Promovat
vanzare 2 camere bloc de 15 ani
7
4

vanzare 2 camere bloc de 15 ani

oferim spre vanzare apartament 2 camere decomandat ,etajul 1,bloc din 2010,gradina,disponibil ,zona mehala.pretul este 97000 euro negociabil.

1764 EUR/m2 | 55 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
20

Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etaj intermediar, etajul 2, al unui imobil construit in anul 1986, in zona de Nord a oraşului Timisoara, judetul Timis. Zona Lipovei, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Blocul este ...

2157 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 5 camere si 3 bai, centrala proprie, zona Lipovei
20
2

Duplex cu 5 camere si 3 bai, centrala proprie, zona Lipovei

Apostu Estate ofera spre vanzare un duplex spatios cu 5 camere, 3 bai si 4 terase, situat in Timis, Timisoara, zona Lipovei, intr-o locatie linistita, aproape de statii de autobuz, market, parc si scoala. Proprietatea se afla la doar 6 minute de Iulius Mall, oferind acces rapid catre punctele importante ...

1086 EUR/m2 | 220 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Modern
3
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Modern

Va prezentam spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Modern,situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje,avand o suprafata de 29 mp,fiind mobilat si utilat complet Apartamentul este pozitionat intr-o zona buna si linistita a orasului,oferind acces usor spre numeroase cum ar fi facultati,banci,farmacii,diverse ...

2069 EUR/m2 | 29 m2

Modern, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Buziasului
4
9

Apartament o camera zona Buziasului

Oferim spre vanzare apartament 1 camere in zona Buziasului,cu suprafata utila de 24mp, cu gaz, centrala pe gaz, gresie,faianta, parchet, izolata interior, termopane, usi din lemn la interior. Etaj 1 4 bloc izolat cu acoperis in apropriere de AEM.

Buziasului, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 2, bloc nou, cu loc de parcare, Aradului- V1450
9
5

ID intern: V1450 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Aradului FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in zona Aradului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu 8 etaje, an constructie 2020, structura beton, suprafata utila de 54 mp, fiind structurat astfel: - ...

2315 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamnet 1 camera  , Zona Take Ionescu
2
13

Apartamnet 1 camera , Zona Take Ionescu

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,langa ISHO,la etajul 1,suprafata de 27 mp, se vinde complet utilat si modern mobilat Zona este una linistita,fiind perefct pentru investitie datorita pozitiei sale bune. Apartamentul are masina de spalat,TV smart,clima,geam termopan ,frigider,microunde,canapea ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului
4
16

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului

Oferim spre vanzare apartament 2 camere, etaj 2, bloc reabilitat, Zona Sagului Shopping City. Suprafata utila de 42 mp2, scara curata, acte la zi.

1262 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea