Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5
1

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
3

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Zona Sagului, aproape de Generala 2
8
2

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 3 intr-un imobil P+4, cu acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

1719 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Pozitie excelenta! Apartament cu 2 camere si balcon de 4 mp- Calea Aradului
12
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Aradului, intr-un imobil finalizat in anul 1981, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 4 dintr-un bloc prevazut cu P+4 etaje+M si dispune de o suprafata utila de 48 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

1562 EUR/m2 | 48 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament modern, mobilat si utilat complet, zona Girocului
13
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1989, complet renovat in ...

2338 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

AX1269 Iulius Mall, Decomandat, Renovat
16

AX1269 Iulius Mall, Decomandat, Renovat

OXIA The Real Estate Agency prezinta in exclusivitate spre vanzare apartament cu o camera in Timisooara, zona Lipovei (langa Iulius Mall), situat in imobil P+4E+M, la etajul 4, decomandat, cu suprafata de aproximativ 35 mp, compartimentat astfel: Hol Bucatarie Baie Camera cu balcon open space Apartamentul ...

2129 EUR/m2 | 35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare, zona Buziasului
10
8

Apartament 2 camere de vanzare, zona Buziasului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1977, structura beton, ...

1694 EUR/m2 | 49 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Propietar inchiriez cu contract anaf o garsoniera la un băiat care sfințește locul
5
15

Propietar inchiriez cu contract anaf aceasta garsoniera doar ca acuma au nenorocit-o chiriașii și nu mai am nerv sa o readuc la cum arata în pozele acestea când le-am dat-o este la et 4 cu acoperis în calea sagului lângă restaurant Nora are 15 mp utili o dau cu doar 600 de lei chirie lunara și 1000 de ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Zona  Dambovita Piata Aurora
5

Apartament 1 Camera Decomandat Zona Dambovita Piata Aurora

Apartamet cu 1 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la usa, su: 36 mp, plus balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, baie cu vana si geam, un dressing pe hol, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate puncytele de interes din zona, disponibil imediat. Pret: ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat  46 mp  curte proprie 2 locuri de parcare  Zona Calea Urseni
7
4

Apartament 3 camere decomandat 46 mp curte proprie 2 locuri de parcare Zona Calea Urseni

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 68 mp + CURTE 103 mp, situat la parterr, plus 2 locuri de parcare, AC, centrala proprie, încălzire in pareoseala, finisaje interioare la alegerea clientului incluse in preț, uși interioare Porta Doors. Pret. 119000 euro cu o curte de 46 mp. Telefon. 0766 ...

1750 EUR/m2 | 68 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Vand vila individuala Timisoara-Calea Aradului
13
11

Vand vila individuala Timisoara-Calea Aradului

Vand fara comision vila individuala zona Calea Aradulu-Lipovei 7 minute de Mall.Vila are 7 camere.Parter hol ,living,bucatarie inchisa,dormitor.,birou,baie, debara,garaj cu acces direct in casa terasa,etaj 4 dormitoare hol mare-living 2 bai,3 balcoane,pod.curte amenajata gazon Garaj mare .Strada asfaltata ...

1607 EUR/m2 | 196 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Turist
8
1

Apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, recent renovat in totalitate, centrala proprie, eu: 49 mp, balcon inchis cu geamuri termopan, baie cu dus si geam, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Magazine, Farmacii, Shopping City, mijloacele de transport, ...

1918 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3  Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului
8
4

Apartament 3 Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, su: 64mp, situat la parter, cu 2 balcoane, la 10 minute de mers pe jos de IULIUS MALL Pret: 113900 euro usor negociabil Tel ; 0726649775

1780 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament LUX 3 Camere Centrală Proprie Zona Splaiul Nistrului
10
1

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat deosebit, 2 bai, centrala proprie, incalzire in pardoseala si calorifer, aer conditionat, su: 130 mp, fiind compartimentat astfel: 1 bucatarie complet mobilata si utilata cu masina de spalat vase, cuptor, frigider, cu living mare open- space, 2 dormitoare, unul ...

2885 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Centrală Proprie Zona Sagului Piata Doina
6

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat, cum se vede în poze, centrala proprie, bucătărie închisă, 1 debara, 1 baie, 1 balcon, su: 67 mp situat la etajul 2 din 4, zona foarte liniștită și aproape de toate punctele de interes din zona, Școala, Grădiniță, Piața, Shopping City, Magazine, Farmacii, Băncii ...

1522 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa Individuala Deosebita 4 Camere 3 Bai 4 Locuri De Parcare Centrala Proprie Zona Chisoda
8

Casa deosebita cu 4 camere, 3 bai, 2 dessinguri, mobilata si utilata, centrala proprie, fiind compartimentata astfel: Parter: 1 bucatarie inchisa de 27 mp, 1 living de 45mp, 1 baie, 1 birou si 1 camera tehnica, cu iesire pe terasa acoperita si 1 beci de16 mp. Etaj: 3 dormitoare mobilate si utilate, 2 ...

1292 EUR/m2 | 240 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Braytim Muzicescu
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, su:66 mp plus balcon, centrala proprie, incalzirre rin calorifere, toate geamurile beneficiaza de rulouri, balconul este dotat cu copertina retractabila, etaj 2 din 2, cu acoperis din tigla. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vand fosta zootehnie
1
16

Vand fosta zootehnie

Vand teren 46.000 mp intravilan in jebel..fosta zootehnie..la 5 euro mp teren...grajdurile gratuit...ptr detalii..tel:

Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion
9

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion

Apartament cu 3 camere decomandat, su: 56 mp, et.1 din 10, necesita renovare, cu posibilitate de centrala proprie Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 105000Euro negociabil Tel: 0726649775

1875 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5
1

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Spatios 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Boxa Zona Dambovita
8

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 70 mp,. complet mobilat și utilat, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat, etajul 2 din 5 cu vedere pe două părți, bloc izolat termic, anvelopat. Dotări: - mașina de spălat rufe, uscător, cuptor electric plita gaz, cuptor cu microunde, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății
10
1

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat lux, semi- decomandat, centrală proprie, aer condiționat, su: 54 mp cu balcon închis, plus o boxă la subsol de 5 mp, etaj 3 din 4, în scara blocului spațiu de depozitare biciclete, locuri de parcare în spatele bloculu. Refăcut de la zero, foarte aproape de toate ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis