Promovat
Apartament decomandat cu 1 camera | Sagului
11

Apartament decomandat cu 1 camera | Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spațios cu 1 camera în zona Sagului, mai exact pe Intrarea Clopotului, situat la parterul înalt al unui bloc anvelopat cu 4 etaje. Pozitionat excelent, imobilul se afla in apropiere de Shopping City, parc, supermarket , precum și de mijloacele ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvoltator -Parcare Privata - Lift - Torontalului - TVA Inclus
9
2

NEO Imobiliare - Direct Dezvoltator Oferim spre vanzare apartamente moderne si bine compartimentate, cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele se afla la parter, etajul 1, etajul 2 si etajul retras, intr-o cladire care este prevazuta cu lift si au suprafata utila de 52 mp, 60.5 mp sau ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 69 mp utili. Compartimentare: - ...

1355 EUR/m2 | 69 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera zona Lipovei
3
125

De vanzare garsoniera zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 2 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 27 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1333 EUR/m2 | 27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa P+E, 167 mp utili, Padureni jud. Timis
11
2

Casa P+E, 167 mp utili, Padureni jud. Timis

Vand casa P+ E in comuna Padureni, judet Timis. 167 mp utili ( fara spatiu tehnic, garaj si magazie ) Casa finalizata in 2024 in proportie de peste 60 % Parterul este la cheie , spatiul tehnic, si garajul sunt finalizate Etajul este la gri. Apa, canal, curent, asfalt Constructie din caramida de 25 cm Izolata ...

976 EUR/m2 | 167 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
11

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Spațiu pentru depozitare, birouri, arhive.
4

Spațiu pentru depozitare, birouri, arhive.

spre inchiriere sau vanzare spatiu- subsol, cu suprafața utilă de 75 mp, situat pe strada Simion Bărnuțiu, într-o clădire de birouri, într-o zonă cu trafic pietonal și auto intens, ce oferă vizibilitate foarte bună. Caracteristici: Spațiul nu este renovat, oferind libertate totală de amenajare ...

667 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Zona Mircea cel Batran, model mare,garaj .
16
2

Zona Mircea cel Batran, model mare,garaj .

De vânzare apartament cu patru camere mari, confort I, etajul 3 ,decomandat, două bai si doua balcoane unul deschis cu vedere spre spațiu verde iar celalalt este închis si are vedere spre strada ,85 mp suprafață utilă. Apartament se află la etajul 3 iar ca și îmbunătăți are;geamuri termopan, uși ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
Vilă mare-individuală,Dumbrăvița
20
5

Vilă mare-individuală,Dumbrăvița

De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...

1982 EUR/m2 | 280 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE  -liniste,verdeata,relaxare
20
10

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE -liniste,verdeata,relaxare

Vand vila superba,zona Padurea Verde- Giarmata Vii Suprafata utila este de aprox.400 mp ,parter+ etaj+ mansarda Parter: living mare, dinning,birou,bucatarie, baie, hol,terasa mare acoperita. Etaj: 3 dormitoare (cel matrimonial are baie si dressing),2 bai, 3 balcoane, hol mare(salon). Mansarda: living,dormitor,baie,bucatarie. La ...

1490 EUR/m2 | 500 m2

Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei
7
7

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei

Proprietar vand 600 mp teren intravilan, front stradal 22.22 m, situat pe Calea Urseni, dupa centura, mai exact pe str. Ciocarliei.Case locuite si in constructie, langa teren Apartine administrativ de Mosnita Noua. Utilitati: curent, gaz. Teren ideal pentru casa individuala, duplex sau bloc Pret: 127 ...

600 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral- Piata Operei, cu garaj
12
18

Ultracentral- Piata Operei, cu garaj

Vand apartament 3 camere, confort 1, situat la et. 4 7,al unui bloc situat ultracentral.Compus din 3 camere,bucatarie, baie hol, camara, balcon iar in curtea interioara este garajul de 30 mp. Garajul este intabulat pe teren proprietate. Apartamentul dispune de amenajari clasice iar incalzirea se realizeaza ...

2619 EUR/m2 | 63 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vila- Elisabetin
8
11

Vila- Elisabetin

Vand vila, P+E+M, compusa din living mare, bucatarie, 4 camere, 2 bai, camera tehnica, terasa de 30 mp, garaj pentru 3 masini, teren total 420 mp, zona Elisabetin. Pret: 380 000 euro

1000 EUR/m2 | 380 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Casă cu teren mare, Freidorf
5
14

Casă cu teren mare, Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2600 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vila cu trei apartamente,zona Olimpia
10
23

Vila cu trei apartamente,zona Olimpia

De vânzare vilă mare individuală cu trei apartamente distincte cu intrări separate ,cu o suprafață totală de 240 mp.În curte mai există o construcție anexă cu bucurie de vară și garaj.Ternul totul este de 480 mp iar locația este în apropierea sălii Olimpia. Prețul solicitat de proprietar este de 410000 ...

1708 EUR/m2 | 240 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Teren intravilan-zona Industriala
4

Teren intravilan-zona Industriala

De vânzare teren intravilan 50000 mp ,cu un front stradal de 200 m la Drumul Național DN 59 ,localizat pe partea stanga inainte de centura si pasaj. Prețul solicitat de proprietari este de 30 euro/ mp.Tel 0745126783.

Timisoara, Timis

Salvează căutarea