Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar: Casă solidă și spațioasă în zona centrală - oraș Sânnicolau Mare
10
3

Proprietar: Casă solidă și spațioasă în zona centrală Sânnicolau Mare ideală pentru locuință, grădiniță, școală, azil, clinică sau activitate comercială! O proprietate cu personalitate, construită trainic și gândită pentru confort și funcționalitate. Situată la doar 500 m de zona pietonală, ...

830 EUR/m2 | 300 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere în Fabrik  - Comision 0%
20
2

Apartament 3 Camere în Fabrik - Comision 0%

Descoperiți oportunitatea de a locui într-un apartament de excepție în complexul rezidențial Fabrik, situat în imediata vecinătate a complexului studențesc. Acest apartament tip Samantha oferă un echilibru perfect între stil și funcționalitate, beneficiind de finisaje premium și de o locație ideală. ...

2196 EUR/m2 | 124 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Piata Verde! 2 Cam! 53 mp! Et 3! Lift! 132.000 Euro!
7
1

Piata Verde! 2 Cam! 53 mp! Et 3! Lift! 132.000 Euro!

Clasa Energetica A; Oportunitate rară de investiție sau locuire într-un imobil de ultimă generație, finalizat în 2025, care redefinește standardele de confort și sustenabilitate. Situat în inima zonei Aradului, lângă Piața Verde, acest apartament este construit conform standardului european NZEB (Nearly ...

2491 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere loc de parcare inclus  8 minute de tm.
9
4

Apartament cu 2 camere loc de parcare inclus 8 minute de tm.

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un imobil cu regim de inaltime P+ 2E+M locuinte colective in REMETEA MARE Constructia blocului este din anul 2023.Constructia este riguroasa cu izolatie exterioara cu finisaje de calitate superioara. Sunt apartamente cu 1 si 2 camere,3 camere. DOTARI:usi ...

1800 EUR/m2 | 40 m2

Lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului cu centrala
9
4

Apartament 2 camere Aradului cu centrala

In zona Aradului se vinde apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 este acoperit cu membrana bituminoasa, are o suprafata utila de 52 mp, este dotat cu centrală termica pe gaz, jaluzele de aluminiu, aparat de aer condiționat, parchet din lemn, gresie si faianta, se vinde ...

1625 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane
20
1

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Odobescu , etaj 4 din 5, spatios, 2 balcoane , vedere pe 3 parti, mobilat. Pret 98000 euro usor negociabil.

1782 EUR/m2 | 55 m2

odobescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Se propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat în zona Torontalului, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, la doar câteva minute de mers pe jos de Iulius Mall Timisoara și în imediata apropiere de Piața Dacia. Imobilul este amplasat la etajul 2 din 4 al unui ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere , zona Torontalului
8

Apartament 2 camere , zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etaj 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2058 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 4 camere | 88.99 mp | 2 bai | Steaua
17

COMISION 0% pentru cumparator Apartament de vanzare in zona STEAUA, situat la etajul 3 intr-un bloc cu 4 etaje, cu acoperis din tigla. Proprietatea se remarca prin suprafata generoasa, compartimentarea eficienta si multiplele spatii de depozitare, fiind ideala pentru o familie. Detalii generale: - ...

1517 EUR/m2 | 89 m2

steaua, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,
8
2

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 2 , zona Bucovina , aproape de noua cresa, 2 apartamente pe nivel, amenajat, 2 bai. pret 138500 euro.

2131 EUR/m2 | 65 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Lipovei parter cu balcon
9

Apartament 2 camere Lipovei parter cu balcon

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei, la parter din 4 nivele, confort 1 decomandat, blocul este izolat, suprafata utila 53 mp, are un balcon la bucatarie , incalzire cu centrala proprie, parchet laminat, termopane, gresie si faianta, pret 97000 euro.

1830 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec Aradului-Mall parter
8

2 cam dec Aradului-Mall parter

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, Aradului , langa Iulius Mall,situat la parter , intr.un bloc izolat termic, renovat recent, centrala proprie, baie cu geam , boxa. Pret 118000 euro.

2360 EUR/m2 | 50 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei cu centrala proprie
4
171

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, utilat si mobilat complet, dotat cu centrala proprie, 27mp, etaj 2. Detalii suplimentare telefonic.

1852 EUR/m2 | 27 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului
4
91

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului

Se vinde garsoniera zona girocului, plavat 2, confort 1, la 1 4, 27 mp2 patrati, cu o camera, bucatarie, baie, hol. Gresie, faianta, parchet, geamuri termopan, usa metalica. Se vinde mobilat si utilat.

1375 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea