Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, boxa, Zona Cetatii, Timisoara
8

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 4, in zona Cetatii, Timisoara, Judet Timis. Apartamentul se vinde complet nemobilat, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartamente cu 1.5 camere, finisaje calitative | Torontalului
9
1

District Real Estate vă propune spre vânzare apartamente cu 1.5 camere situate într-un proiect în dezvoltare, situat în zona Torontalului. Pozele anunțului sunt făcute din modelul de prezentare. Apartamentele au prețul de prezentare în stadiul finisat și nemobilat. Proiectul este compus din 3 scări ...

2184 EUR/m2 | 38 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, 65mp, centrala proprie, zona Calea Sagului
8

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, in zona Calea Sagului. Cu o suprafata de 65 mp, imobilul este compartimentat astfel: - hol acces - living cu bucatarie open space si iesire pe balconul inchis - 2 dormitoare - baie Comfortul termic se realizeaza cu ajutorul ...

1015 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere,bloc nou,loc de parcare,zona Simion Barnutiu
18

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 bai, semidecomandat, situat in zona Simion Barnutiu. Apartamentul este amplasat la etajul 7/7 avand o panorama deosebita asupra orasului. Proprietatea dispune de 2 terase iar terasa in suprafata de 20.2 mp este acoperita, inchisa si ...

2198 EUR/m2 | 86 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand cladire P+1E, str Pestalozzi 22
1
18

Vand cladire P+1E, str Pestalozzi 22

Proprietar vand in Timisoara, str. Pestalozzi nr.22, zona Fabrica de Bere, hala P+1E, 547 mp utili cu 689 mp teren aferent, cladire din beton, Parter=4 incaperi, Etaj=3 incaperi, grupuri sanitare, intrare separata etaj, curent trifazic. Spatiul e subapartamentat. In prezent etajul e folosit pentru birouri, ...

585 EUR/m2 | 547 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de la proprietar
4
33

Garsoniera de la proprietar

Proprietar vând garsoniera confort 2 renovata complet cu materiale de calitate, aer condiționat geamuri termopan usa metalica. La 30 de metrii mini mall Lidl Jisk etc, loc mare de joaca pentru copii, stație de autobuz Nr 32 in fata blocului. .Str bujorilor nr 160,et 4.Zona cu construcții de blocuri ...

1679 EUR/m2 | 14 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
 Garsoniera, 16mp utili, parter, zona UMT
6
9

Garsoniera, 16mp utili, parter, zona UMT

ID:P2265 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 16mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5, anul constructiei 1974. Puncte forte: -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona ...

1812 EUR/m2 | 16 m2

UMT, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare UMT
5

Apartament de vânzare UMT

Apartament 1 cameră, etaj 1 - zona UMT, Timișoara | Complet utilat, mobilat, gata de locuit. Se oferă spre vânzare un apartament cochet cu 1 cameră, situat în zona UMT. Acesta se află lângă de Muzeul Satului, Continental Automotive și TRW, cu acces facil spre Dumbrăbița și Bega Lipovei. De asemenea, ...

2125 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa de vânzare .Timisoara 12

Casa de vânzare .Timisoara

Vând casă doua camere bucătărie baie termopane gresie faianță hol boxa.Totul contorizat .Aproape piata Iosefin tramvai autobus firobuz.Pret 75000 de euro.Telefon

1875 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Zona Aradului, Mobilat si Utilat complet
9

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 5/5, 4 apartamente pe etaj - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica ...

1978 EUR/m2 | 45 m2

aradului, Timisoara, Timis

pensiune 16 camere de vanzare 1.250 euro mp
9

pensiune 16 camere de vanzare 1.250 euro mp

De vanzare corp cladire situat intr-o pensiune fiind compus din: 3 CF-uri separate. La parter 1 - CF - 2 camere si un apartament avand iesire directa la strada. La etaj 1 - CF cu 2 camere si un apartament. 1 - CF cu 4 camere. Mansarda in suprafata de 220 mp se ...

3 EUR/m2 | 500 m2

Est, Timisoara, Timis

Vând teren Munții Apuseni
9
38

Vând teren Munții Apuseni

Vând teren 4.000 m intravilan, cătun Pleșcuță, sat Ponorel, comuna Vidra, județul Alba. Utilități : curent electric și apa . Peisaj de poveste, oameni minunați. Acces auto. Pret 5 euro m .

