Promovat
3 camere de vânzare, 65 mp, Calea Sagului
9
3

3 camere de vânzare, 65 mp, Calea Sagului

Apartament 3 camere de vânzare, 65 mp, decomandat, complet mobilat, zonă Șagului 360 grade imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, cu suprafața de 65 mp, decomandat, situat la parterul unui bloc liniștit, ferit de zgomotul traficului, în zona Șagului. Locația este excelentă: • 5 minute ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, de vanzare, zona Braytim,Timisoara
17

Apartament 3 camere, de vanzare, zona Braytim,Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 2, intr-un bloc nou din 2017, situat in zona Braytim, Timișoara, judetul Timis. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 66 mp + balcon si este compartimentat astfel: - 2 dormitoare - living - bucătărie ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat Dambovita vedere pe doua parti etaj 3 amenajat centrala proprie
15
1

Vand apartament cu 3 camere decomandat situate la etajul 3 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,vedere pe doua parti cu wcs situat în Calea Sagului ,cu o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite.Imobilul este decomandat, bucătărie închisă ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament luminos cu 1 camera și bucătărie închisă, bloc nou | Steaua
11
1

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament modern, cu 1 camera, complet mobilat și utilat, situat în Steaua, ideal pentru locuit dar și pentru investiție. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile acest apartament decomandat ...

1459 EUR/m2 | 37 m2

steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament in cladire istorica, P-ta Maria
7
1

Apartament in cladire istorica, P-ta Maria

Apartament deosebit în clădire istorică, zona Piața Maria, la parter. 3 camere, baie, bucătărie cu prânzitor, acces auto în curte, 110 mp utili plus boxă de aproximativ 24 mp. Preț: 2100 euro mp. Posibilitate pentru locuință, cabinet medical, birou notarial, birou avocatura, sediu firmă, etc. Tel: 0721-442227. ...

19 EUR/m2 | 110 m2

Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, Lipovei-Iulius Mall
20

Casa D+P+E, Lipovei-Iulius Mall

Casa D+P+E, Lipovei, la 5 minute de mers pe jos pana la Iulius Mall, cu toate utilitatile, izolata si centrala pe gaz. Demisol: Spatiu de depozitare si spatiu tehnic. Parter: Bucatarie mare mobilata, cu pranzitor, hol, wcs, living cu semineu, dormitor matrimonial cu baie si dressing, terasa de aproximativ ...

2000 EUR/m2 | 240 m2

MALL, Timisoara, Timis

Teren pentru locuinte colective 820 mp. Timisoara 1

Teren pentru locuinte colective 820 mp. Timisoara

Teren 820 mp. front stradal 19 m. pozitie foarte buna, pentru locuinte colective cu autorizatie de constructie P+2E+ER. Parter : SAD de aproximativ 170 mp. + 6 apartamente cu 3 camere si 5 apartamente cu 2 camere. Zona Brancoveanu- Cal. Sagului. Pret 535.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

820 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Apartamente 2 camere, nou - te muti direct, finisaje premium, Aradului
8
22

Apartamente 2 camere, zona Calea Aradului, bloc nou, constructie si structura solida, suprafete de la 52 mp la 60 mp utili, etaj 1-8, materiale si finisaje de calitate, clima, supraveghere video, terasa, obiecte sanitare baie incluse, gresie faianta in baie si bucatarie, posibilitate loc parcare, preturi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Parcela 800 mp. Timisoara 8

Parcela 800 mp. Timisoara

De vanzare, parcela de aproximativ 800 mp. front stradal 16 m. zona Printul Turcesc, pret 250 euro mp. Tel: 0721-442227.

Timisoara, Timis

Teren 835 mp. Mehala 5

Teren 835 mp. Mehala

Teren 835 mp.pe colt, front stradal 28 30 m. Mehala, strada Petru Vintila, posibilitate constructie si duplex. Pret 200 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

Mehala, Timisoara, Timis

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun
5

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun

De vanzare apartament deosebit de frumos, are aproximativ 130 mp, 2 dormitoare si un living mare cu bucatarie open space. Imobilul se afla intr-o cladire istorica foarte aproape de centrul orasului, intr-o zona linistita, 2 bai, o baie fiind de serviciu si o baie cu jacuzzi de 2 persoane, dressing ...

2769 EUR/m2 | 130 m2

NEPTUN, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu
8
1

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp+un balcon de 9 mp, situat la etajul 6 din 10, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, Bld. Take Ionescu.pret 168000 ,euro,neg. Tel: 0736173096, 0729057644

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament in cladire istorica 1

Apartament in cladire istorica

Apartament in cladire istorica , P-ta Maria. 3 camere, etaj I, suprafata aproximativ 90 mp. renovat complet. Pret 270.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

3000 EUR/m2 | 90 m2

Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Cal Aradului 980 mp. 7

Teren Cal Aradului 980 mp.

Teren Cal Aradului in spate la Ikea, 980 mp. front stradal 18 m. toate utilitatile, inclusiv asfalt, pozitie foarte buna, aproape de Auchan, Hornbach, Decathlon, Mega Image. Pret 200 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vand teren industrial- persoana fizica- 2300 mp
5
4

Vand teren industrial- persoana fizica- 2300 mp

Vand teren zona industriala pe calea Torontalului, 2300 mp cu urmatoarele utilitati: - canalizare - curent - drum asfaltat - teren imprejmuit - iluminat stradal - bazine de retentie apa fluviala - drum betonat - terebul este imprejmuit - fundatie- elevatie- gard- porti pietonale + porti glisante Terenul ...

2,300 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona medicina
5

Apartament 2 camere zona medicina

Grand mobilis imobiliare Va propunem un apartament 2 camere, ultracentral – zona Medicină / ISHO + garaj propriu inclus (CF separat) Apartamentul este situat într-o zonă centrală foarte căutată a orașului, ideal atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție imobiliară. Proprietatea este ...

2381 EUR/m2 | 42 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu
15
5

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu

De vanzare, apartament in zona Take Ionescu, baie, bucatarie, camera, balcon, su aprox 35 mp, posibilitate de montare centrala proprie, renovat 2019, mobilat si utilat, situat la etajul 3, bloc cu lift nou. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2286 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala
10
5

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala

De vanzare, partamentul este situat la etajul 1, intr-un imobil cu 4 apartamente si curte interioara. Compartimentarea este cu de 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 pranzitor, debara, 3 holuri, terasa spre curtea interioara semideschisa si doua boxe (aprox.40 mp). Incalzirea este cu centrala proprie si ...

1731 EUR/m2 | 156 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Salvează căutarea