Promovat
Penthouse 3 camere,decomandat, 89.7mp utili,toate utilitatile,Aradului
15

ID Intern: P673 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament tip penthouse cu 3 camere, decomandat situat la etajul 5/5 , cu vedere catre Iulius Mall, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in ...

3378 EUR/m2 | 90 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 2 camere de vanzare pe Aradului
4
12

Apartament 2 camere de vanzare pe Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului,pe strada Dej,aproape de piata verde,la etajul 1,suprafata de 45 mp. Apartamentul dispune de masina de spalat vase,masina de spalat haine,uscator haine,frigider. Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Pentru mai multe detalii contactati ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală de lux, 5 camere, zona Braytim
19
3

Casa individuală de lux, 5 camere, zona Braytim

De vanzare casa individuala mobilata si utilata modern,cu regim de inaltime, zona Braytim. Imobilul are o suprafata de 140 mp utili si o curte totala de 200 mp. Compartimentare: - hol de acces - bucatarie - living - 4 dormitoare - 4 bai - dressing - terasa - curte. Confortul termic este realizat prin ...

2250 EUR/m2 | 140 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Torontalului. Etaj 1. Living de 40 mp. Mobilat si utilat!
9

Torontalului. Etaj 1. Living de 40 mp. Mobilat si utilat!

Apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 1 6 + ACOPERIS, cu LIFT - suprafata utila 70 mp - model cu vedere pe 2 parti - geam la baie - amenajare interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Proprietar vând casa individuală in zona Bucovina, 2 Fronturi Stradale, deschidere spre XCity
9

Oportunitate Unică de Investiție: Clădire de Birouri P+E+M cu 2 Fronturi Stradale Deschidere directă spre XCity Timișoara!Ești în căutarea unui sediu strategic pentru afacerea ta sau a unei oportunități rare de dezvoltare imobiliară? Această proprietate premium situată pe zona Bucovina le oferă pe ...

579 EUR/m2 | 807 m2

Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament spațios cu 2 camere de vânzare Zona Sagului-Dâmbovița, aproape de Turist.
4
8

Apartament spațios cu 2 camere de vânzare Zona Sagului-Dâmbovița, aproape de Turist. Se vinde un apartament semidecomandat, luminos și foarte spațios, cu o suprafață de 54,41 mp. Locuința este situată la etajul 4 din 5, ceea ce oferă un plus de izolație și confort. Caracteristici: Balcon închis, ideal ...

1454 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

2 cam RENOVAT etaj intermediar zona Sagului Piata Doina
6

2 cam RENOVAT etaj intermediar zona Sagului Piata Doina

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, renovat, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, zona Sagului, langa Piata Doina. Pret: 69000 euro Tel: o736170308

1725 EUR/m2 | 40 m2

DOINA, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Casa P+E+M, zona Mehala-Bv Cetatii
18

Casa P+E+M, zona Mehala-Bv Cetatii

Casa P+E+M, pozitie foarte buna, Mehala-Bv.Cetatii,aproape de Favorit si intersectia cu tramvaiul 4. An constructie 1993, teren 435 mp. suprafata construita 310 mp. Parter : bucatarie, living, baie cu vana, debara, camara alimente, garaj dublu. Etaj: hol, living mare ( aproximativ 40 mp.) 2 dormitoare, ...

250 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Gh Lazar
15

Apartament 3 camere Gh Lazar

Apartament deosebit, 3 camere, 61 mp, zona foarte buna, Gh. Lazar, etaj 7 cu vedere in spatele blocului, renovat recent, balcon inchis termopan, caloriferele si instalatia electrica sunt inlocuite, centrala pe gaz noua, electocasnice noi. Se vinde mobilat si utilat. Pret 129.000 euro. Tel: 0721-442227. ...

2115 EUR/m2 | 61 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament in cladire istorica, P-ta Maria
7
1

Apartament in cladire istorica, P-ta Maria

Apartament deosebit în clădire istorică, zona Piața Maria, la parter. 3 camere, baie, bucătărie cu prânzitor, acces auto în curte, 110 mp utili plus boxă de aproximativ 24 mp. Preț: 2100 euro mp. Posibilitate pentru locuință, cabinet medical, birou notarial, birou avocatura, sediu firmă, etc. Tel: 0721-442227. ...

19 EUR/m2 | 110 m2

Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, Lipovei-Iulius Mall
20

Casa D+P+E, Lipovei-Iulius Mall

Casa D+P+E, Lipovei, la 5 minute de mers pe jos pana la Iulius Mall, cu toate utilitatile, izolata si centrala pe gaz. Demisol: Spatiu de depozitare si spatiu tehnic. Parter: Bucatarie mare mobilata, cu pranzitor, hol, wcs, living cu semineu, dormitor matrimonial cu baie si dressing, terasa de aproximativ ...

2000 EUR/m2 | 240 m2

MALL, Timisoara, Timis

Teren pentru locuinte colective 820 mp. Timisoara 1

Teren pentru locuinte colective 820 mp. Timisoara