4,000 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez și vând apartament cu 3 camere în Zona Traian!
8
13

Proprietar, vând apartament complet mobilat și utilat cu disponibilitate imediata! 2 dormitoare,luving,hol, bucătărie cu separe, baie, balcon deschis, la etajul 2, centrala proprie,izolat, geamuri termopan , suprafața 75 m.p. Apartamentul este situat la curte, cu spațiu verde,grill în curte .Apartamentul ...

5 EUR/m2 | 75 m2

Traian, Timisoara, Timis

Casa la curte comuna cu 2 camere
10
8

Casa la curte comuna cu 2 camere

Vand apartament la curte comuna cu 2 camere,baie,bucatarie si hol.Este renovat pana la caramida,instalatie electrica noua,centrala pe gaz proprie si clima cu magazie si foisor in curte.Suprafata este de 50mp fara magazie si foisor.

2000 EUR/m2 | 50 m2

Gara+de+Nord, Timisoara, Timis

Proprietar vand teren
1
2

Proprietar vand teren

Vand teren1534 metri patrati în Sanmihaiul Roman cu posibilitatea de intravilan și de construcții. preț 50000 negociabil. Tel

1,500 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 61mp utili
5
3

Inchiriez apartament 61mp utili

Apartament de 61mp utili inaltime 3.15 etaj 1 cu balcon 7m dotat cu videointerfon aer conditionat mobilat si dotat cu tot ce este necesar...

9 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte.
9
9

Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte.

De vanzare apartament cu 3 camere, aproape de AEM ul din Buziasului; Apartamentul este situat in constructie noua, din 2017, imobil termoizolat exterior; Model cu vedere pe o singura parte cu 2 terase insumand 15 mp, 65 mp utili, bucatarie inchisa; AMENAJAT in interior cu: gresie, faianta, ferestre ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex deosebit zona Aradului | 125 mp utili | curte 325 mp
20
1

Duplex deosebit zona Aradului | 125 mp utili | curte 325 mp

Proconstruct Imobiliare va prezinta o proprietate de exceptie, situata intr-un complex exclusivist de duplexuri in zona de Nord a Timisoarei. Construita de un dezvoltator renumit pentru calitatea si durabilitatea proiectelor sale in Nordul orasului si Dumbravita, aceasta locuinta a fost gandita pentru ...

2959 EUR/m2 | 125 m2

aradului, Timisoara, Timis

Lipovei 3 camere 97000 euro
5
4

Lipovei 3 camere 97000 euro

Vand apartament cu 3 camere zona Lipovei- Ion Ionescu de la Brad, vis a vis de LIDL, et 3 4, decomandat, SU= 55 mp, centrala proprie, necesita amenajari. Ideal pentru investitii. Momentan este inchiriat. Pret: 97000 euro negociabil, tel: 0745303563

1764 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Complex 4 camere 122000 euro
16

Complex 4 camere 122000 euro

De vanzare apartament cu 4 camere in apropiere de Complexul Studentesc, acces usor la magazine, mijloace de transport in comun, la 10 minute de mers pe jos pana la FEAA si liceul Calderon. Locuri de parcare in spatele blocului, situat la etajul 4 4, acoperis pe un nuvel separat. Are 100 mp, model decomandat, ...

1220 EUR/m2 | 100 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

OFERTA!!! SAD zona Dambovita 150000 euro
10

OFERTA!!! SAD zona Dambovita 150000 euro

COMISION 0!!!!! Vand casa zona Dambovita, la 2 min de Restaurantul Nora si Politia Sectia 3, compus din: Parter: Intabulat ca si SAD, impartit in 2 camere, baie, bucatarie si depozitare; Etaj: Intabulat ca apartament: 2 camere, baie si bucatarie. Su= 142 mp utili, teren 150 mp. Racordat la toate utilitatile. ...

1282 EUR/m2 | 117 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Dorobantilor casa 165000 euro
3
8

Dorobantilor casa 165000 euro

Vand casa individuala in zona Dorobantilor, cosntructie 1965, su= 143 mp, compus din 6 camere, 2 bai, camara. Incalizirea se efectueaza cu centrala proprie pe gaz. Casa este construita din caramida, izolata termic cu polistiren. In curte se regaseste o oanex (sera) si garaj cu acces din strada. Teren ...

1154 EUR/m2 | 143 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5
1

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea