Promovat
Casa cu 4 camere - Dumbarvita
20

Casa cu 4 camere - Dumbarvita

Casă / Vilă cu 4 camere – Exterior Nord, Timișoara Vă prezentăm o proprietate ideală pentru cei care își doresc liniște, spațiu și confort, situată în zona de nord a Timișoarei, într-o zonă accesibilă și în plină dezvoltare. Casa oferă un echilibru perfect între intimitatea unei locuințe individuale ...

2110 EUR/m2 | 109 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - bloc nou - finalizat - Timisoara Nord - 110.000 euro
20
2

Apartamentul are 2 camere, cu suprafata utila de 52 mp +terasa 3 mp, intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,si este finalizat. In pretul de vanzare al apartamentului sunt inclusesi 1 loc de parcare. Pret ...

2212 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Piata Verde! 2 Cam! 53 mp! Et 3! Lift! 132.000 Euro!
7
1

Piata Verde! 2 Cam! 53 mp! Et 3! Lift! 132.000 Euro!

Clasa Energetica A; Oportunitate rară de investiție sau locuire într-un imobil de ultimă generație, finalizat în 2025, care redefinește standardele de confort și sustenabilitate. Situat în inima zonei Aradului, lângă Piața Verde, acest apartament este construit conform standardului european NZEB (Nearly ...

2491 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
vand casa la curte traian 100000 euro
8
31

vand casa la curte traian 100000 euro

Vand casa la curte comuna in Traian, renovata cu pivnita, termopane, parchet , 3 camere baie si bucatarie mare, camara si terasa, teren in proprietate 250 mp, 100000 euro, 0727408979

1250 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE  -liniste,verdeata,relaxare
20
10

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE -liniste,verdeata,relaxare

Vand vila superba,zona Padurea Verde- Giarmata Vii Suprafata utila este de aprox.400 mp ,parter+ etaj+ mansarda Parter: living mare, dinning,birou,bucatarie, baie, hol,terasa mare acoperita. Etaj: 3 dormitoare (cel matrimonial are baie si dressing),2 bai, 3 balcoane, hol mare(salon). Mansarda: living,dormitor,baie,bucatarie. La ...

1490 EUR/m2 | 500 m2

Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei
7
7

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei

Proprietar vand 600 mp teren intravilan, front stradal 22.22 m, situat pe Calea Urseni, dupa centura, mai exact pe str. Ciocarliei.Case locuite si in constructie, langa teren Apartine administrativ de Mosnita Noua. Utilitati: curent, gaz. Teren ideal pentru casa individuala, duplex sau bloc Pret: 127 ...

600 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral- Piata Operei, cu garaj
12
18

Ultracentral- Piata Operei, cu garaj

Vand apartament 3 camere, confort 1, situat la et. 4 7,al unui bloc situat ultracentral.Compus din 3 camere,bucatarie, baie hol, camara, balcon iar in curtea interioara este garajul de 30 mp. Garajul este intabulat pe teren proprietate. Apartamentul dispune de amenajari clasice iar incalzirea se realizeaza ...

2619 EUR/m2 | 63 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vila- Elisabetin
8
11

Vila- Elisabetin

Vand vila, P+E+M, compusa din living mare, bucatarie, 4 camere, 2 bai, camera tehnica, terasa de 30 mp, garaj pentru 3 masini, teren total 420 mp, zona Elisabetin. Pret: 380 000 euro

1000 EUR/m2 | 380 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Casă cu teren mare, Freidorf
5
14

Casă cu teren mare, Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2600 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vila cu trei apartamente,zona Olimpia
10
23

Vila cu trei apartamente,zona Olimpia

De vânzare vilă mare individuală cu trei apartamente distincte cu intrări separate ,cu o suprafață totală de 240 mp.În curte mai există o construcție anexă cu bucurie de vară și garaj.Ternul totul este de 480 mp iar locația este în apropierea sălii Olimpia. Prețul solicitat de proprietar este de 410000 ...

1708 EUR/m2 | 240 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Teren intravilan-zona Industriala
4

Teren intravilan-zona Industriala

De vânzare teren intravilan 50000 mp ,cu un front stradal de 200 m la Drumul Național DN 59 ,localizat pe partea stanga inainte de centura si pasaj. Prețul solicitat de proprietari este de 30 euro/ mp.Tel 0745126783.

Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
2

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Aradului- CORA- str București
2
5

Aradului- CORA- str București

De vânzare teren intravilan str București 1505 mp front stradal 34,toate utilitatile, asfalt, str București ( zona Aradului-Cora).Terenul e format din două parcele de 753 mp si 752 mp fiecare având un front stradal de 17 mp.Prețul solicitat de proprietar este de 200 Euro mp.Tel 0745126783.

Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Șag-Mănăstire,1 2 duplex parter
8
21

Șag-Mănăstire,1 2 duplex parter

De vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime pe Parter, situat in Sag, zona Manastire, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 90 mp si teren 250 mp,împrejmuit cu gard de placi de beton . Alei din jur împrejur și spațiul de parcare din beton amprentat. Structura casei :beton, material ...

1278 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea