Promovat
Zona Fratelia-Chisodei, apartament 2 camere, etaj 3 din 4, preț 36000 euro negociabil
8
12

Vând apartament 2 camere în Timișoara, zona Fratelia-Chisodei, decomandat, etaj 3 din 4, suprafața utilă 24 mp, amenajat cu parchet, faianță, gresie, faianță, baie cu duș, situat aproape de magazine: Lidl, Jysk, DM, mijloace de transport: autobuz 32, Giroceana, preț 36000 euro negociabil, tel 072865 ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, etaj intermediar, Freidorf
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat complet mobilat si utilat situat in Freidorf in imediata apropriere de Parcul Petofi. In apropiere avem magazine si supermarket-uri precum LIDl Carrefour scoala la 2 minute de mers pe jos acces facil la mijlloace de transport ...

1443 EUR/m2 | 70 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara
8

Apartament 3 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timis, Timisoara, zona Girocului. Imobilul este situat la mansarda unui bloc construit din BCA in anul 2015 si dispune de o suprafata utila de 64,83 mp, la care se adauga doua balcoane cu o suprafata ...

1354 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, Dacia, Timisoara
8
1

Apartament de vanzare cu 3 camere, Dacia, Timisoara

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la parter, in judetul Timis, Timisoara, zona Dacia. Zona este liniștită, apartamentul aflandu se la câteva minute fata de statia de autobuz, parc, piata, market sau fata de Iulius mall. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu o camera in zona Modern
3
5

De vanzare apartament cu o camera in zona Modern

Vă propunem spre achiziție un apartament spațios cu 1 camera, în suprafață de 38 mp, situat la etajul 1 4 într-una dintre cele mai apreciate și accesibile zone ale orașului Dorobanților. Vecinatati: Profi la 4 min de mers pe jos, Politia locala,liceul Energetic , iulius mall la 8 min cu masina, Magazine,banci,farmacii,scoala,piata, ...

1421 EUR/m2 | 38 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu o camere de vanzare in zona Iosefin
3
10

Apartament cu o camere de vanzare in zona Iosefin

Se da spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Iosefin,la etajul 3,suprafata de 29 mp,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamnetul este ideal pentru investitie, detine centrala proprie,este aproape de mijloace de transport si magazine. Se accepta credit bancar , mai multe detalii telefonic !

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona UMT
4
4

Apartament cu 2 camere in zona UMT

Oferim spre vanzare un apartament siuat in zona UMT , in apropiere de facultati , magazine ,mijloace de tranport . Aparatamentul ofera o suprafata de 46 mp si este la etajul 3 . Dispune de un loc de parcare care este inclus in pret . Pentru mai multe detalii contactati numarul afisat !

UMT, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  cu o camera in zona Gheorghe Lazar
3
3

De vanzare apartament cu o camera in zona Gheorghe Lazar

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat la etajul 5 10, in zona Gheorghe Lazar din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 5 10 al unui imobil construit intre 1985 si are o suprafata utila de 35mp, blocul este dotat cu lift si camera de supraveghere pe fiecare ...

1600 EUR/m2 | 35 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan 540 mp cu toate utilitatile, zona Metro 2
10
19

Teren intravilan 540 mp cu toate utilitatile, zona Metro 2

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Calea Torontalului. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, avand o suprafata de 540 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 18 ml la strada. Caracteristici teren: regim de inaltime permis P+1. ...

540 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera decomandat Soarelui
4
10

apartament cu o camera decomandat Soarelui

Vand apartament cu o camera decomandat,35mp, etajul 2 5 cu boxa la subsolul blocului de 10 mp,(trecuta in cf) apartamentul beneficiaza de multiple imbunatatiri cum ar fi:usi la comanda, geamuri termopane , gresie, faianta, parchet totul nou. Merita vazut ! Pretul este negociabil in limita bunului si ...

1457 EUR/m2 | 35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
30
4

Apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean

Vand apartament cu 2 camere, mobiat si utilat complet la etajul 2 5, este posibilitatea de a monta centrala si o suprafata de 50 mp

1400 EUR/m2 | 50 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Soarelui
3
9

Apartament o camera zona Soarelui

Vand apartament o camera , bucatarie , hol si o baie . Blocul a fost construit in 2008 , se afla in zona Soarelui , costuri foarte mici la intretinere. In camera exista aer conditionat . Suprafata este de 35 mp , etaj 3.

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului-3 Camere-Etaj 1
15
1

Aradului-3 Camere-Etaj 1

IMOMADAX va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere la etajul 1 al unui bloc cu 9 etaje (2 lifturi),situat in zona de Nord a orasului,intre Calea Aradului si Calea Torontalului aproape de mijloace de transport,scoli,magazine. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,termostat ...

1892 EUR/m2 | 72 m2

aradului, Timisoara, Timis

apartament cu o camera de vanzare in zona Complex Studentesc
3
149

Se vinde un apartament de o camera aflat la etajul 1 din 5 si compartimentat astfel: -hol de acces -baie -bucatarie -dormitor Dispune de 25 mp utili Se vinde complet mobilat si utilat, usor negociabil

1500 EUR/m2 | 25 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Garsoniera Buziasului langa Profi
3
6

Garsoniera Buziasului langa Profi

Ofer spre vanzare garsoniera 22 mp , complet mobilata si utilata , etaj 4 .Blocul este langa Profi , mijloace de transport in comun .

Buziasului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand jumatate de duplex in Giarmata Vii
10

Vand jumatate de duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1652 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
3

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
12

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, in Timisoara, zona Plopi
7
11

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Plopi, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei este 2026, structura beton, material zidarie ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Salvează căutarea