Promovat
Apartament 2 camere de vanzare,renovat,zona Dorobantilor Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parter inalt /4, in zona Dorobantilor, Timisoara, jud.Timis. Apartamentul a fost recent renovat fiind schimbate instalatia electrica si sanitara. Apartamentul dispune de o suprafata de 56,19mp ...

1767 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere Braytim
15
5

Apartament cu 2 camere Braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la ...

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, 2 bai , 2 balcoane,zona Soarelui
11

Apostu Estate va ofera spre vanzare, un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Soarelui, spatios si luminos. Model mare, cu vedere pe 2 parti.Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje,. Zona buna, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere fata de statia de autobuz, ...

2000 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Gradina. Mobilat si utilat complet. 2 Bai. Aproape de Eso.
20
6

Gradina. Mobilat si utilat complet. 2 Bai. Aproape de Eso.

Vand apartament cu 3 camere, in zona Girocului, la doi pasi de ESO, Profi si de mijloacele de transport in comun. Bloc NOU. Suprafata generoasa, 2 bai, dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie. Incalzire in pardoseala, 2 aparate de aer conditionat. Gradina proprie, terasa. Complet mobilat si ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ghiroda , in spate la fostul RAR , asfalt , toate utilitatile !!!
13
1

Casa in Ghiroda , jumatate de duplex , P+M , 120mp utili , la parter , dormitor birou , baie , living , bucatarie , terasa , la mansarda , 3 dormitoare , baie , dresing . Casa este la gri , are incalzirea in pardoseala montata , sapele trase , peretii tencuiti . Necesita finisajele , pereti si pardoseli ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!
13

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!

Apartament cu 3 camere , bloc nou , loc parcare , mobilat , utilat , totul in stare perfecta ,72mp utili . Compartimentare , living generos cu bucatarie , 2 dormitoare , 2 bai , o terasa mare cu vedere spre parc si raul Bega . Pozitie deosebita , linistita , foarte de aproape de centrul orasului si ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!
20
2

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!

Penthouse de exceptie , 70mp , mobilat , utilat , 3 camere , bucatarie , 2 bai , terasa 60mp . Pozitie unica , vedere spre Bega si Parcul Uzinei . Pret 212.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

3029 EUR/m2 | 70 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Cornesti Jadani , ocazie !!!
6
7

Cornesti Jadani , ocazie !!!

Casa veche , teren 750mp , 52.000Euro negociabil , Cornesti - Jadani . Casa se preteaza atat pentru o resedinta de vacanta casa de vara , ea avand toate dotarile necesare , cat si pentru a fi demolata si construita o noua casa . Informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

650 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere renovat complet tip "Samantha" Dorobantilor !!
18
10

COMISION 0%!! Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare un apartament tip "Samantha" situat pe Calea Dorobantilor intr-un bloc tipologia P+4+M renovat complet - instalatie electrica, instalatii sanitare, parchet , bai , compartimentat astfel : - bucatarie cu dinning ( posibilitate inchidere ) - ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Proprietar,vând garsonieră
7
2

Proprietar,vând garsonieră

Apartamentul se află lângă magazinul Profi din calea Buziașului! Se vinde parțial mobilat,exact cum este în poze! Apartamentul este la etajul 3 4! Suprafața utilă 20.5mp! Încălzire colterm!!

2000 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Soarelui
10

Apartament 3 camere zona Soarelui

Apartament 3 camere semidecomandat 70 mp utili Zona Soarelui Vând apartament de 3 camere semidecomandat, 70 mp utili, etaj 1, apartament pe colț, situat în zona Soarelui, balcon închis, 2 bai, vedere pe doua părți și boxa spațioasă chiar la intrarea în subsol. Necesita mici renovari iar Baia mica ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Proprietar Casa Sinandrei
5
3

Proprietar Casa Sinandrei

De vânzare casa in Sânandrei parter + etaj . 190mp locuibili Casa este compusa din: Parter locuibil 2 dormitoare 1 living 2 bai, ( una de servici) Terasa la intrare + terasa exterioara Etaj la gri 2 dormitoare ( 1 cu balcon) 1 living open space 1 baie O terasa Teren suprafață totală 650mp

973 EUR/m2 | 190 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera, zona Brâncoveanu. Oportunitate investiție.
7

Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Are o poziție foarte avantajoasă, intr-o zonă de case, liniștită. Imobilul este izolat exterior.

2321 EUR/m2 | 28 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

1  2 Duplex  ,proiect modern,Timișoara
20
1

1 2 Duplex ,proiect modern,Timișoara

De vânzare jumătate de duplex, zona Freidorf lângă Lidl cu o suprafață utila de 135 mp si un teren de 620 mp. Compartimentarea este următoarea; 4 dormitoare, living,bucatarie, două bai,cameră tehnică,terasă mare acoperită. Încălzirea cu centrală termică pe gaz și este in pardoseală cu termostat in ...

2593 EUR/m2 | 135 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Bloc nou,tip vila,Dumbrăvița.
16
2

Bloc nou,tip vila,Dumbrăvița.

De vânzare apartament cu două camere pe două nivele, cu o suprafață utilă de 59 mp. La primul nivel ,care se afla la etaj 1: livingul cu bucataria open space si o baie La mansarda ,se află dormitorul cu un dressing mare. Apartamentul beneficiază de terasă si de loc de parcare Localizare excelentă, ...

1559 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Zona Elisabetin-Brâncoveanu
19
16

Zona Elisabetin-Brâncoveanu

De vânzare casă masivă de cărămidă P+M,compartimentarea este următoarea;doua dormitoare mari fiecare de 20 mp,living de 28 mp,dining 12 mp,bucătărie 24 mp, trei bai la parter,cameră tehnică 18 mp,mansarda compusă dintr-o cameră mare de 60 mp,loc depozitare 8mp,baie 12mp.Toate încăperile au cablu TV,instalația ...

1909 EUR/m2 | 220 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni
12
4

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 59 mp,plus terasă mare si loc de parcare. Prețul solicitat de proprietar este de92000 euro. Tel 0745126783

1559 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Zona Mehala, teren pentru casa
1
7

Zona Mehala, teren pentru casa

Vand 1272 mp, front stradal 28m, strada asfaltata,toate utilitatile, zona Mehala, 275 euro mp.

1,272 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Casă nouă individuală Giroc
11
6

Casă nouă individuală Giroc

De vânzare casă nouă individuală, P + M, cu o suprafață utilă de 150 mp si un teren de 556 mp.Compartimentarea este următoarea; parter;living,bucătărie, baie, două camere,baie,hol si terasa. etaj ; doua dormitoare mari cu dressing, baie, hol. Casă e nou amenajată ,beneficiază de incalzire proprie pe ...

1769 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Casă mare,teren 1600 mp, Dâmbovita.
17
9

Casă mare,teren 1600 mp, Dâmbovita.

Imobilul se afla in zona Dambovita, intr-o zona rezidentiala de case. Casa tip calcan cu 5 camere, 3 bai, spatioasa si complet mobilata. Dispune de un teren generos in suprafata de 1.593 mp, oferindu-ti mult spatiu verde. Curtea este amenajata cu arbori, o terasa spatioasa si un garaj dublu. A ...

1645 EUR/m2 | 200 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament nou cu 2 camere, Complex Ateneo, 54.5 mp, direct de la proprietar, parcare inclusa
11
1

Apartament nou in Complexul Ateneo, bloc Todi 1, et. 9 54.5 mp utili, balcon mare 11 mp Dormitor 17 mp Incalzire in pardoseala, aer conditionat in ambele camere Bloc izolat fonic cu tehnologie certificata italiana Geamuri tripan Loc de parcare suprateran Pret 132.000 euro + TVA

242 EUR/m2 | 545 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Calea Buziasului- teren industrial
2
1

Calea Buziasului- teren industrial

Vand 3193 mp teren, front stradal 20 m, zona industriala Calea Buziasului, 100 euro mp.

3,193 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea