Promovat
Apartament 3 camere, etaj 1,  renovat in Timisoara zona Balcescu.
11
1

Apartament 3 camere, etaj 1, renovat in Timisoara zona Balcescu.

Apostu Estate oferă spre vânzare un apartament spațios și versatil, situat la etajul 1 din 3, foarte aproape de biserica din Bălcescu, Timisoara Având o suprafață utilă generoasă de 100 mp utili acesta este ideal pentru cei care caută un spațiu personalizabil într-o zonă căutată și liniștită. Compartimentarea ...

1899 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Oferta. Finisaje premium.
6
1

COMISION 0%. Oferta. Finisaje premium.

COMISION 0%! Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in zona Aradului, pozitie excelenta aproape de mijloace de transport in comun, magazine, scoli. Terasa, incalzire in pardoseala, cu termostate individuale, aparat de aer conditionat, finisat la cheie. Sistem inteligent ...

2159 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Casa renovata , de vanzare, teren 1179 mp, Ultracental, Timisoara.
14

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare vila unicat, reabilitata complet, in Zona Ultracentrala a orasului Timisoara. Cladirea este construita in regim de inaltime S+P+M, se desfasoara pe o suprafata utila de aproxmiativ 400 mp, la care se adauga o cladire de aproximativ 120 mp utili care necesita renovare. Terenul ...

2467 EUR/m2 | 520 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Suprafete generoase. Utilat si mobilat! Zona buna!
15
13

Suprafete generoase. Utilat si mobilat! Zona buna!

1 2 duplex in Chisoda, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2020. Suprafata utila de 156 mp plus terasa de 15 mp. Teren de 300 mp, cu front stradal de 10 m. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla. Compartimentare: - parter : hol ...

1378 EUR/m2 | 156 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei cu centrala proprie
4
171

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, utilat si mobilat complet, dotat cu centrala proprie, 27mp, etaj 2. Detalii suplimentare telefonic.

1852 EUR/m2 | 27 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului
4
91

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului

Se vinde garsoniera zona girocului, plavat 2, confort 1, la 1 4, 27 mp2 patrati, cu o camera, bucatarie, baie, hol. Gresie, faianta, parchet, geamuri termopan, usa metalica. Se vinde mobilat si utilat.

1375 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vând apartament
7
2

Vând apartament

Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat situat la et.5 mansardă în zona Liviu Rebreanu intrarea Muntilor.Cu vedere pe doua părți cu 2 balcoane.Apartamentul se vinde mobilat.Suprafata utila 62.02 mp. Are centrală proprie si doua aparate de aer condiționat. Preț.95.000 Euro Contact: sau ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !
8
1

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona Braytim, aproape de muzeul de apa, la etajul 2, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare in cf, pret 95.000 euro. Tel: 0750283339

1979 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc
9
20

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc

Ap cu 1 camera de vanzare,etaj 4,in Complexul Studentesc,37 mp,renovat si complet utilat.Are gazul tras in ap.Este o buna investitie.Pret 64900 euro+comision

1754 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere,Torontalului
9
2

Apartament cu 3 camere,Torontalului

Apartament cu 3 camere de vanzare in complexul rezidential, langa VOX, Torontalului. Apartamentul este in bloc nou,la et 9 16, in zona nou construita. Apartamentul are 2 bai(una cu vana si una cu dus)centrala proprie,living cu bucatarie, 2 dormitoare, balcon,SU fiind de 71,08 mp. Este o zona cu parc,magazine,aproape ...

2393 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean 2

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean

Ap cu 2 camere de vanzare langa Spitalul Judetean,et 3,decomandat,recent amenajat,cu centrala proprie,pret 85000 euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
3

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Aradului, zona Aradului EST, intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata de 38 mp. Imobilul este situat in apropiere de stație de autobuz, școală,

1750 EUR/m2 | 38 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
2

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  cu o camera zona Complexul Studentesc cu centrala proprie
3
151

De inchiriat apartament cu o camera zona Complexul Studentesc cu centrala proprie

Vand apartament 27 mp zona Complexul Studentesc . El este situat la etajul 3 , este semidecomandat . Are bucatarie , hol , camera , baie . Pentru mai multe detalii la tel!

1796 EUR/m2 | 27 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Teren Lacul Surduc
10
33

Teren Lacul Surduc

Proprietar ofer spre vânzare o parcela de teren construibil ân noul cartier intravilan de pe marginea lacului Surduc comuna Fardea Jud Timiș Acces facil la parcela ,drum asfaltat , pietruit, cu utilități in fata parcelei : apa , curent , canal . Este o zonă foarte liniștită cu o panoramă deosebită. Parcela ...

1,600 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% | Casa De Vanzare Posibilitate Constructie Bloc Soarelui
14
1

COMISION 0% pentru cumparator! Teren cu casă existentă – Bulevardul Sudului, Zona Soarelui – potențial dezvoltare locuințe colective Vă propun spre vânzare o proprietate situată într-o zonă foarte bună a Timișoarei, pe Bulevardul Sudului, în imediata apropiere de sensul giratoriu de la AEM, în zona ...

1533 EUR/m2 | 150 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament Etaj 1 in Vila zona Braitim
6
2

Apartament Etaj 1 in Vila zona Braitim

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat la etajul 1, cu o suprafata de 83 mp construiti, pozitionat intr-o vila din zona Braytim cu doar 6 locatari in vila. Se vinde mobilat si utilat. Apartamentul este structurat in living si bucatarie, 2 dormitare,baie si 2 balcoane. Pretul ...