Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița
6

Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, 1 balcoan închis și bucătărie situat pe Bulevardul Dâmbovița la 5 minute de Shopping City, Dedeman restaurante și magazine. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 47mp fiind situat la etajul 6 al unui bloc ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 2 bai, terasa pe 2 parti, Calea Torontalului
9

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament openspace cu 3 camere, situat la etajul 6/9 intr-un bloc nou din zona Torontalului. Apartamentul dispune de o suprafata de 80 mpu si compartimentat astfel: - hol de acces - living spatios openspace cu bucatarie si iesire catre terasa de 62mp - baie cu ...

2345 EUR/m2 | 80 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare zona Ghirodei Timisoara
18

Casa individuala de vanzare zona Ghirodei Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o proprietate situata in zona Ghirodei din Timisoara judetul Timis, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare rezidentiala. Proprietatea se afla pe un teren generos de 716 mp, cu front stradal de 19 ml si este compusa din doua constructii functionale si bine ...

1290 EUR/m2 | 186 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, renovat, zona centrala, Timisoara
14
3

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament exclusivist cu 2 camere, situat in Timis, Timisoara, zona Ultracentrala, la cativa pasi de Primarie. Proprietatea se afla la etajul 2 al unei vile istorice proiectate de arhitectul Albert Krausz, o constructie deosebita cu doar 2 etaje, ce imbina rafinamentul ...

3000 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere , zona Torontalului
8

Apartament 2 camere , zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etaj 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2058 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 4 camere | 88.99 mp | 2 bai | Steaua
17

COMISION 0% pentru cumparator Apartament de vanzare in zona STEAUA, situat la etajul 3 intr-un bloc cu 4 etaje, cu acoperis din tigla. Proprietatea se remarca prin suprafata generoasa, compartimentarea eficienta si multiplele spatii de depozitare, fiind ideala pentru o familie. Detalii generale: - ...

1517 EUR/m2 | 89 m2

steaua, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,
8
2

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 2 , zona Bucovina , aproape de noua cresa, 2 apartamente pe nivel, amenajat, 2 bai. pret 138500 euro.

2131 EUR/m2 | 65 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Lipovei parter cu balcon
9

Apartament 2 camere Lipovei parter cu balcon

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei, la parter din 4 nivele, confort 1 decomandat, blocul este izolat, suprafata utila 53 mp, are un balcon la bucatarie , incalzire cu centrala proprie, parchet laminat, termopane, gresie si faianta, pret 97000 euro.

1830 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec Aradului-Mall parter
8

2 cam dec Aradului-Mall parter

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, Aradului , langa Iulius Mall,situat la parter , intr.un bloc izolat termic, renovat recent, centrala proprie, baie cu geam , boxa. Pret 118000 euro.

2360 EUR/m2 | 50 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei cu centrala proprie
4
171

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, utilat si mobilat complet, dotat cu centrala proprie, 27mp, etaj 2. Detalii suplimentare telefonic.

1852 EUR/m2 | 27 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului
4
91

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului

Se vinde garsoniera zona girocului, plavat 2, confort 1, la 1 4, 27 mp2 patrati, cu o camera, bucatarie, baie, hol. Gresie, faianta, parchet, geamuri termopan, usa metalica. Se vinde mobilat si utilat.

1375 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vând apartament
7
2

Vând apartament

Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat situat la et.5 mansardă în zona Liviu Rebreanu intrarea Muntilor.Cu vedere pe doua părți cu 2 balcoane.Apartamentul se vinde mobilat.Suprafata utila 62.02 mp. Are centrală proprie si doua aparate de aer condiționat. Preț.95.000 Euro Contact: sau ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !
8

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona Braytim, aproape de muzeul de apa, la etajul 2, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare in cf, pret 95.000 euro. Tel: 07 arata numarul

1979 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc
9
19

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc

Ap cu 1 camera de vanzare,etaj 4,in Complexul Studentesc,37 mp,renovat si complet utilat.Are gazul tras in ap.Este o buna investitie.Pret 64900 euro+comision

1754 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere,Torontalului
9
2

Apartament cu 3 camere,Torontalului

Apartament cu 3 camere de vanzare in complexul rezidential, langa VOX, Torontalului. Apartamentul este in bloc nou,la et 9 16, in zona nou construita. Apartamentul are 2 bai(una cu vana si una cu dus)centrala proprie,living cu bucatarie, 2 dormitoare, balcon,SU fiind de 71,08 mp. Este o zona cu parc,magazine,aproape ...

2393 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean 2

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean

Ap cu 2 camere de vanzare langa Spitalul Judetean,et 3,decomandat,recent amenajat,cu centrala proprie,pret 85000 euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

3 camere spațios și luminos, cu 2 garaje, in zona Iosefin
19
2

3 camere spațios și luminos, cu 2 garaje, in zona Iosefin

De vânzare apartament de 3 camere, decomandat, spațios și luminos, nemobilat, cu parchet din lemn masiv, camere generoase, balcon si veranda, cu deschidere amplă. Locuința oferă un potențial excelent de renovare și amenajare după gustul viitorului proprietar, fiind potrivită atât pentru locuire proprie, ...

2011 EUR/m2 | 92 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament modern, luminos, cu vedere panoramică superbă asupra orașului
23

Apartament modern și luminos, cu design contemporan, cu vedere panoramică asupra orașului. Locuința este amenajată cu atenție la detalii, oferă spații bine organizate și este ideală pentru locuire imediată sau investiție. Compartimentare interioara: - hol acces si tranzit - living open space cu bucataria ...

4324 EUR/m2 | 74 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea