Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Dorobantilor, Timisoara
6

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare in exclusivitate un apartament decomandat cu 2 camere, situat la etajul 4/4, in zona Dorobantilor, Timisoara, jud.Timis. Blocul a fost reabilitat termin in 2020 si dispune de acoperis cu tigla. Apartamentul dispune de o suprafata de 50,4mp plus balcon de 3,38mp si ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou de vânzare,mobilat, cu 2 camere si gradina proprie, Ciarda Rosie
18

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament nou, cu finisaje premium, complet mobilat si utilat, situat in zona Ciarda Rosie, Timisoara, judetul Timis. Statie a mijloacelor de transport in comun la doat cateva minute distanta. Scoala Gimnaziala nr. 20 la aproximativ 1.5 km distanta, Continental, ...

2733 EUR/m2 | 43 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
33

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

va propune spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, mall-ul ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | Etaj 1 | Loc de parcare | Finisaje la alegere
6

2 camere | Etaj 1 | Loc de parcare | Finisaje la alegere

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente in cel mai nou proiect rezidential din partea de Sud a orasului. Apartamente cu 2 si 3 camere, compartimentate excelent pentru a satisface nevoile viitorilor proprietari. Detalii proprietate: • Apartamente 2 camere: suprafete utile intre 45.26 mp – ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Complexul Studentesc
3
86

De vanzare garsoniera in zona Complexul Studentesc

Vand garsoniera in Complexul Studentesc, str Milcov, etaj 2, suprafata de 21 mp, complet mobilata. Se poate ocupa imediat. Ideal pentru investitie.

1429 EUR/m2 | 21 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 7 camere si teren de 431 mp, zona Lipovei
13
3

Casa individuala cu 7 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare o casa de tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Timisoara, intr-o zona solicitata si in plina dezvoltare, zona Lipovei. Casa are 7 camere, cu o suprafata ...

1684 EUR/m2 | 190 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
4
3

Va oferim spre vanzare un apartament 2 camere, decomandate, 47 mp, complet mobilat si utilat, etaj 1, zona foarte buna, bv. Martirilor colt cu str. dr. I. Muresan, 3 min. de Spitalul Judetean.

1787 EUR/m2 | 47 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere-Dumbravita
11
1

Apartament 3 camere-Dumbravita

Cauți un apartament în care să te muți fără nicio bătaie de cap? L-ai găsit. Alprosystem Estate îți propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Dumbrăvița zona Strada Brad, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție sigură. Totul este pregătit pentru tine: vii cu bagajele și te ...

2583 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren extravilan de vanzare in Timisoara - Oportunitate investitie
3
4

Teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala, oportunitate investitie. FOXFORT propune teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala, avand o suprafata de 92.200 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 540 ml la drum. Caraceristici teren: cuprins in ...

92,200 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Doua spatii comerciale, 120 mp + 2 locuri parcare, Zona Aradului
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare doua spatii comerciale de cate 60 mp fiecare si doua locuri de parcare in Zona Aradului. Spatiile dispun de cf-uri individuale, si se vand doar impreuna, ele comunicand in momentul de fata. Se afla la parter de bloc nou, fiecare cu cate doua intrari din exterior ...

1658 EUR/m2 | 120 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De vanzare direct de la proprietar ap. 2 camere, Et. 1, Str. Munteniei
11
18

De vânzare direct de la proprietar apartament cu 2 camere, situat pe strada Munteniei din Timișoara, la etajul 1 al unui imobil construit în 1989. Apartamentul are o suprafață utilă de 56 mp și o compartimentare practică și funcțională. Locuința necesită renovare, oferind viitorului proprietar libertatea ...

1696 EUR/m2 | 56 m2

Mehala, Timisoara, Timis

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor
5

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736170308

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Spital Judetean
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Spital Judetean

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 46 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4. Se accepta credit bancar

1522 EUR/m2 | 46 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Bucovina
4
16

De vanzare apartament 2 camere in zona Bucovina

Vand apartament cu 2 camere zona favorabila, suprafata utila de 50 mp, mobilat si utilat, la etajul 3. Are centrala proprie.

1700 EUR/m2 | 50 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura
7

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, su 68 mp, situat la etajul 2, în spatele Prefecturii, centrală termică, calorifere, acoperiș refăcut, bucătăria, baia și dormitorul cu mobilier nou, geam termopan mare, camere luminoase. Toate geamurile sunt dotate cu plasă și rulouri electrice, iar la demisol există ...

2941 EUR/m2 | 68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vand teren cu numar de casa în Seceani
2
2

Vand teren cu numar de casa în Seceani

Vand teren intravilan,cu numar de casa,1982 mp,în sat Seceani,județul Timiș, 12 mp.

Timisoara, Timis

4 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie boxa zona Andrei Saguna
8
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Pret: 135000 euro Tel: 0736170308

1500 EUR/m2 | 90 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de vanzare in zona Lipovei
3
32

garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 20 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere etaj intermediar Nord One Parcul Botanic
6

2 camere etaj intermediar Nord One Parcul Botanic

De vanzare un apartament cu 2 camere, situat într-un imobil nou construit, în vecinătatea Iulius Mall si Piața Unirii. Apartamentul este format dintr-un living cu zonă de bucătărie, un dormitor, o baie și o terasă. Caracteristicile apartamentului și ale imobilului sunt -clasa energetică A; -clasa confort ...

3273 EUR/m2 | 55 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, complet renovat de vanzare in zona Sagului
20

Apartament cu 4 camere, decomandat / complet renovat / venit pasiv/ in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament spatios si modern, cu 4 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Sagului, ideal pentru locuinta de familie, cat si pentru investitie. Imobilul se aflat la etajul ...

1792 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea