Promovat
Zona Bucovina - Centrala proprie, Model cu 2 balcoane!
11
1

Zona Bucovina - Centrala proprie, Model cu 2 balcoane!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, in zona Bucovina; Apartamentul se afla la etajul 4 din 4 cu ACOPERIS din TIGLA; Model semidecomandat, care se poate face usor decomandat, model cu 2 balcoane inchise in PVC, vedere pe 2 parti, 2 debarale; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, ...

1707 EUR/m2 | 58 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament NOU cu 3 camere si 2 bai in Torontalului COMISION 0
20

COMISION 0! Apartament cu 3 camere si 2 bai, etaj 1 din 4, intr-un Complex Rezidențial modern cu lift in zona Torontalului! Suprafața utilă este de 72 mp, compartimentarea fiind practică, oferind confort și intimitate. Compartimentare: -hol -bucatarie openspace -living -2 dormitoare ( unul matrimonial ...

1764 EUR/m2 | 72 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa pt. 2 familii, cu 9 camere, teren 832mp, Zona Girocului Timisoara
20
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanare, in Reprezentare Exclusiva, o casa individuala cu 9 camere, desfasurata pe 3 niveluri P+M+Pod, aflata in zona Girocului din Timisoara, pe strada Ludwig von Ybl. Actualul proprietar a gandit acest imobil incat sa poata fi folosit ca si 2 locuinte, ...

1595 EUR/m2 | 295 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.
8
1

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, 2 bai, 2 balcoane - Dorobantilor COMISION 0%
10
2

FOCUS Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în Timișoara, pe strada Viorelelor - Dorobantilor, zonă extrem de bine cotată, cu acces rapid către centrul orașului, Complexul Studențesc și principalele puncte de interes. COMISION 0% Suprafață totală: 71,8 mp Suprafață ...

1620 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero
12
2

Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero

Vand apartament cu 2 camere în zona Lipovei, în Bloc nou, cu un loc de parcare și pod înscris în CF. Suprafața apartamentului este de 45.83 mp, suprafața balcon este 4.75mp, iar suprafața podului este de 56.54mp. Apartamentul are centrala termica, 2 clime și se vinde mobilat și utilat ca și în poze. ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan
15
3

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan, singura în curte, acces auto, 5 camere 3 bai, teren 270mp. Preț 330000 euro. Telefon 0733056373

1839 EUR/m2 | 174 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând teren extravilan în Fraidorf
4
6

Proprietar vând teren extravilan în Fraidorf

Proprietar vând teren extravilan, în zona Fraidorf, langa Terasa,, La Căpițe '' pe malul Râului Bega, cu suprafata de 10.000mp și cu un front de 34m. Preț 20 euro pe mp. Comision zero.

10,000 m2

Timisoara, Timis

teren intravilan 2500 mp C.Torontal
8
6

teren intravilan 2500 mp C.Torontal

vand teren intravilan,2500 mp cu Fs.30 m pe C.Torontalului ,inainte de Aviasan,zona de vile,utilitati in fata parcelei,strada asfaltata.Pret 200 euro mp neg.inf. .

Timisoara, Timis

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei
11
1

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei

De vânzare – Apartament 2 camere + pod amenajat | Lipovei Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Lipovei, într-un bloc nou (2015), cu pod amenajat înscris în CF și loc de parcare inclus. Apartamentul are o suprafață de 45,83 mp, la care se adaugă un balcon de 4,75 mp și un pod ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Propietar inchiriez cu contract anaf o garsoniera la un băiat care sfințește locul
5
15

Propietar inchiriez cu contract anaf aceasta garsoniera doar ca acuma au nenorocit-o chiriașii și nu mai am nerv sa o readuc la cum arata în pozele acestea când le-am dat-o este la et 4 cu acoperis în calea sagului lângă restaurant Nora are 15 mp utili o dau cu doar 600 de lei chirie lunara și 1000 de ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar vând hala productie clădire birouri horeca
14
4

Proprietar vând hala productie clădire birouri horeca

Categorie: Spatii comerciale Birouri Localitate: Timisoara Zona: Lipovei - Grigore T. Popa Suprafata: 1458 m2 Suprafata Teren: 501 mp m2 Pret: 800.000 Euro Comision: 0 Hala productie in regim de inaltime P+2E. Suprafata desfasurata 1458 mp. S. teren 501 mp. Hala este construita din fundatii izolate din ...

545 EUR/m2 | 1,450 m2

Timisoara, Timis

Vand casa în Mehala

Vand casa în Mehala

Vând casă în Mehala tip duplex compusă din: 1. La parter bucătărie cameră garaj baie și debara 2. La etaj trei dormitoare baie balcon și acces pod 3. Teren 154 m 4. Front 10 m Pret 320000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2133 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui
20
1

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui structurat astfel: 1. La primul nivel se afla bucătăria, livingul, o baie și o terasa. 2. La al doilea nivel se afla 3 dormitoare, dintre care unul cu baie proprie și încă o baie. 3. La al treilea nivel se afla o terasa trecuta în cf. 4. Suprafața utilă este ...

2600 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand casa în Calea Sagului comision zero
20
2

Proprietar Vand casa în Calea Sagului comision zero

Proprietate Deosebita poziționată in Zona Calea Sagului potrivită pentru locuit și activități complementare( Spatii medicale, pensiune,azil,) Suprafața aproximativa 376 mp utili Teren 810 mp Proprietate poziționată pe colt 2 fronturi stradale mari: 19 metri și 38 metri aproximativ, accesul in curte ...

1413 EUR/m2 | 375 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu teren generos | Modern – str. Mistral - Comision 0
12
8

Imobexpress Land vă propune spre vânzare: Casă individuală situată în zona Modern – strada Mistral, într-o zonă liniștită de case, ideală pentru o familie care caută spațiu, intimitate și o compartimentare practică. Proprietatea are regim de înălțime D+P+E+M, este construită în 2010 și dispune de un ...

1586 EUR/m2 | 227 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere în zona  Sagului
10

Vand apartament cu 2 camere în zona Sagului

Vând apartament DECOMANDAT, cu 2 camere în zona Șagului, pe strada Intrarea Munților, langa strada Liviu Rebreanu. Apartamentul este mobilat și utilat, gata pentru a te MUTA, sau al da spre chirie. Prețul este de 78500 euro. Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vând teren în zona Fraidorf
1
5

Proprietar vând teren în zona Fraidorf

Proprietar, vând teren în zona Fraidorf, strada Vasile Giorgevici, cu suprafata de 5300 mp, front stradal de 21m. Preț 50 euro mp, negociabil. Telefon 0733056373

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin
10
9

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin

Sufragerie cu semineu pe lemne, centrala, demisol amenajat, pod, curte 35 mp, nou renovata, situata la 200 m de statia de tramvai, 800 m fata de piata Iosefin. Contact dupa ora 16:00.

1712 EUR/m2 | 73 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Casa de vanzare
2
25

Casa de vanzare

Vand casa cu 2 apartamente ,90 mp fiecare, decomandate. Curte betonata 115 mp ,cu toate utilitatile pe fiecare apartament, poate fi locuita de 2 famili si afacere. Pret 150 000E , telefon , in Freidorf pe str. Muncii 27.Raspund doar la telefon.

1304 EUR/m2 | 115 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Salvează căutarea