Promovat
Apartament 2 cam bloc nou
13
1

Apartament 2 cam bloc nou

Va propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un bloc nou din Giroc pe o stradă asfaltata, iluminata, fara trafic. Locuința este la etajul 2, are o terasă foarte mare, toate utilitățile, baie cu gem, bucătărie separat. Dispune de loc de parcare privat. Pentru detalii suplimentare și ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic
16
15

Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic

Casa cu subsol, parter , etaj si teren de 365 mp Casa este impartita in 2 apartamente cate unul pe fiecare nivel -subsol care este neutilizat in prezent si necesita renovare -parter - un apartament cu hol mare, 3 camere, baie si bucatarie cu camara. Amenajari clasice , este in curs de renovare, -etaj ...

1796 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, etaj 2, confort 1
19

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi integral, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament deosebit, 3 camere, zona Central – Bld. C.D. Loga
20
1

Apartament 3 camere de vanzare – Timisoara, zona Central, Bld. C.D. Loga In inima Timisoarei, pe unul dintre cele mai frumoase si reprezentative bulevarde ale orasului – C.D. Loga – FOXFORT propune spre vanzare un apartament de 3 camere, cu un farmec aparte. Imobilul a fost construit in anul 1930, ...

3166 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

zona Steaua, bloc construit 1999.
20
1

zona Steaua, bloc construit 1999.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, decomandat, etajul 3,model mare , pe două părți cu o suprafață utilă de 75 mp ,cu două balcoane si două bai. Apartament a fost renovat in anul 2025 si se vinde mobilat,încălzirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Locatia este foarte buna,zona STEAUA, ...

1727 EUR/m2 | 75 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Central - 2 camere. La parter!
6
4

Central - 2 camere. La parter!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, aproape de Facultatea de constructii si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 4 camere decomandat, la curte comuna - zona Fabric
20
2

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Fabric. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Fabric, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 1900, structura caramida, material ...

1505 EUR/m2 | 186 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!
17
1

COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!

De vanzare apartament cu 3 camere, COMISION 0%, la etajul 1 intr un bloc cu LIFT, in bloc nou, in ORAS, langa mijloc de transport in comun, decomandat, 72 mp utili+balcon, vedere pe 2 parti, spatios, luminos, cu 2 bai, bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, 2 LOCURI ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Complet Renovat.Disponibil Imediat.Finisaje de calitate.Zona Excelenta!
9
2

De vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc, este renovata complet, inclusiv sapa de beton turnata, instalatie electrica si sanitara noua, totul modern, se vinde cum se vede in poze. BLOCUL ESTE IN CURS DE IZOLARE! Ideal pentru investitie sau pentru locuit! Pretul este 41.000 euro USOR negociabil Tel. ...

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
19

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou , integral din caramida, la etajul 2, decomandat, cu bucatarie inchisa, bine compartimentat, dormitoare luminoase, 66 mp utili + balcon, rulouri la geamurile din toate camerele, se vinde mobilat si utilat, aparat de aer conditionat, loc de parcare in CF. Zona ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

TEREN pentu BLOC ,Calea Martirilor- toate utilitatile
1
2

TEREN pentu BLOC ,Calea Martirilor- toate utilitatile

Vand 522 mp teren, intravilan, front stradal 17,00 m, situat in Calea Martirilor, intre blocuri. Toate utilitatile sunt in fata terenului. Strada asfaltata, cu sens unic. Pret: 230 euro mp. '

522 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
7

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!
16

COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!

De vanzare cu 3 camere, FARA COMISION, in zona BRAYTIM, bloc cu Lift, la etajul 1, decomandat, cu 2 balcoane, bucatarie inchisa, dressing ce se poate amenaja si ca a 2 baie avand toate utilitatile trase, mobilat si utilat complet, incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare din care unul este SUBTERAN. Pret ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
11

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere decoamndat, avand o suprafata de 52 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 4. Se accepta credit bancar sau surse proprii! Pentru mai multe informatii sau chiar vizionari va rog sa ma contactati la numaruld de telefon afisat in anunt!

1577 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală, clădire istorică  BĂLCESCU
20
3

Casă individuală, clădire istorică BĂLCESCU

Casă individuală,cladire isorica -Zona Bălcescu Preț: 472000 negociabil 0745126783 Vă propun spre vânzare o casă individuală solidă , construită din cărămidă, cu o suprafață utilă de 333 mp D + P , ideală pentru o familie care își dorește confort și acces rapid la toate facilitățile urbane ...

1417 EUR/m2 | 333 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

BRAYTIM.Dormitor la parter. 3 bai.Mobilata si utilata complet
20
2

De vanzare casa decalata si cu zid dublu intre unitati, pe parter si etaj, cu 5 camere, cu o compartimentare excelenta si eficienta, bucatarie inchisa cu debara, dormitoare spatioase si luminoase, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala, teren amenajat cu gazon+ sistem de irigatii cu aspersoare, ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
etaj intreg de casa+ garaj
13
31

etaj intreg de casa+ garaj

Se vinde etajul 1 al unei case de caramida din zona Traian ( aproape de Kaufland) compus din 3 camere, baie, bucatarie, terasa,debara( cu acces in pod), 2 balcoane. Casa este P+1 cu 2 apartamente, unul la parter si unul la etaj, cu intrari separate.Accesul la parter este in dreapta casei, iar la etaj ...

1150 EUR/m2 | 100 m2

Simion%2525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Front la asfalt,  curent electric, DJ693B
2
1

Front la asfalt, curent electric, DJ693B

Proprietar, vand 2 ha teren arabil cu front de aprox.35 m la asfalt, la DJ 693 B, după halta Cebza spre sat, la 400 m după calea ferata, pe partea stânga. Utilitati: curent electric Pret: 15000 euro ha

20,000 m2

Timisoara, Timis

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!
10

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou 2026, cu LIFT, la Etajul 1, bloc integral din caramida, spatios si luminos, cu 2 bai, finisaje la alegere, termen de finalizare in 2 luni, loc de parcare inclus in pret. Zona Giroc in spate la Eso. Pret 145.200 euro Tel.

2045 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu
15
9

Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu

De vanzare vila cu o arhitectura moderna, in Elisabetin, zona linistita aproape de centrul orasului, pe parter si etaj, cu o suprafata utila generoasa, spatii vitrate, gara dublu pentru 2 masini, camerele sunt spatioase si luminoase, fiecare avand baie proprie, terenul este amenajat cu gazon, sistem ...

2682 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

Zona Mircea cel Batran, model mare,
16
2

Zona Mircea cel Batran, model mare,

De vânzare apartament cu patru camere mari, confort I, etajul 3 ,decomandat, două bai si doua balcoane unul deschis cu vedere spre spațiu verde iar celalalt este închis si are vedere spre strada ,85 mp suprafață utilă. Apartament se află la etajul 3 iar ca și îmbunătăți are;geamuri termopan, uși ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Pozitie Excelenta.Dotari peste medie.Disponibil Imediat.ETAJ 1!
13
3

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, la etajul 1, bloc integral din caramida, cu spatii vitrate mari, mobilat si utilat complet, rulouri electrice peste tot, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, 50 mp utili, loc de parcare in CF, parcare supravegheata video.Pret 99.900 ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea