Promovat
Apartament 1 camera de vanzare, zona Saguna, Timisoara
9

Apartament 1 camera de vanzare, zona Saguna, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu o camera renovat,situat in zona Andrei Saguna/Timocului din Timisoara, jud.Timis. Blocul detine acoperis cu tigla, si pe etaj sunt 4 apartamente. Apartamentul dispune de o suprafata de 32 mp si balcon inchis cu termopan 3 mp este compartimentat astfel: - ...

1688 EUR/m2 | 32 m2

Timocului-Saguna, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Torontalului, BLOC NOU, apartament 2 camere, etaj 2, 53 mp utili, preț 95000 euro
14
29

Vând apartament 2 camere in BLOC NOU, zona Torontalului, etaj 2, cu o suprafata utila 53 mp și cu înălțimea interioară de 2.75 metri, 2 apartamente pe nivel, terasa spațioasă, living cu bucatarie open space, 1 baie cu geam și toate dotările, amenajările si finisajele sunt de calitate superioară, incalzire ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
5 camere Dorobantilor 120000
16
1

5 camere Dorobantilor 120000

Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...

1091 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona Tipografilor. Pozitie excelenta . Oportunitate imobiliara
11
1

Detalii RELEVANTE oferta : - casa individuala in zona Tpografilor ,cu regim de inaltime Parter + Pod; - suprafata utila de 100mp + terasa ; - teren de 804 mp ; - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida ,acoperis de tigla; - detalii AMENAJARE interioara : parchet ...

3000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare zona UMT
3
2

Garsoniera de vanzare zona UMT

Vand garsoniera situata la etajul 3, mobilata si utilata cu o suprafata de 19 mp

UMT, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Blascovici
4
7

De vanzare apartament cu o camera in zona Blascovici

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Blascovici,pe strada Barzava,suprafata de 27 mp, etaj 2, se vinde complet utilat si mobilat modern. Apartamentul se afla intr-o zona linistita de case,cu mai multe spatii verzi in imprejurimea blocului. Este dotat cu toate electrocasnicele necesare ca ...

1630 EUR/m2 | 27 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 1 camera in  zona Buziasului
5
21

De vanzare apartament 1 camera in zona Buziasului

Se vinde apartament cu o camera, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucatarie, 1 baie, 1 camera. Suprafata ...

1486 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere  in zona Buziasului
4
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului

Se vinde apartament cu 2 camere, 46 mp utili, la mansarda, 5 din 5, zona AEM, constructie 2016, blocul izolat termic, pereti BCA cu stalpi si centuri de beton. Ideal familie cu un copil. Puncte de interes din apropiere: statie STPT (tramvai 4, 8, 9 autobuz E2, M22), Profi (la coltul blocului), Auchan, ...

1413 EUR/m2 | 46 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare in zona Dambovita
3
13

Apartament de vanzare in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,la parter,suprafata de 25 mp,se vinde utilat si mobilat recent. Apartamentul este aproape de mijloace de transport in comun,scoli,gradinite si magazine

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Torontalului
4
6

De vanzare apartament o camera zona Torontalului

Se ofera spre vanzare apartament cu o camera , zona Torontalului , etaj 2 , bloc izolat termic , centrala proprie , aer conditionat , complet mobilat si utilat. Suprafata utila 32 mp. Pentru mai multe informatii , sunati la nr afisat !

2188 EUR/m2 | 32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
4

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Scoala 30. Bloc izolat. Etaj 2. Model cu 2 bai.
16

Langa Scoala 30. Bloc izolat. Etaj 2. Model cu 2 bai.

De vanzare, langa scoala 30, zona Soarelui, la etajul 2 intr-un bloc anvelopat, model cu 2 bai, bucatarie spatioasa, dressing, balcon inchis, amenajat complet, cu centrala proprie, clima, partial mobilat si utilat, 139000 Euro, negociabil. 0755793075

2106 EUR/m2 | 66 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Balcescu
3
24

Apartament cu o camera de vanzare in zona Balcescu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Bălcescu, 31 mp, etaj 1. Locuința este situată într-o zonă centrală, aproape de mijloace de transport, magazine și puncte de interes, fiind ideală pentru locuit sau ca investiție. Imobilul este bine întreținut și oferă acces rapid către centrul orașului. Pentru ...

1677 EUR/m2 | 31 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona  Spitalului Judetean
3
20

De vanzare garsoniera in zona Spitalului Judetean

Vand o garsoniera in zona Spitalului Judetean, aflat la 5 minute de mers pe jos de spital, se afla langa magazine alimentare, scoli, mijloacele de transport in comun sunt chiar in fata imobilului. Garsoniera se afla la etajul 4 si are o suprafata de 26 mp

1500 EUR/m2 | 26 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

De  vanzare  apartament 3 camere zona Lipovei
8
20

De vanzare apartament 3 camere zona Lipovei

Spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4. Suprafata utila 64 mp. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
9

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea