Promovat
2 camere decomandat | Complex Studentesc | Etaj 8 | Vedere Panoramica
11

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat într-o zonă centrală și foarte căutată: Complex Studențesc – Stadion – Casa Tineretului. Apartamentul este poziționat la etajul 8/8 și beneficiază de o vedere panoramică superbă asupra orașului, oferind lumină naturală ...

2635 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere,parter,confort sporit,bloc izolat
15

Apartament 3 camere,parter,confort sporit,bloc izolat

De vanzare apartament cu 3 camere,situat la parterul unui bloc izolat termic,ideal atat pentru locuit ,cat si pentru investitie sau activitate de birou/cabinet. Locuinta este compartimentata eficient si dispune de: -living cu iesire pe balcon inchis -doua dormitoare -bucatarie generoasa -hol generos -baie ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere - Aradului - Dumbravita - 70 Mp - 150.000 Euro
12
1

3 Camere - Aradului - Dumbravita - 70 Mp - 150.000 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Calea Aradului, la limita cu Dumbravita. Apartamentul are o vedere panoramica, se afla la etajul 6 si are o suprafata utila de 70 mp + 2 balcoane (8 mp). Compartimentare: -hol de acces, prevazut cu zona pentru depozitare; -living open ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 67 mp, ultracentral, cladire istorica renovata
7

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 dormitor, baie, bucatarie si living open space, situat intr-o cladire istorica renovata, in zona ultracentrala a orasului. Apartamentul are o suprafata utila de 67 mp si este amplasat la mansarda (etaj 3), oferind un spatiu generos si ...

1925 EUR/m2 | 67 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere decomanadat Braytim
10
14

Apartament cu 2 camere decomanadat Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 47 mp+balcon, foarte bine compartimentat, decomandat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc peste drum, zonmagazin, la cateva minute de hotel HQ, Braytim. Pret: 83000 euro Telefon. 07 2367441 ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria ESO
12
14

2 camere la 2 minute de benzinaria ESO

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

286 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere Braytim
8
3

3 camere Braytim

De vanzare apartament 3 camere complet mobilat si utilat in Braytim calea Girocului. Apartamentul este pe 2 nivele si este situat la etajul 3 intr-un bloc cu 3 etaje, are 2 dormitoare, living, bucatarie, baie, terasa. Pe langa dormitorul de la mansarda, apartamentul dispune de 2 spatii de depozitare ...

1508 EUR/m2 | 63 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 57 mp mobilat si utilat Braytim
4

Apartament cu 2 camere 57 mp mobilat si utilat Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere la etajul 1 a unui imobil dispus pe 2 niveluri in Giroc. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 57 mp si balcon închis 5 mp si este compartimentat astfel: hol, bucatarie,living,1 dormitor,1 baie. Extra dotari: centrala proprie clima balcon închis încalzire prin ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Duplex cu 4 camere  parc, magazin la doar 3 minute Braytim Giroc
6
3

Duplex cu 4 camere parc, magazin la doar 3 minute Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare jumatate de duplex, construit în 2019 (caramida Porotherm, foarte bine izolat), cu o suprafata de 92 mp utili, 327 mp teren. Acoperis si terasa sunt acoperite cu tigla, podul este izolat, mansardabil. Încalzire prin centrala proprie 2 locuri de parcare în fata casei. Parter: ...

2380 EUR/m2 | 92 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa de vanzare mobilata LUX ZONA BRAYTIM
8
28

Casa de vanzare mobilata LUX ZONA BRAYTIM

De vanzare casă la asfalt, zona Girocului (Unitatea Militară), cu o suprafață utilă: 102 mp, suprafață totală: 115 mp (cu tot cu terasa) suprafață teren: 150 mp, cu toate utilitățile. Casă se vinde mobilată și utilată exact ca în poze. 3 Dormitoare, Living, Bucătărie, 3 băi, cameră tehnică separat, ...

1814 EUR/m2 | 102 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere cu centrala+ boxa  zona Girocului langa Spitalul Judetean
11

Apartament cu 3 camere cu centrala+ boxa zona Girocului langa Spitalul Judetean

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, situat lângă Spitalul Județean și piață, la parterul blocului. Apartamentul sste alcatuit din: - 3 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol - 1 balcon Dispune de centrală termică proprie iar blocul este anvelopat Zona este foarte bine conectată, cu acces ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 5 camere GIROCULUI
10
17

Apartament cu 5 camere GIROCULUI

De vanzare apartament structurat pe 2 niveluri cu scara interioara (tip Penthouse) cu suprafata utila de 110 mp, 5 camere, 2 bai cu vana si geam, bucatarie, hol, spatii de depozitare la etaj, balcon de 5 mp, mobilat si utilat, in zona Girocului, etaj superior. Pereti din zidarie BCA, izolati termic ...

908 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere mobilat Girocului
8
4

2 camere mobilat Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere, cu balcon , zona Girocului, decomandat mobilat utilat ,suprafata utila 55 mp, Bucatarie mare , hol mare , mobila sufragerie si Bucatarie aproape nou cumparate de la staer si Momax....etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla izolat pe interior , apartament foarte calduros ...

1582 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim
3
2

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim

De vanzare apartament cu o camera 37 mp in Giroc. decomandat. Un loc de parcare este in pretul apartamentului. Finisaje de cea mai buna calitate Pret. 64.000 euro Telefon.0723674418

1730 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere Calea Urseni
8
3

2 camere Calea Urseni

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 2 din 3, suprafata 44 mp, balcon logie mare,cladire noua, an 2023, bucatarie închisa, centrala pe gaz, aer conditionat, încalzire în pardoseala, complet mobilat si utilat. Pret. 84999 euro negociabil . Telefon. 0723674418

1932 EUR/m2 | 44 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat  Giroc Braytim
5

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Braytim

De vanzare apartament tip studio (1 camera), 36 mp utili + 1 balcon (6mp), complet mobilat . Apartamentul este aproape de magazine (lidl, penny, profi, mega), stație de autobuz. loc de parcare trecut in CF. Pret. 68500 euro Telefon. 0723674418

1903 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
16
11

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 52 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 80000 euro Telefon. 0723674418

1538 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 mobilat si utilat Calea Urseni la cateva minute de Uzina de Apa
9
2

De vanzare apartament decomandat cu 2 camere, cu o suprafata de 47 mp, situat la etajul 1 din 3. Apartamentul este compartimentat, cu 1 dormitor living bucatarie inchisa baie hol terasa deschisa. Apartamentul se vinde complet utilat si mobilat si dispune de un loc de parcare. Apartamentul este ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat LUX TERASA DE 28 MP Braytim Uzina de Apa
10
6

De vanzare apartament luminos si modern, situat la etajul 3 din 3 (etaj retras), într-un bloc nou, construit în 2023, izolat termic, într-o zona lini?tita din Giroc, la 2 min de Timisoara. Suprafata utila: 65.5 mp Terasa generoasa: 28 mp Compartimentare: hol de intrare, living cu bucatarie open space, ...

399 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere mobilat si utilat Braytim Giroc
8
8

3 camere mobilat si utilat Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere, situat in bloc nou - 2018, la intrare in Giroc, inainte de calea ferata, langa Penny, Profi si Lidl. Aproape de mijloc de transport. Apartamentul este spatios cu o suprafata de - 65.5 mp utili, luminos. Mobilat si utilat, clima, centrala proprie. Un loc de parcare ...

1598 EUR/m2 | 66 m2