Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
8
2

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, amplasat la etajul 8/11, situat in zona Lipovei. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la doar 7 minute de mers pe jos fata de Bega Mall Lipovei sau fata de statia de autobuz, parc, scoala sau gradinita. Apartamentul ...

2141 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente de vanzare cu o camera, zona Aradului Timisoara
4
1

Apartamente de vanzare cu o camera, zona Aradului Timisoara

APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare apartamente cu 1 camera, cu suprafete cuprinse intre 31 si 37 mp utili + terasa, situate intr-un complex rezidential modern din zona Aradului – nordul Timisoarei. Apartamentele se predau la cheie, finisate cu materiale de calitate superioara. Aditional, ...

2290 EUR/m2 | 31 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, aproape de Medlife, Blv. Ion Dragalina
8
2

Apartament 2 camere, aproape de Medlife, Blv. Ion Dragalina

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Garii, pozitie excelenta, situat la etajul 8 intr-un imobil P+8, cu pod pentru depozitare. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de centru, parcuri, scoli, gradinite ...

1778 EUR/m2 | 45 m2

garii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsoniera, centrala proprie gaz, bloc izolat
8
2

garsoniera, centrala proprie gaz, bloc izolat

Vand garsoniera compusa din camera, chicineta, baie cu dus, situata la etajul 4 al unui imobil cu acoperis de tigla.Blocul este izolat termic, cheltuielile de intretinere fiind f. mici. Incalzirea garsonierei se face cu centrala proprie cu gaz. Pozitie excelenta, Lipovei, in proximitatea tuturor punctelor ...

2112 EUR/m2 | 25 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren industrial- front de 100 m la DN 59,la 4 benzi
3
2

Teren industrial- front de 100 m la DN 59,la 4 benzi

De vânzare teren industrial in suprafata de 28000 mp,cu 2 fronturi stradale din care unul este de 100 m la Drumul Național DN 59, Timisoara-Sag, localizat pe partea stânga înainte de intrarea în Sag. Prețul solicitat de proprietari este de 30 euro/ mp.Tel 0745126783.

Timisoara, Timis

casa lux- Complexul studentesc
11
3

casa lux- Complexul studentesc

Vand casa caramida,compusa din 3 camere,baie, bucatarie,garaj.Singura in curte. Amenajata nou, modern.Incalzire proprie cu centrala pe gaz. Teren : 250 mp Ideala pentru locuit sau birouri. Pret: 365000 euro

3650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Elisabetin- teren intravilan
1
12

Elisabetin- teren intravilan

Vand 564 mp teren intravilan cu un front stradal de 17 m, zona Elisabetin, 300 euro mp. (parcela roz din imagine) Toate utilitatile sunt la strada.

564 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Central- Balcescu
20
1

Central- Balcescu

Vand casa masiva de caramida, D+P+M, 150 mp nivel, teren total 670 mp. Demisol: camera,bucatarie, 2 camari, baie, antreu+ 65 mp SAD ( destinatie restaurant cu intrare din strada); Parter inalt: 4 camere mari, 2 bai, terasa (sunt 2 intrari- una spre strada, a doua din curte in terasa acoperita); Mansarda: ...

1550 EUR/m2 | 400 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.
20
13

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.

De vânzare apartament 2 camere etaj 1, suprafață utilă 82mp plus boxa 9 mp și garaj 18 mp centrala termica proprie,clima.Imobilul este situat nu departe de centru cu acces facil rapid la școli ,grădinițe, spatii comerciale, stații de mijloace de transport în comun.Locuinta se vinde complet mobilata ...

1927 EUR/m2 | 82 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vânzare directă de la proprietar: apartament lux, mobilat complet, locație excelentă   Zona Soarelui

Vânzare directă de la proprietar: apartament lux, mobilat complet, locație excelentă Zona Soarelui

Apartament 2 camere, proprietar direct Zona Soarelui, lângă Parcul Pădurice Se oferă spre vânzare apartament modern, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara Zona Soarelui, chiar lângă Parcul Pădurice. Vânzarea este direct de la proprietar. Detalii generale: - Suprafață utilă: ...

3125 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 Cam-Girocului-3 Min Spitalul Judetean-50MP-Mobilat-Centrala--66.000 Euro! Negociabil
10

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Girocului-Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale ...

1320 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

9200 mp in centrul comunei Ghilad
1

9200 mp in centrul comunei Ghilad

Vand 9211 mp teren intravilan, in centrul comunei Ghilad.Utilitati: curent, apa. Pret: 110000 euro

9,211 m2

Timisoara, Timis

Proprietar-teren Calea Urseni- zona La Fantani
6
12

Proprietar-teren Calea Urseni- zona La Fantani

Proprietar- vand 720 mp, front stradal 26,75 m,situat in zona Calea Urseni, langa str.Arnicai,zona La Fantani.Teren excelent pentru casa individuala sau duplex. Langa teren este zona verde. Case construite in apropiere. Ideal si ptr. investitie. Utilitati: curent ,gaz f. aproape ( aprox.70 m) Pret: 65 ...

720 m2

Timisoara, Timis

Proprietar- casa masiva cu teren mare, la 30 km de Timisoara
10
8

Vand imobil compus din 2 case .Prima casa are un living mare de 30 mp, 2 dormitoare, bucatarie mare, baie. A doua casa este constructie noua compusa din hol,baie, living open space cu bucataria, dormitor, terasa de 90 mp. Nu este complet terminata. Incalzire cu teracota lemne iar apa calda provine de ...

514 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Spațiu pentru depozitare, birouri, arhive.
4

Spațiu pentru depozitare, birouri, arhive.

spre inchiriere sau vanzare spatiu- subsol, cu suprafața utilă de 75 mp, situat pe strada Simion Bărnuțiu, într-o clădire de birouri, într-o zonă cu trafic pietonal și auto intens, ce oferă vizibilitate foarte bună. Caracteristici: Spațiul nu este renovat, oferind libertate totală de amenajare ...

667 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Zona Mircea cel Batran, model mare,garaj .
16
2

Zona Mircea cel Batran, model mare,garaj .

De vânzare apartament cu patru camere mari, confort I, etajul 3 ,decomandat, două bai si doua balcoane unul deschis cu vedere spre spațiu verde iar celalalt este închis si are vedere spre strada ,85 mp suprafață utilă. Apartament se află la etajul 3 iar ca și îmbunătăți are;geamuri termopan, uși ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
Vilă mare-individuală,Dumbrăvița
20
5

Vilă mare-individuală,Dumbrăvița

De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...

1982 EUR/m2 | 280 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE  -liniste,verdeata,relaxare
20
10

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE -liniste,verdeata,relaxare

Vand vila superba,zona Padurea Verde- Giarmata Vii Suprafata utila este de aprox.400 mp ,parter+ etaj+ mansarda Parter: living mare, dinning,birou,bucatarie, baie, hol,terasa mare acoperita. Etaj: 3 dormitoare (cel matrimonial are baie si dressing),2 bai, 3 balcoane, hol mare(salon). Mansarda: living,dormitor,baie,bucatarie. La ...

1490 EUR/m2 | 500 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală, clădire istorică  BĂLCESCU
20
4

Casă individuală, clădire istorică BĂLCESCU

Casă individuală,cladire isorica -Zona Bălcescu Preț: 472000 negociabil Vă propun spre vânzare o casă individuală solidă , construită din cărămidă, cu o suprafață utilă de 333 mp D + P , ideală pentru o familie care își dorește confort și acces rapid la toate facilitățile urbane ...

1417 EUR/m2 | 333 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Vila- Elisabetin
8
11

Vila- Elisabetin

Vand vila, P+E+M, compusa din living mare, bucatarie, 4 camere, 2 bai, camera tehnica, terasa de 30 mp, garaj pentru 3 masini, teren total 420 mp, zona Elisabetin. Pret: 380 000 euro

1000 EUR/m2 | 380 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral- Piata Operei, cu garaj
12
18

Ultracentral- Piata Operei, cu garaj

Vand apartament 3 camere, confort 1, situat la et. 4 7,al unui bloc situat ultracentral.Compus din 3 camere,bucatarie, baie hol, camara, balcon iar in curtea interioara este garajul de 30 mp. Garajul este intabulat pe teren proprietate. Apartamentul dispune de amenajari clasice iar incalzirea se realizeaza ...

2619 EUR/m2 | 63 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei
7
7

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei

Proprietar vand 600 mp teren intravilan, front stradal 22.22 m, situat pe Calea Urseni, dupa centura, mai exact pe str. Ciocarliei.Case locuite si in constructie, langa teren Apartine administrativ de Mosnita Noua. Utilitati: curent, gaz. Teren ideal pentru casa individuala, duplex sau bloc Pret: 127 ...

600 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea