Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, zona Dacia, Timisoara
12

Apartament de vanzare cu 3 camere, zona Dacia, Timisoara

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere. Disponibil imediat. Semidecomandat, situat in zona Dacia. Zona este linistita, iar imobilul se afla la doar cateva minute fata de piata cu acelasi nume, piata Dacia. La doar 400 m fata de strada principala Gheorghe Lazar, 600 m fata de ...

1711 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
7

Apartament 2 camere full decomandat, suprafata utila 50mp, situat la parter înalt, al unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele mai apreciate si bune zone ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere  zona Mircea Cel Batran
5
23

De vanzare apartament 2 camere zona Mircea Cel Batran

Se ofera spre vanzare un apartament in zona Mircea cel batran situat la parter,an constructie 1986 centrala proprie. Apartamentul are 2 camere cu o suprafata utila de 56mp. Zona foarte linistita si comoda cu toate servicile prezente. Se vinde mobilat si utilat complet. Sunati la numarul de telefon afisat ...

1607 EUR/m2 | 56 m2

Mircea+cel+Batran, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Individuala - Timisoara | Dambovita - 575mp utili si teren 847mp
9
1

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala in zona Dambovita foarte spatioasa Casa este situata in zona Dambovita, cu acces din drumul principal, având 1 front stradal de 14ml ...

574 EUR/m2 | 575 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Ferma agricola Timis 12

Ferma agricola Timis

De vanzare ferma agricola aproximativ 2000 ha, 1 parte proprietate, 1 parte arenda,. Cladiri birouri, hale, silozuri, magazii, utilaje agricole, inclusiv noi, Judet Timis, tel : 0721-442227

20,000,000 m2

Timisoara, Timis

Teren pentru locuinte colective 1

Teren pentru locuinte colective

De vanzare teren pentru locuinte colective cu PUZ in lucru, regim de inaltime pana la 10 etaje, zona Timisoara Sud. Suprafete de la 2.000 mp. la 4000 mp. Toate utilitatile. Pret 200 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

2,000 m2

Sud, Timisoara, Timis

Teren 4170 mp. Cal Torontalului 5

Teren 4170 mp. Cal Torontalului

Teren Cal Torontalului, zona strazii Rubinstein, 4.170 mp. posibilitate constructie case insiruite sau case cuplate ( 6 case cu 12 unitati), toate utilitatile, inclusiv asfalt. Pozitie foarte buna. Pret 150 euro mp. Tel: 0721-442227.

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0%, Apartament 2 Camere, 51 mp, Centrala Prop, Zona Girocului
8
1

Uneori cea mai buna afacere imobiliara nu este un apartament gata renovat, ci unul care iti da libertatea sa faci tu alegerile. Sa alegi parchetul, culoarea peretilor, tipul de gresie, pozitia mobilei. Sa primesti un spatiu curat, la un pret corect, si sa il transformi exact asa cum ti-ai dorit mereu. Acesta ...

1684 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vila mare ,ideala pentru locuit sau Grădiniță-after school
10
4

Vila mare ,ideala pentru locuit sau Grădiniță-after school

De vânzare casă mare P+E,compartimentată în două apartamente distincte. Casa este primitoare si bine intretinuta, (pretabila pentru doua familii) cu o locatie ideala in zona Fratelia din Timisoara. Aceasta proprietate unica este compusa din subsol, parter si etaj cu o suprafata utila generoas de 155 ...

1251 EUR/m2 | 255 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Casa P+E, 167 mp utili, Padureni jud. Timis
11
2

Casa P+E, 167 mp utili, Padureni jud. Timis

Vand casa P+ E in comuna Padureni, judet Timis. 167 mp utili ( fara spatiu tehnic, garaj si magazie ) Casa finalizata in 2024 in proportie de peste 60 % Parterul este la cheie , spatiul tehnic, si garajul sunt finalizate Etajul este la gri. Apa, canal, curent, asfalt Constructie din caramida de 25 cm Izolata ...

976 EUR/m2 | 167 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
11

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Spațiu pentru depozitare, birouri, arhive.
4

Spațiu pentru depozitare, birouri, arhive.

spre inchiriere sau vanzare spatiu- subsol, cu suprafața utilă de 75 mp, situat pe strada Simion Bărnuțiu, într-o clădire de birouri, într-o zonă cu trafic pietonal și auto intens, ce oferă vizibilitate foarte bună. Caracteristici: Spațiul nu este renovat, oferind libertate totală de amenajare ...

667 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Zona Mircea cel Batran, model mare,garaj .
16
2

Zona Mircea cel Batran, model mare,garaj .

De vânzare apartament cu patru camere mari, confort I, etajul 3 ,decomandat, două bai si doua balcoane unul deschis cu vedere spre spațiu verde iar celalalt este închis si are vedere spre strada ,85 mp suprafață utilă. Apartament se află la etajul 3 iar ca și îmbunătăți are;geamuri termopan, uși ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
Vilă mare-individuală,Dumbrăvița
20
5

Vilă mare-individuală,Dumbrăvița

De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...

1982 EUR/m2 | 280 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE  -liniste,verdeata,relaxare
20
10

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE -liniste,verdeata,relaxare

Vand vila superba,zona Padurea Verde- Giarmata Vii Suprafata utila este de aprox.400 mp ,parter+ etaj+ mansarda Parter: living mare, dinning,birou,bucatarie, baie, hol,terasa mare acoperita. Etaj: 3 dormitoare (cel matrimonial are baie si dressing),2 bai, 3 balcoane, hol mare(salon). Mansarda: living,dormitor,baie,bucatarie. La ...

1490 EUR/m2 | 500 m2

Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei
7
7

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei

Proprietar vand 600 mp teren intravilan, front stradal 22.22 m, situat pe Calea Urseni, dupa centura, mai exact pe str. Ciocarliei.Case locuite si in constructie, langa teren Apartine administrativ de Mosnita Noua. Utilitati: curent, gaz. Teren ideal pentru casa individuala, duplex sau bloc Pret: 127 ...

600 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral- Piata Operei, cu garaj
12
18

Ultracentral- Piata Operei, cu garaj

Vand apartament 3 camere, confort 1, situat la et. 4 7,al unui bloc situat ultracentral.Compus din 3 camere,bucatarie, baie hol, camara, balcon iar in curtea interioara este garajul de 30 mp. Garajul este intabulat pe teren proprietate. Apartamentul dispune de amenajari clasice iar incalzirea se realizeaza ...

2619 EUR/m2 | 63 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vila- Elisabetin
8
11

Vila- Elisabetin

Vand vila, P+E+M, compusa din living mare, bucatarie, 4 camere, 2 bai, camera tehnica, terasa de 30 mp, garaj pentru 3 masini, teren total 420 mp, zona Elisabetin. Pret: 380 000 euro

1000 EUR/m2 | 380 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea