Promovat
Apartament 4 camere, etaj intermediar, zona Circumvalatiunii,Timisoara
14

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in Zona Gheorghe Lazar din Timisoara, judet Timis, intr-o zona linistita, dar foarte bine conectata la principalele puncte de interes ale orasului, cu acces facil catre magazine, scoli, clinici medicale ...

1786 EUR/m2 | 84 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Cladire cu hala si curte betonata, 470 mp, Zona Telegrafului Timisoara
3

APOSTU ESTATE va propune in exclusivitate spre vanzare cladire cu destinatie comerciala, in total de 470 mp uili, in Zona Telegrafului. Cladirea dispune de hala compartimentata in 3 segmente fiecare cu acces separat din exterior, fiecare de 90 mp utili si un total de suprafata hala la sol de 270 mp ...

572 EUR/m2 | 470 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Torontalului, BLOC NOU, apartament 2 camere, etaj 2, 53 mp utili, preț 95000 euro
14
29

Vând apartament 2 camere in BLOC NOU, zona Torontalului, etaj 2, cu o suprafata utila 53 mp și cu înălțimea interioară de 2.75 metri, 2 apartamente pe nivel, terasa spațioasă, living cu bucatarie open space, 1 baie cu geam și toate dotările, amenajările si finisajele sunt de calitate superioară, incalzire ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
MT223 Apartament 3 camere, etaj 1 si etaj 2, bloc nou, Sagului Fratelia
11
3

AV-Estate va propune spre vanzare doua apartamente cu 3 camere, decomandate, avand suprafata utila de 90 mp, situate la etajul 1 si etajul 2, intr-un imobil in regim de inaltime P+2E+M, in zona Sagului. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - 2 dormitore; - 1 living; - 1 bucatarie + zona dining; - ...

1443 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vânzare .Timisoara 12

Casa de vânzare .Timisoara

Vând casă doua camere bucătărie baie termopane gresie faianță hol boxa.Totul contorizat .Aproape piata Iosefin tramvai autobus firobuz.Pret 75000 de euro.Telefon

1875 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Zona Aradului, Mobilat si Utilat complet
9

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 5/5, 4 apartamente pe etaj - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica ...

1978 EUR/m2 | 45 m2

aradului, Timisoara, Timis

pensiune 16 camere de vanzare 1.250 euro mp
9

pensiune 16 camere de vanzare 1.250 euro mp

De vanzare corp cladire situat intr-o pensiune fiind compus din: 3 CF-uri separate. La parter 1 - CF - 2 camere si un apartament avand iesire directa la strada. La etaj 1 - CF cu 2 camere si un apartament. 1 - CF cu 4 camere. Mansarda in suprafata de 220 mp se ...

3 EUR/m2 | 500 m2

Est, Timisoara, Timis

Vând teren Munții Apuseni
9
38

Vând teren Munții Apuseni

Vând teren 4.000 m intravilan, cătun Pleșcuță, sat Ponorel, comuna Vidra, județul Alba. Utilități : curent electric și apa . Peisaj de poveste, oameni minunați. Acces auto. Pret 5 euro m .

4,000 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez și vând apartament cu 3 camere în Zona Traian!
8
13

Proprietar, vând apartament complet mobilat și utilat cu disponibilitate imediata! 2 dormitoare,luving,hol, bucătărie cu separe, baie, balcon deschis, la etajul 2, centrala proprie,izolat, geamuri termopan , suprafața 75 m.p. Apartamentul este situat la curte, cu spațiu verde,grill în curte .Apartamentul ...

5 EUR/m2 | 75 m2

Traian, Timisoara, Timis

Casa la curte comuna cu 2 camere
10
8

Casa la curte comuna cu 2 camere

Vand apartament la curte comuna cu 2 camere,baie,bucatarie si hol.Este renovat pana la caramida,instalatie electrica noua,centrala pe gaz proprie si clima cu magazie si foisor in curte.Suprafata este de 50mp fara magazie si foisor.

2000 EUR/m2 | 50 m2

Gara+de+Nord, Timisoara, Timis

Proprietar vand teren
1
2

Proprietar vand teren

Vand teren1534 metri patrati în Sanmihaiul Roman cu posibilitatea de intravilan și de construcții. preț 50000 negociabil. Tel

1,500 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 61mp utili
5
3

Inchiriez apartament 61mp utili

Apartament de 61mp utili inaltime 3.15 etaj 1 cu balcon 7m dotat cu videointerfon aer conditionat mobilat si dotat cu tot ce este necesar...

9 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte.
9
9

Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte.

De vanzare apartament cu 3 camere, aproape de AEM ul din Buziasului; Apartamentul este situat in constructie noua, din 2017, imobil termoizolat exterior; Model cu vedere pe o singura parte cu 2 terase insumand 15 mp, 65 mp utili, bucatarie inchisa; AMENAJAT in interior cu: gresie, faianta, ferestre ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex deosebit zona Aradului | 125 mp utili | curte 325 mp
20
1

Duplex deosebit zona Aradului | 125 mp utili | curte 325 mp

Proconstruct Imobiliare va prezinta o proprietate de exceptie, situata intr-un complex exclusivist de duplexuri in zona de Nord a Timisoarei. Construita de un dezvoltator renumit pentru calitatea si durabilitatea proiectelor sale in Nordul orasului si Dumbravita, aceasta locuinta a fost gandita pentru ...

2959 EUR/m2 | 125 m2

aradului, Timisoara, Timis

Lipovei 3 camere 97000 euro
5
4

Lipovei 3 camere 97000 euro

Vand apartament cu 3 camere zona Lipovei- Ion Ionescu de la Brad, vis a vis de LIDL, et 3 4, decomandat, SU= 55 mp, centrala proprie, necesita amenajari. Ideal pentru investitii. Momentan este inchiriat. Pret: 97000 euro negociabil, tel: 0745303563

1764 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Complex 4 camere 122000 euro
16

Complex 4 camere 122000 euro

De vanzare apartament cu 4 camere in apropiere de Complexul Studentesc, acces usor la magazine, mijloace de transport in comun, la 10 minute de mers pe jos pana la FEAA si liceul Calderon. Locuri de parcare in spatele blocului, situat la etajul 4 4, acoperis pe un nuvel separat. Are 100 mp, model decomandat, ...

1220 EUR/m2 | 100 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

OFERTA!!! SAD zona Dambovita 150000 euro
10

OFERTA!!! SAD zona Dambovita 150000 euro

COMISION 0!!!!! Vand casa zona Dambovita, la 2 min de Restaurantul Nora si Politia Sectia 3, compus din: Parter: Intabulat ca si SAD, impartit in 2 camere, baie, bucatarie si depozitare; Etaj: Intabulat ca apartament: 2 camere, baie si bucatarie. Su= 142 mp utili, teren 150 mp. Racordat la toate utilitatile. ...

1282 EUR/m2 | 117 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Dorobantilor casa 165000 euro
3
8

Dorobantilor casa 165000 euro

Vand casa individuala in zona Dorobantilor, cosntructie 1965, su= 143 mp, compus din 6 camere, 2 bai, camara. Incalizirea se efectueaza cu centrala proprie pe gaz. Casa este construita din caramida, izolata termic cu polistiren. In curte se regaseste o oanex (sera) si garaj cu acces din strada. Teren ...

1154 EUR/m2 | 143 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion
9

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion

Apartament cu 3 camere decomandat, su: 56 mp, et.1 din 10, necesita renovare, cu posibilitate de centrala proprie Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 105000Euro negociabil Tel: 0726649775

1875 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1 la doar cateva minute CENTRU Piata Libertatii
10
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 cameră situat la etajul 1 al unei cladiri istorice in Piata Libertatii. Cladirea se afla in curs de renovare, cota parte este achitata in totalitate. Apartamentul are un dormitor spatios , un salon bucatarie de luat masa , un depozit si o baie, pe o suprafata ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
10
1

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 3 camere, semi- decomandat, mobilat, su: 68 mp, situat la et. 5 din 10, bloc cu lift, bucatarie separata, o debara si boxa la susol, cu posibilitate de centrala proprie. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret : 104999 Euro Tel: 0726649775

1544 EUR/m2 | 68 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea