

lunei, Timisoara, Timis

Vind terenuri 500mp Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2
5
3

Vind terenuri 500mp Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2

Terenuri 350-500mp se pot construi individuale sau duplexuri Hmax P+2 - pentru dezvoltatori se pot asigura de catre noi Ac-uri deja obtinute pentru duplexuri , individuale, sau colective cu 9 apartamente.(contra cost) - pentru proiecte complete va rugam sa ne contactati

450 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vind terenuri 350-500mp duplex P+2  Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2
4
7

Vind terenuri 350-500mp duplex P+2 Torontalului-Metro2 , Pret 110 euro m2

450 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
5

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
4

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea