Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
7

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere  Sagului
16
3

Apartament 2 camere Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere , aproape de Shopping City l etajul 7 din 10 , bloc cu lift nou, blocul este izolat, are o suprafata utila de 47 mp, este compus din : living, dormitor, bucatarie, baie, debara, balcon si o baoxa inxclusa in CF , incalzire cu centrala proprie pe gaz, aer conditionat, ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa pt. 2 familii, cu 9 camere, teren 832mp, Zona Girocului Timisoara
20
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanare, in Reprezentare Exclusiva, o casa individuala cu 9 camere, desfasurata pe 3 niveluri P+M+Pod, aflata in zona Girocului din Timisoara, pe strada Ludwig von Ybl. Actualul proprietar a gandit acest imobil incat sa poata fi folosit ca si 2 locuinte, ...

1595 EUR/m2 | 295 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
46 parcele teren intravilan | Pischia
1
43

46 parcele teren intravilan | Pischia

Vand parcele pentru casa in Pischia, acces din drumul principal Puz aprobat pentru zona de locuinte individuale sau cuplate cu maxim 2 unitati parcela Regim de inaltime P+1E+M Er, parcele se vand cu toate utilitatile (apa canal curent si drum de acces) gaz nu exista in Pischia Suprafete intre 530mp ...

600 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica
3

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului aproape de Lidl intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 decomandat etaj 10 din 10 cu o suprafata totala de 57 mp centrala termica amenajari clasice. Pret informativ 80000 Euro

1481 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Modern
8
2

Apartament 3 camere zona Modern

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata utila de 67 mp situat in zona Modern confort 1 semidecomandat la etajul 3 din 5 modelul cu 2 bai balcon bloc anvelopat este renovat termopane gresie si faianta se vinde mobilat si utilat geamuri termopan cu rulouri din aluminiu incalzire cu centrala ...

1821 EUR/m2 | 67 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii
8

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii

De vanzare ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, etaj 1, 52mp, centrala termica , instalatie de aer conditionat, boxa pret 99500 euro.

1913 EUR/m2 | 52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
2

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan 540 mp cu toate utilitatile, zona Metro 2
10
19

Teren intravilan 540 mp cu toate utilitatile, zona Metro 2

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Calea Torontalului. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, avand o suprafata de 540 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 18 ml la strada. Caracteristici teren: regim de inaltime permis P+1. ...

540 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Direct proprietar
2
8

Direct proprietar

proprietar, vând casă demisol, parter și etaj cu suprafața utilă 240 mp, plus pod mansardabil. Mobilată modern și complet utilată, instalația de apă, canalizare, instalatia termică, băile, zugrăvelile în toată casa sunt recent renovate. Teren 300 mp, zona liniștită. Casa este dotată cu sistem de supraveghere ...

1567 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii
17
3

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Circumvalatiunii, aflat la etajul 8 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 8 Etaje. Anul constructiei 1989, structura ...

2069 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

 Vand teren agricol Timisoara 1630 ha
1
36

Vand teren agricol Timisoara 1630 ha