Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare, etajul 1, zona Buziasului, Timisoara
8
2

Garsoniera de vanzare, etajul 1, zona Buziasului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera renovata, complet mobilata si utilata, localizata in judetul Timis, Timisoara zona Buziasului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 20 mp utili + 3,7 mp balconul. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie amenajata ...

2125 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de VANZARE SAU  INCHIRIAT 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei
10
5

Spatiu de VANZARE SAU INCHIRIAT 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei

DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compus din: 67 mp spațiu principal open-space, ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren Cal Aradului 980 mp. 7

Teren Cal Aradului 980 mp.

Teren Cal Aradului in spate la Ikea, 980 mp. front stradal 18 m. toate utilitatile, inclusiv asfalt, pozitie foarte buna, aproape de Auchan, Hornbach, Decathlon, Mega Image. Pret 200 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vand teren industrial- persoana fizica- 2300 mp
5
4

Vand teren industrial- persoana fizica- 2300 mp

Vand teren zona industriala pe calea Torontalului, 2300 mp cu urmatoarele utilitati: - canalizare - curent - drum asfaltat - teren imprejmuit - iluminat stradal - bazine de retentie apa fluviala - drum betonat - terebul este imprejmuit - fundatie- elevatie- gard- porti pietonale + porti glisante Terenul ...

2,300 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona medicina
5

Apartament 2 camere zona medicina

Grand mobilis imobiliare Va propunem un apartament 2 camere, ultracentral – zona Medicină / ISHO + garaj propriu inclus (CF separat) Apartamentul este situat într-o zonă centrală foarte căutată a orașului, ideal atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție imobiliară. Proprietatea este ...

2381 EUR/m2 | 42 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu
15
5

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu

De vanzare, apartament in zona Take Ionescu, baie, bucatarie, camera, balcon, su aprox 35 mp, posibilitate de montare centrala proprie, renovat 2019, mobilat si utilat, situat la etajul 3, bloc cu lift nou. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2286 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala
10
5

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala

De vanzare, partamentul este situat la etajul 1, intr-un imobil cu 4 apartamente si curte interioara. Compartimentarea este cu de 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 pranzitor, debara, 3 holuri, terasa spre curtea interioara semideschisa si doua boxe (aprox.40 mp). Incalzirea este cu centrala proprie si ...

1731 EUR/m2 | 156 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vand teren Calea Buziasului, langa Continental, 90 euro mp
3
8

Vand teren Calea Buziasului, langa Continental, 90 euro mp

Teren de vanzare in Timisoara - Buziasului, reper Fabrica Continental, avand o suprafata de 3415 mp si front stradal de 28 ml. Pretul: este 90 euro negociabil Tel. 0736173096, 0729057644

Buziasului, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Brancoveanu colt cu Rebreanu
16
2

Casa de vanzare Brancoveanu colt cu Rebreanu

De vanzare casa in Timișoara în apropiere de Shoping City, la cateva minute de piata Doina ,școală, aproape de statia de autobuz , compusa din 2 apartamente separate ,un apartament din 2 camere ,bucătărie ,baie hol și cămară. Al doilea apartament este compus din 2 camere ,bucătărie ,baie. Casa are o ...

550 EUR/m2 | 600 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Lux 2 Camere Centrala Proprie Terasa 38 Mp 2 Locuri De Parcare Zona Dumbravita
7

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat lux, cu materiale premium, centrala proprie, aer conditionat, incalzire in pardoseala, su: 50 mp, plus terasa de 38 mp , etaj1 din 2 si 2 locuri de parcare inscrise in Cf, disponibil imediat. Pret: 137000 Euro partial mobilat, s-au mobilat asa cum se vede in ...

2740 EUR/m2 | 50 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Casa insiruita cu 4 camere teren de 233 mp la cateva minute de magazinul Profi Calea Urseni
4

Va propunem spre vanzare casa insiruita cu 4 camere, 2 bai, cu o suprafata de 111 mp, teren de 233 mp zona rezidențiale în dezvoltare din Timișoara Calea Urseni. Ideală pentru cei care își doresc liniște, intimitate și acces rapid către oraș. Caracteristici principale: Construcție solidă (2017) 2 ...

1936 EUR/m2 | 111 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Apartament  4 Camere Full Decomandat 2 Bai 2 Balcoane, Boxa Centrala Proprie Zona Sala Olimpia
10
1

Apartament 4 Camere Full Decomandat 2 Bai 2 Balcoane, Boxa Centrala Proprie Zona Sala Olimpia

Apartament cu 4 camere, decomandat, mobilat si utilat, 2 bai, centrala proprie, su: 75,3 mp + balcon 2,9 mp + logie 3,6 mp = total 81,8 mp, et. 2 din 10 bloc cu lift. -4 camere decomandate (17,1 + 11,5 + 11,2 + 9,2 mp) -2 băi (cu geam) -Bucătărie 8,9 mp cu acces pe balcon -2 balcoane (balcon bucătărie ...

2303 EUR/m2 | 76 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere BOXA, parcare SUBTERANA Calea Torontalului
16

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 48 mp, balcon mare de 11 mp, etajul 3 din 9 cu lift , parcare subterană, boxa, situat pe Calea Torontalului, oportunități excelente de închiriere. Blocul este construit în 2019, foarte bine întreținut și dotat cu două lifturi pe scară, ...

2646 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc de caramida centrala proprie zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Proprietar vând casă individuală in Timisoara zona Mures
5
13

Proprietar vând casă individuală in Timisoara zona Mures

VÂND CASĂ INDIVIDUALĂ TIMIȘOARA ZONĂ LINIȘTITA , ZONA MUREȘ Proprietar vând casă P+1 cu potențial deosebit pentru renovare completă. Locație: zonă liniștită, cu parc în apropiere și vecini discreti Suprafață: 100 mp utili are casa ,160 mp suprafață totală Compartimentare: Subsol Beci Parter: ...

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 mobilat si utilat langa Parcul Botanic
5

2 cam ETAJ 1 mobilat si utilat langa Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, etaj 1, posibilitate montare centrala proprie, zona Centrala, langta Parcul Botanic, la 1 min de Iulius Mall. Pret: 96000 euro, fix Tel: o736173096, o729057644

458 EUR/m2 | 40 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Salvează căutarea