Promovat
Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
6

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la parter inalt, zona Sagului, aproape de Pompieri
8
1

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la parter inalt intr-un imobil P+4, cu boxa pentru depozitare cu acces din balconul inchis. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere zona linistita ...

2105 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap.2 camere - BLOC NOU FINALIZAT- Giroc, zona Eso - Etaj1 -48 mp - 1 loc parcare inclus- 95.000 euro
7

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere situat la limita dintre Timisoara si Giroc, in Zona Eso. Apartamentul are 48 mp utili, este situat la etajul 1, dispune de centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala, ferestre PVC cu geam tripan, gresie si faianta de cea mai buna calitate. Locuinta ...

1979 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Apartament pe 2 niveluri, 74mp - Zona Braytim, Timisoara
12

Apartament pe 2 niveluri, 74mp - Zona Braytim, Timisoara

ID: P2713 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 74 mp utili, situat in zona Braytim Timisoara, langa Zone 2 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+2E, anul constructiei 2018. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp si de 1 loc de parcare inclus în pret. Acesta proprietate ...

2054 EUR/m2 | 74 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane
13

Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior. - etaj 4 / 4 + Mansarda , 2 apartamente pe nivel. - model cu vedere pe 2 parti. - model cu 2 balcoane. - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1563 EUR/m2 | 56 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Dambovita. 2 Case. Teren 933 mp.
20

Zona Dambovita. 2 Case. Teren 933 mp.

Detalii RELEVANTE oferta : Casa individuala in zona Dambovita, cu regim de inaltime Parter, are 2 corpuri de cladire in curte. Corp 1: 2 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 60 mpu; Corp 2: 3 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 1 spatiu de depozitare, 80 mpu; - Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare ...

1786 EUR/m2 | 140 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Decomandat. Braytim. Bloc nou. Parcare si TVA incluse
7

Decomandat. Braytim. Bloc nou. Parcare si TVA incluse

ImoPuls va propune un proiect in zona Braytim. Tipuri apartamente cu 2 camere: -51.53 mp utili + balcon 5.95 mp, disponibil la Parter si Et. 2 - 90.000 Euro - 99.000 Euro; -55.30 mp utili + balcon 6.16 mp, disponibil la Parter - 90.000 Euro; Tipuri apartamente cu 3 camere: - 55.07 mp ...

1627 EUR/m2 | 55 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
2 locuri de parcare incluse. Bloc nou. Spatiu foarte mare in pod
5

ImoPuls va propune o Constructie Noua – 2024, cu o arhitectura deosebita, moderna, cu apartamente de 1 si 2 camere compartimentate excelent. Locuintele sunt racordate la toate utilitatile publice, se predau la "cheie" cu finisaje alese pe gustul clientilor care beneficiaza si de locuri de parcare incluse ...

1677 EUR/m2 | 52 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Pentru antreprenorii de servicii. Teren 1842 mp. Comision 0 %. 200 Euro/mp.
9
3

Comision 0% Teren intravilan in suprafata de 1.842 mp in Girocului Front stradal de 20,6 m. Pe teren se afla o constructie fara valoare in suprafata de 100 mp. Terenul dispune, de utilitati (gaz, curent), iar la limita proprietatii este apa si canalizarea. Drumul de acces este asfaltat cu trotuare ...

1,842 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Elisabetin. Disponibila imediat. Curte. 2 Corpuri de cladire.
12
1

Detalii RELEVANTE oferta : - casa la curte comuna in zona Elisabetin,cu regim de inaltime Parter, are 2 corpuri de cladire in curte. - suprafata utila de 90 mp - teren de 222 mp, cu front stradal de 10 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida, acoperis de tigla. - ...

1322 EUR/m2 | 121 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Teren de vanzare. Ultracentral. + Ap. 1 Camera
3
1

Teren de vanzare. Ultracentral. + Ap. 1 Camera

ImoPuls va propune teren de vanzare in Timisoara. Ultracentral. Pe teren sunt construite 3 garaje, care se pot demola. Acces auto la teren. Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar este de 110.000 Eur negociabil. In acest pret este inclus si un apartament cu o camera in cladirea din fata ...

367 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Decomandat. Bloc nou. Parcare inclusa. Bucatarie 10 mp
8

Decomandat. Bloc nou. Parcare inclusa. Bucatarie 10 mp

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona unitatii militare (intre Giroc sat si Timisoara) ...

1639 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Parcela teren in zona industriala Freidorf.
3

Parcela teren in zona industriala Freidorf.

Teren extravilan in suprafata de 5,500 mp in zona industriala Freidorf. Terenul are front stradal de 20 m. Dispune de acces auto asfaltat, drumul fiind pietruit pe o portiune restransa de 500 m. Dispune de toate utilitatile (apa, gaz, canal, curent) la o distanta de maxim 500 m. Pretul solicitat ...

5,500 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Bloc nou in Timisoara. Comision 0%. Bucatarie inchisa. Etaj 1
5

Modele apartamente: 2 camere: - 50.22 mp utili + 3.53 mp balcon, disponibil la P, Et. 1 si Et. 2 – Pret: 119.700 Euro – 120.900 Euro; - 51.66 mp utili + 3.53 mp balcon, disponibil la Et. 1 si Et. 2 – Pret: 124.300 Euro; - 47.63 mp utili + 3.21 mp balcon, disponibil la Et. 1 si Et. 2– Pret: 116.700 Euro ...

2407 EUR/m2 | 50 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Bucatarie separata. Etaj. 1 sau Et. 2. Parcare. Comision 0%
5

Bucatarie separata. Etaj. 1 sau Et. 2. Parcare. Comision 0%

2475 EUR/m2 | 48 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Etaj 1. Bloc nou. Parcare inclusa. Comision 0%. TVA inclus
7

Etaj 1. Bloc nou. Parcare inclusa. Comision 0%. TVA inclus

2403 EUR/m2 | 63 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Casa Individuala. Piscina. 2 Garaje. Timisoara. Posibilitate rate
19
1

Detalii RELEVANTE oferta : - casa individuala in zona Ciarda Rosie,cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod, finalizata in 2023. - suprafata utila de 382 mp plus terase in suprafata totala de 71 mp. - teren de 914 mp, cu front stradal de 22.62 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare ...

966 EUR/m2 | 383 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral. Parter inalt. Intrare separata. Teren 403 mp in proprietate.
8
1

Detalii RELEVANTE oferta : - Parter inalt / 2 + ACOPERIS - imbunatatiri : gresie si faianta, parchet lemn masiv - BOXA inscrisa in CF - Teren in suprafata de 403 mp in proprietate Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar este de 110.000 Eur, negociabil.

3137 EUR/m2 | 35 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Teren de vanzare in Complex - Stadion. 723 mp.
3

Teren de vanzare in Complex - Stadion. 723 mp.

ImoPuls va propune spre vanzare teren intravilan in Complexul Studentesc. Suprafata 723 mp. Front 12.95 m. Se poate construi S + P + 5E + ER. Dispune de acces auto asfaltat. Dispune de toate utilitatile (apa, gaz, canal, curent). Pretul solicitat de proprietar este de 260.000 Euro negociabil.

723 m2

Timisoara, Timis

3 Camere. 2 Bai. Bloc nou. Langa Esso.
9

3 Camere. 2 Bai. Bloc nou. Langa Esso.

ImoPuls va propune o Constructie Noua – 2025 in zona Girocului - Esso, cu apartamente de 2, 3 camere sau Penthouse compartimentate excelent. Locuintele sunt racordate la toate utilitatile publice, se predau la "cheie" cu finisaje alese pe gustul clientilor care beneficiaza si de loc de parcare inclus ...

2049 EUR/m2 | 71 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Nou. Bucatarie separata. Loc de parcare inclus.
8

Nou. Bucatarie separata. Loc de parcare inclus.

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona Braytim Tipuri apartamente 2 camere: - 2 camere, ...

1918 EUR/m2 | 46 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Complex - Stadion. 723 mp teren. Posibilitate construire S + P + 5E + ER
13

Detalii RELEVANTE oferta : - casa individuala in zona Complex - Stadion,cu regim de inaltime Parter. - teren de 723 mp, cu front stradal de 12.95 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida, acoperis de tigla. - compartimentare: hol acces, bucatarie mare, 2 camere, ...

3611 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea