Promovat
3 camere decomadat. 2 balcoane. 2 bai. Amenajat
8
1

3 camere decomadat. 2 balcoane. 2 bai. Amenajat

Apartament situat in Zona Aradului, la 15 minute plimbare de Iulius Town, bloc cu 4 nivele, situat la etajul 4 din 4 + ACOPERIS, cu sarpanta, cu invelitoare de tigla, 2 apartamente pe nivel; model cu vedere pe 2 parti, 2 bai (una cu geam), 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan ...

1983 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Locuiești sau investești – tu alegi
20
1

Locuiești sau investești – tu alegi

Imobil în Complexul Studențesc – spațiul care se adaptează planurilor tale. Fie că îți dorești o locuință elegantă, fie că vrei să dezvolți un business într-o zonă cu trafic și vizibilitate excelente, această proprietate îți oferă exact acel avantaj: flexibilitate totală într-o locație strategică. Casa, ...

2235 EUR/m2 | 255 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, renovat complet – ideal locuință sau investiție
9
2

Vă propunem spre vânzare un apartament modern, cu o suprafață utilă de 45 mp, situat pe strada Snagov nr. 2, într-o zonă liniștită și bine conectată din Timișoara. Locuința este amplasată la etajul 3 și a fost renovată integral, beneficiind de finisaje de calitate și un design interior plăcut, gata ...

1767 EUR/m2 | 45 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Pret avantajos. 2 terase. Etaj 1. Cu CF la zi, disponibil imediat.
16

Vand apartament cu 3 camere, in zona Braytim - Calea Urseni, in bloc noul, proaspat finalizat, cu CF la zi. Disponibil la etajul 1. Incalzire in pardoseala, zona de gatit separata, baie cu geam, 2 Terase. Loc de parcare inclus in pret. Disponibil imediat. Pret 101.000 Euro. Tel 07 arata numarul.

1772 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren extravilan (intravilan) Mehala Str. Petru Vintila 3950mp
4
1

Proprietar, vand teren în spatele pieței de legume Mehala (Str. Petru Vintila), 3950mp, incadrat P.U.G., acte in regula, 38m front stradal, strada asfaltata, toate utilitatile in fata terenului, 400.000 EUR.

Mehala, Timisoara, Timis

Teren de vânzare - Dumbrăvița, Comision 0, direct de la proprietar 80 euro  mp 2

Teren de vânzare - Dumbrăvița, Comision 0, direct de la proprietar 80 euro mp

Comision 0, direct de la proprietar Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în Dumbrăvița, pe Strada Speranței nr. 3, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către principalele artere. Utilitati: apa, curent, gaz Detalii teren: Suprafață totală: 1 930 mp Teren intravilan pe care se ...

1,930 m2

Timisoara, Timis

Vând casă+teren în Timișoara
2
6

Vând casă+teren în Timișoara

Vând casă+teren în Timișoara zona Ronat-Mehala în suprafață de 1325m suprafață construita a casei-110m front stradal 14,20m lungime 93.30m.Terenul dispune de toate utilitățile:curent,gaz,apă și canalizare.Pret 270euro m negociabil (nu accept schimburi)

1,325 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Central - 2 camere. La parter!
6
5

Central - 2 camere. La parter!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, aproape de Facultatea de constructii si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

AV692 Doua Parcele de teren, la Covaci, 920mp fiecare, PLATA IN 2 RATE
2
1

AV-Estate va ofera spre vanzare 2 parcele de teren, ideale pentru investitie, la Covaci (la 5 min. de Dumbravita, in zona de nord, dupa centura), cu suprafata de 920mp fiecare si fronturi stradale intre 26 ml - 29 ml. Aflate intr-un PUZ in lucru, cu plata in 2 transe, jumatate la semarea promisiunii ...

920 m2

Covaci, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere
5
5

Apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere semidecomandat etaj 2 din 4 situat str. Labirint zona Dacia dotat cu centrală termică climă geamuri salamander tripan ușă metalică intrare boxa subsol 5 mp trecută în cf se vinde complet mobilat și utilat zonă de interes școli grădinițe Iulius Mall supermarket piața transport ...

1615 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%.Loc de parcare subteran. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Mobilat si utilat !
10
2

Spre vanzare, cu comision 0%, apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de apa, la etajul 1, cu 2 locuri de parcare in CF, din care unul sub bloc, decomandat, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dressing, baie cu geam, camere video ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
7

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
3

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
12
3

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Ferma agricola Timis 12

Ferma agricola Timis

De vanzare ferma agricola aproximativ 2000 ha, 1 parte proprietate, 1 parte arenda,. Cladiri birouri, hale, silozuri, magazii, utilaje agricole, inclusiv noi, Judet Timis, tel : 0721-442227

20,000,000 m2

Timisoara, Timis

Teren pentru locuinte colective 1

Teren pentru locuinte colective

De vanzare teren pentru locuinte colective cu PUZ in lucru, regim de inaltime pana la 10 etaje, zona Timisoara Sud. Suprafete de la 2.000 mp. la 4000 mp. Toate utilitatile. Pret 200 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

2,000 m2

Sud, Timisoara, Timis

Teren 4170 mp. Cal Torontalului 5

Teren 4170 mp. Cal Torontalului

Teren Cal Torontalului, zona strazii Rubinstein, 4.170 mp. posibilitate constructie case insiruite sau case cuplate ( 6 case cu 12 unitati), toate utilitatile, inclusiv asfalt. Pozitie foarte buna. Pret 150 euro mp. Tel: 0721-442227.

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0%, Apartament 2 Camere, 51 mp, Centrala Prop, Zona Girocului
8
1

Uneori cea mai buna afacere imobiliara nu este un apartament gata renovat, ci unul care iti da libertatea sa faci tu alegerile. Sa alegi parchetul, culoarea peretilor, tipul de gresie, pozitia mobilei. Sa primesti un spatiu curat, la un pret corect, si sa il transformi exact asa cum ti-ai dorit mereu. Acesta ...

1684 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vila mare ,ideala pentru locuit sau Grădiniță-after school