Promovat
Apartament 2 camere la Mansarda zona Bucovinei
10

Apartament 2 camere la Mansarda zona Bucovinei

Apartament 2 camere – Zona Bucovina, Timișoara Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Timișoara – Bucovina, caracterizată prin liniște, acces facil și proximitate față de principalele puncte de interes ale orașului. Locuința ...

1325 EUR/m2 | 60 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9
1

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Com 0% Apartament cu o camera, parcare in curte | Piata Victoriei
5

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră situat la etajul 3 într-un bloc din beton, în Piața Victoriei. Acesta este poziționat chiar în centrul Timișoarei, având la îndemână orice facilitate și serviciu. Clădirea din care face parte nu este monument istoric, dispune de ...

2737 EUR/m2 | 38 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Kiriac, Timisoara
8

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Kiriac, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat si are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul termic este realizat prin ...

1480 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar- casa masiva cu teren mare, la 30 km de Timisoara
10
5

Vand imobil compus din 2 case .Prima casa are un living mare de 30 mp, 2 dormitoare, bucatarie mare, baie. A doua casa este constructie noua compusa din hol,baie, living open space cu bucataria, dormitor, terasa de 90 mp. Nu este complet terminata. Incalzire cu teracota lemne iar apa calda provine de ...

514 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie- Intravilan industrial- Calea Buziasului
18
5

Ocazie- Intravilan industrial- Calea Buziasului

Vand 7742 mp teren intravilan cu constructii diverse pe teren (hale,birouri, garaje etc), situat in zona industriala Calea Buziasului. Pret: 75 euro mp.

7,742 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
etaj intreg de casa+ garaj
13
31

etaj intreg de casa+ garaj

Se vinde etajul 1 al unei case de caramida din zona Traian ( aproape de Kaufland) compus din 3 camere, baie, bucatarie, terasa,debara( cu acces in pod), 2 balcoane. Casa este P+1 cu 2 apartamente, unul la parter si unul la etaj, cu intrari separate.Accesul la parter este in dreapta casei, iar la etaj ...

1150 EUR/m2 | 100 m2

Simion%2525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
MT232 Duplex Giroc, zona linistita, P+1E, 4 camere
18
2

MT232 Duplex Giroc, zona linistita, P+1E, 4 camere

AV-Estate va propune spre vanzare duplex, cu 4 camere, decomandat, teren aferent de 330 mp, avand suprafata utila de 100 mp, terasa acoperita cu suprafata de 15mp, situat intr-un imobil in regim de inaltime P+1E, intr-o zona nou dezvoltata si linistita-Giroc, la 200m de asfalt. Compartimentarea imobilului ...

1829 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

9200 mp in centrul comunei Ghilad
1

9200 mp in centrul comunei Ghilad

Vand 9211 mp teren intravilan, in centrul comunei Ghilad.Utilitati: curent, apa. Pret: 110000 euro

9,211 m2

Timisoara, Timis

Proprietar-teren Calea Urseni- zona La Fantani
6
12

Proprietar-teren Calea Urseni- zona La Fantani

Proprietar- vand 720 mp, front stradal 26,75 m,situat in zona Calea Urseni, langa str.Arnicai,zona La Fantani.Teren excelent pentru casa individuala sau duplex. Langa teren este zona verde. Case construite in apropiere. Ideal si ptr. investitie. Utilitati: curent ,gaz f. aproape ( aprox.70 m) Pret: 65 ...

720 m2

Timisoara, Timis

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.
20
12

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.

De vânzare apartament 2 camere etaj 1, suprafață utilă 82mp plus boxa 9 mp și garaj 18 mp centrala termica proprie,clima.Imobilul este situat nu departe de centru cu acces facil rapid la școli ,grădinițe, spatii comerciale, stații de mijloace de transport în comun.Locuinta se vinde complet mobilata ...

1927 EUR/m2 | 82 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Finisaje la alegere. Zona Torontalului. Bloc Nou
10
3

Finisaje la alegere. Zona Torontalului. Bloc Nou

Apartamente cu 3 camere in zona Torontalului in bloc Nou, disponibile imediat. Incalzire prin pardoseala cu centrala termica proprie. Finisate la cheie. 1 loc de parcare si TVA 21% incluse in pret - Etaj 3 din 3, suprafata utila de 66 mp + 2 terase: Pret: 118.900 Euro. - Etaj 1 din 3, suprafata utila ...

1802 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare
19
6

Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare

Apartamante cu 3 camere pe Calea Urseni, la asfalt, compartimentate excelent, cu posibilitatea sa va alegeti finisajele: - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp, disponibile la etajul 2. Pret: 120.000 Euro (TVA 21% inclus in pret); - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp + terasa neacoperita de ...

1739 EUR/m2 | 69 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

LOC de Casa pe bd.Budai Deleanu
7
5

LOC de Casa pe bd.Budai Deleanu

Vand casa fara valoare,cu 500 mp teren,cu 2 fronturi stradale de 12 m,unul la str.Budai Deleanu,celalalt front la Aleea Gorunului.Se ofera proiect pentru constructia unei noi cladiri:P+E+ER Pret : 159000 euro

2271 EUR/m2 | 70 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
9

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Proprietar, VÂND
5
3

Proprietar, VÂND

PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...

2600 EUR/m2 | 20 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Bloc nou- lux, mobilat,utilat
12

Bloc nou- lux, mobilat,utilat

Vand apartament de 44 mp utili, compus din hol, camera mare, baie, bucatarie inchisa, terasa de 16 mp ( pe toata lungimea apartamentului), situat la parterul unui bloc nou, zona rezidentiala Giroc.Se vinde complet mobilat si utilat , ca in imagini. Centrala proprie pe gaz, incalzire in pardosea. Sunt ...

2205 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
8

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Aradului
3
5

Apartament o camera zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament o camera zona Aradului in apropiere de centrele comerciale , 37 mp , utilat , mobilat ca in poze. Apartamentul este situat la etajul 3.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Pozitie excelenta. 2 bai. Decomandat. Spatios
15
2

Pozitie excelenta. 2 bai. Decomandat. Spatios

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai si balcon la bucatrie pe care s-a mutat zona de gatit. Posibilitate montare Centrala termica proprie. Etaj 4 din 5. Bloc construit in 1989 cu pod din constructie, se urca normal pe casa scarii unde sunt spatii de depozitare in pod. La 2 pasi de foarte ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona  Dambovita
3
1

Apartament o camera zona Dambovita

Vand apartament 34 mp ! Camera , bucatarie , baie ! Este situat la etajul 3 . Se vinde mobilat si utilat ! Pentru mai multe informatii , va rog sa ne sunati!

Dambovita, Timisoara, Timis

Artera circulata- Iosefin-Budai Deleanu
8
9

Artera circulata- Iosefin-Budai Deleanu

Vand 500 mp teren,cu 2 fronturi stradale de 12 m,unul la str.Budai Deleanu,celalalt front la Aleea Gorunului.Se ofera proiect pentru constructia unei noi cladiri:P+E+ER Pret : 159000 euro

500 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea