Promovat
Casa 2 camere de vanzare Calea Sagului, Timisoara, curte comuna
14

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa cu 2 camere, situata in Timis, Timisoara, zona Calea Sagului. Imobilul este amplasat la curte comuna si dispune de o suprafata utila de 65 mp, fiind construit pe un teren aferent de 131 mp. Compartimentare: • Bucatarie • 2 dormitoare • Baie Confortul ...

1615 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomadat. 2 balcoane. 2 bai. Amenajat
8
1

3 camere decomadat. 2 balcoane. 2 bai. Amenajat

Apartament situat in Zona Aradului, la 15 minute plimbare de Iulius Town, bloc cu 4 nivele, situat la etajul 4 din 4 + ACOPERIS, cu sarpanta, cu invelitoare de tigla, 2 apartamente pe nivel; model cu vedere pe 2 parti, 2 bai (una cu geam), 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan ...

1983 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere - Aradului - Dumbravita - 70 Mp - 150.000 Euro
12
1

3 Camere - Aradului - Dumbravita - 70 Mp - 150.000 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Calea Aradului, la limita cu Dumbravita. Apartamentul are o vedere panoramica, se afla la etajul 6 si are o suprafata utila de 70 mp + 2 balcoane (8 mp). Compartimentare: -hol de acces, prevazut cu zona pentru depozitare; -living open ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4
31

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,locatia se afla in spate la BRD, pe strada Simion Barnutiu,suprafata de 32 mp, etaj 3, se vinde complet utilat si mobilat modern. Este dotat cu masina de spalat vase,masina de spalat noua, bucatarie cu mobilier nou,frigider,microunde,etc. Foarte ...

1688 EUR/m2 | 32 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului
15

Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj3, zona Sagului in apropiere de Scoala Genrala 27. Apartamentul necesita amenajari. Suprafata utila 50mp. Pret 80000euroneg. Tel.0723155002

1600 EUR/m2 | 50 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean
3
4

Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, centrala proprie la etajul 4, o suprafata utila de 35 mp. Centrala proprie

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
8
32

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

1576 EUR/m2 | 33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 4 camere, Zona Centrala - Boxa si pivnita la subsol
20

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, compartimentare circular, situat in localitatea Timisoara, zona Central, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime Subsol + Parter + 1 Etaj. Anul constructiei 1930, structura ...

1851 EUR/m2 | 154 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
153

De vanzare apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet la etaj 4 10 cu centrala proprie si o suprafata de 60 mp. Se accepta si credit

1167 EUR/m2 | 60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
1

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2042 EUR/m2 | 48 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar
4
2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camera, pe str. Gh Lazar nr. 4, langa Liceul Lenau, in imobil istoric. Apartamentul se afla la etajul 3, este decomandat si dispune de centrala termica proprie si aer conditionat. Suprafata este de 55 mp

1636 EUR/m2 | 55 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere -Zona Buziasului
5
2

Apartament cu 2 camere -Zona Buziasului

and apartament format din 2 camere decomandate, o baie, o bucatarie si un hol, mobilat si utilat complet, aflandu se la etajul 3 5, bloc cu lift, cu o suprafata de 49 mp. Teava de gaz este trasa in apartament

Buziasului, Timisoara, Timis

4 camere, 2 bai, 2baloane, CENTRALA PROPRIE, boxa - 2 min de Tribunal
20

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere confort 1, situat la etajul 4 /10 in centrul orasului langa Punctele Cardinale, Tribunal, la 5 minute pe jos de Piata Uniri,i intr-un imobil izolat termic cu lift reconditionat. Apartamentul dispune de 4 camere vedere pe 3 parti, 2 bai, 2 holuri, 2 ...

1856 EUR/m2 | 97 m2

Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Modern
7
3

De vanzare garsoniera zona Modern

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Modern! Garsoniera este aproape de Lidl, Kaufland, gradinita!! Complet mobilata si utilata, garsoniera are o suprafata de 23mp, semidecomandata, la etajul 2 al blocului. Are de asemenea si AC. Pentru vizionari sau alte detalii va rugam sunati la numarul de telefon ...

Modern, Timisoara, Timis

Vanzare un apartament 2 camere decomandat zona Modern
4
10

Vanzare un apartament 2 camere decomandat zona Modern

Va propun spre vanzare un apartament 2 camere decomandat amplasat la 5 minute de statia de tramvai compus din 2 camere spatioase , bucatarie , baie cu cabina de dus , hol. Apartamentul este complet mobilat , centrala termica proprie , geamuri termopan , balcon inchis . In apropierea imobilului sunt scoala ...

Modern, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament  4 camere  zona Dorobantilor cu scara interioara
13
1

Apartament 4 camere zona Dorobantilor cu scara interioara

In zona Dorobantilor se vinde apartament cu 4 camere construit pe 2 niveluri , cu o suprafata utila de 100 mp, renovat complet , amenajat , instalatii noi, centrala noua, 3 bai , parchet din lemn , gresie si faianta, usi si ferestre noi izolatie termica, un balcon inchis si o loggie, plus boxa de ...

1160 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
5

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Fabric
6
1

Apartament 1 camera zona Fabric

Spre vanzare apartament cu o camera la etajul 2, suprafata de 38 mp, complet mobilat si utilat. Oferim si cerem seriozitate. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. Va asteptam sa ne sunati la numarul de telefon pentru mai multe detalii si pentru vizionari.

1395 EUR/m2 | 38 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Salvează căutarea