Promovat
Apartamente de vanzare cu 2 camere, predare la cheie, Torontalului
20

APOSTU ESTATE are placearea de a va oferi spre vanzare la cumparator apartamente cu 2 camere in zona Torontalului. Deasemenea apartamentele cu 2 camere de la parter sunt prevazute si cu o terasa spatioasa numai buna prentru un moment de relexare sau pentru serile cu prietenii. Apartamentele se vand ...

1912 EUR/m2 | 51 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, semidecomandat, etajul 1, zona Sagului
11
3

Apartament 2 camere, semidecomandat, etajul 1, zona Sagului

ID: P1522 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 45mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+10, anul constructie 1980. Apartamentul dispune de balcon de 4mp. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1911 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, parcare subterana, Torontalului/ Mahala
20

Apartamente de vânzare în Ansamblul Rezidențial Eliza 1, situat intre Torontalului si Mahala Blocul dispune de lift si parcare subterana privata Îți prezentăm Ansamblul Rezidențial Eliza 1, un proiect conceput special pentru confortul zilnic, unde lumina naturală, compartimentările eficiente și finisajele ...

2163 EUR/m2 | 59 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, garaj, zona Girocului, Timisoara
10

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 90mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - ...

1661 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0 | 2 Terenuri intravilane | 1.772 mp | 3 Fronturi |Zona Plopi
1
2

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare două terenuri intravilane situate în Timișoara, în zona Plopi, într-o locație foarte bine poziționată, cu acces facil către principalele puncte de interes ale orașului. Terenurile sunt ideale pentru dezvoltare rezidențială, investiție sau construcții ...

752 m2

plopi, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | Etaj 2 | 90 mp | Zona Plopi
8

COMISION 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Plopi, situat la parter unui bloc nou. Apartament cu 3 camere, 90 mp utili + balcon de 8 mp – imobil nou, Zona Plopi, Timișoara Localizare – Zona Plopi Apartamentul este situat într-una dintre artere rezidențiale ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

plopi, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Apartament 2 camere | 56 mp | Zona Fabric
5

COMISION 0 | Apartament 2 camere | 56 mp | Zona Fabric

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Fabric, chiar lângă Kaufland, într-un imobil istoric bine întreținut, finalizat în anul 1900 (construcție din beton și cărămidă). Localizare – Zonă ultracentrală, cu acces rapid peste tot Poziționare excelentă, ...

1411 EUR/m2 | 56 m2

telegrafului, Timisoara, Timis

COMISION 0| Apartamente 2 camere| Etaj 1 | 48/52 mp+balcon 6 mp|Plopi
14

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare două apartamente cu 2 camere în zona Plopi, situate la etajul 1 al unui bloc nou, cu regim de înălțime Parter + 2 etaje. Apartamente cu 2 camere – imobil nou, Zona Plopi, Timișoara APARTAMENT 1 – 52 mp utili + balcon 6 mp DETALII PROPRIETATE Apartamentul ...

1771 EUR/m2 | 48 m2

plopi, Timisoara, Timis

Comision 0 | Apartament 3 Camere | Complex Campeador | Etaj 1
7

Comision 0 pentru cumparator! Apartament 3 camere modern + parcare subterană – Zona Torontalului, Compiador Detalii generale Suprafață utilă: 60 mp Compartimentare: 3 camere Etaj: 1 Zonă: Torontalului – Campeador (drumul spre Metro 2) Loc de parcare subteran inclus Bloc modern, dotat cu 2 lifturi ...

1933 EUR/m2 | 60 m2

torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0%| Apartamente 3 Camere| Parter, Etaj 1 | 80 mp| Zona Plopi
20

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare două apartamente cu 3 camere în zona Plopi, situate într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+2. Apartamente cu 3 camere, 80 mp utili – imobil nou, Zona Plopi, Timișoara ZONA – Zona Plopi, TIMIȘOARA Localizare excelentă, cu acces rapid către puncte ...

1687 EUR/m2 | 80 m2

plopi, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartamente 2 Camere | Etaj 2 | 50, 56 mp | Zona Plopi
17

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare două apartamente cu 2 camere în zona Plopi, situate într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+2. Apartamente cu 2 camere – imobil nou, Zona Plopi, Timișoara ZONA – Zona Plopi, TIMIȘOARA Localizare excelentă, cu acces rapid către puncte importante ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

plopi, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 4 Camere | Etaj 1 | 110 mp | Zona Plopi
20
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat la etajul 1 al unui imobil nou, ideal pentru o familie care își dorește spațiu, confort și o compartimentare eficientă. Apartament cu 4 camere, 110 mp utili + 3 balcoane (30 mp total) – imobil nou Localizare – Zona ...

1409 EUR/m2 | 110 m2

plopi, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 cameră | 24 mp | Zona Ciarda Rosie
6
5

GARSONIERĂ de vânzare – Ciarda Roșie | Etaj 4 din 4 | 24 mp | COMISION 0% COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare o garsonieră mobilată și utilată complet, situată la etajul 4 al unui bloc de garsoniere, în zona Ciarda Roșie din Timișoara — un cartier situat în zona de sud-est a orașului, ...

1375 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 68 mp, 2 bai, balcon, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, situat la etajul 2, zona Soarelui. Pret: 125000 euro Tel: o736170308

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament de 65 mp la curte, zona Iosefin
9
2

Apartament de 65 mp la curte, zona Iosefin

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iosefin. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, stil vagon, situat in localitatea Timisoara, zona Iosefin, aflat la etajul P intr-o casa cu regim de inaltime pe Parter + 1 Etaje. Anul constructiei 1920, structura caramida, material ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

casa individuala dumbravita
10

casa individuala dumbravita

Proprietar Vand Casa Individuala situata in Dumbravita la intrare pe str Mihai Rusu . Compusa din : Demisol : 3 camere + cam tehnica si hol - multiple functiuni : birou- sala de sport - cinema - Parter : Hol acces - 1 Dormitor - 1 Baie - 1 Birou ce se poate transofrma in dormitor - Living cu o inaltime ...

2070 EUR/m2 | 430 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2
5

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2

De vanzare apartament 2 camere, zona Aradului, etaj 2, confort 1 semidecomandat, amenajari clasice. Preț: 88.000 Eurousor neg

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti
7
1

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp centrala proprie pret 85000 euro

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala
7
1

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat situat in zona Dorobanti - Barnutiu la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla cu 2 balcoane inchise incalzire cu centrala proprie in condensare pret 85000 euro.

1371 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0 | Apartament 2 camere | Etaj 1 | 46 mp utili | Zona Plopi
20
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Plopi, într-un proiect nou cu regim de înălțime P+2, poziționat la etajul 1, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ZONA – Zona Plopi, TIMIȘOARA Localizare excelentă, cu acces rapid către puncte ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

plopi, Timisoara, Timis

Salvează căutarea