Promovat
Apartament de tip penthouse de vanzare, zona Fabric Timisoara
17

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament de tip penthouse situat in proximitatea Complexului Studentesc din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 7 intr-un imobil construit in anul 2008, cu 7 etaje si lift. Beneficiaza de o terasa de 125mp la ultimul ...

1748 EUR/m2 | 143 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița
9

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere și balcon închis, situat in Timișoara, zona Dâmbovița, foarte aproape de Restaurant Nora, Piața Aurora, Profi, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata ...

2046 EUR/m2 | 43 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Olimpia Stadion, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, format din doua garsoniere alipite, situat in Timis, Timisoara, zona Olimpia-Stadion. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4, are o suprafata utila de 50 mp si este nedecomandat. Apartamentul este luminos si necesita ...

1420 EUR/m2 | 50 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si luminos, decomandat, confort 1 situat, in zona Dambovita. Apartamentul este situat la parterul inalt al unui bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 65 mp. Compartimentare: - Hol mare de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Lux 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Plus Boxa Zona Sagului Shopping City
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat LuX, centrala proprie, prin condensare cu termostat incalzire prin calorifere su: 65 mp, situat la parter din 4, plus o boxa la subsol, este in perfecta stare, se prezinta la fel ca in pozele de prezentare. Acesta a fost renovat in totalitate in anul ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3  Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului
8
4

Apartament 3 Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, su: 64mp, situat la parter, cu 2 balcoane, la 10 minute de mers pe jos de IULIUS MALL Pret: 113900 euro usor negociabil Tel ; 0726649775

1780 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament LUX 3 Camere Centrală Proprie Zona Splaiul Nistrului
10
1

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat deosebit, 2 bai, centrala proprie, incalzire in pardoseala si calorifer, aer conditionat, su: 130 mp, fiind compartimentat astfel: 1 bucatarie complet mobilata si utilata cu masina de spalat vase, cuptor, frigider, cu living mare open- space, 2 dormitoare, unul ...

2885 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Centrală Proprie Zona Sagului Piata Doina
6

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat, cum se vede în poze, centrala proprie, bucătărie închisă, 1 debara, 1 baie, 1 balcon, su: 67 mp situat la etajul 2 din 4, zona foarte liniștită și aproape de toate punctele de interes din zona, Școala, Grădiniță, Piața, Shopping City, Magazine, Farmacii, Băncii ...

1522 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren de vânzare în PUZ Uliță Nord
1
1

Teren de vânzare în PUZ Uliță Nord

Locație: -Șag,zona Uliță Nord. Suprafață: -de la 588 mp până la 930 mp,pentru locuințe individuale(maxim 2 unități locative parcelă),regim P+1E+M Er; -de la 1055 mp până la 1211 mp,pentru zona de servicii cu locuire,regim maxim P+2E. Avantaje: -ideal pentru construcție casă individuală duplex și pentru ...

Timisoara, Timis

propieter vind casa zona ultacentrala
7
38

propieter vind casa zona ultacentrala

vind casa cu 2 camere .baie.bucatarie.hol.debara .spațiu de depozitare magazie placa sus pentru mansardare zona ultra centrala str.brasov casa nu este monument istoric

2236 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

vand ap cu 4camere in timisoara str diminetii
1
9

vand ap cu 4camere in timisoara str diminetii

3dormitoare living bucatarie 2holuri 3debarale 2balcoane 2bai boxa la subsol

1292 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
4 x 1 Ha. Teren pentru uz industrial construibil imediat.
4

4 x 1 Ha. Teren pentru uz industrial construibil imediat.

Se ofera spre vanzare 4 Ha teren in zona industriala construibil imediat. Front stradal 120 m. POT = 50% Pentru Uz: Parc tehnologic, depozitare, productie, parc fotovoltaic, servicii. Racordabil la 4 MW cu ATR obtinut. Pret negociabil, direct de la proprietar.

Sanandrei, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament birou ultracentral
5
12

Proprietar vand apartament birou ultracentral

Proprietar vand biroul ultracentral in Piata Victoriei, 33 mp, cladire cu lift, foarte luminos. Pentru mai multe informatii va rog sa sunati la numarul de telefon .

2879 EUR/m2 | 33 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Caut asociere pe teren calea aradului- 5,88 hectare pt constructii hale industriale
1
8

CAUT ASOCIERE PE TEREN CALEA ARADULUI PENTRU CONSTRUCTII HALE INDUSTRIALE CARACTERISTICILE TERENULUI SUNT: -TIP TEREN- EXTRAVILAN -SUPRAFATA- 5,88 HECTARE -FRONT STRADAL- 78 METRI -LUNGIME- 755 METRI -DESCRIERE- CALEA ARADULUI, 4 BENZI DE CIRCULATIE, VIS A VIS DE DEL BONO, DUPA MAHLE , suprafata ...

58,800 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie
7
5

3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie

Apartament cu 3 camere, in zona Lipovei, situat langa scoala, gradinita, centru comercial. Este situat la etajul 5 intr-un bloc de 5 5 etaje, dispune de centrala proprie, bloc izolat, acoperis tigla, mobilat si uilat, gata pentru locuit ori dat in chirie. Disponibil imediat! Pret. 88.000 Eur Neg Comision ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere in Timisoara | Zona Soarelui, Mobilat si Utilat
8
4

Un apartament luminos si bine intretinut, gata de mutare, ideal pentru confortul zilnic sau o investitie sigura intr-o zona foarte cautata din Timisoara! Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1990, ...

1553 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii
10
1

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii

Proprietar, vand Apartament 3 camere decomandat Timisoara, Circumvalatiunii, bloc 1966, etaj 4, bloc P+4 cu acoperis reparat, fara probleme. Bucataria mobilata, utilata Centrala termica proprie, Aparat de aer conditionat, Bloc reabilitat termic in 2026; scripete electric pentru marfuri 125.000 Euro

1812 EUR/m2 | 69 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0% | 4 Camere | Take Ionescu| Ultracentral | Etaj 1.
8
1

COMISION 0% pentru cumparator Apartament cu 4 camere de vanzare in zona TAKE IONESCU, vis-a-vis de ISHO, una dintre cele mai cautate zone din Timisoara pentru locuit si investitie. Proprietatea este situata la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje, intr-o zona centrala, dar retrasa de la traficul intens, ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

casa in iosefini
10
4

casa in iosefini

proprietar vând casa individuala în zona Isefini,suprafață teren 241mp,suprafață construita200mp,compusa din P+E,5camere,4bai,2 bucătării,1camara,1spatiu depozitare,1beci,1terasa închisă,1balcon acoperit,garaj pt o mașină, parțial mobilat

1250 EUR/m2 | 200 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare spatiu comercial ntr-o zonă cu potențial ridicat de business, Timisoara
5

Se oferă spre vânzare două spații comerciale situate într-o zonă cu potențial ridicat de business, ideale pentru magazine, birouri sau alte activități comerciale. Caracteristici: suprafață 104 6 , respectiv 71,3 mp , total 175.9 mp compartimentare flexibilă, posibilitate de amenajare în funcție ...

10 EUR/m2 | 175 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%
13
5

Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%

Evand Homes va prezinta spre vanzare un apartament tip Penthouse superb cu 3 camere si o terasa generoasa de 43 mp, intr-un bloc cu regim de inaltime S+P+5E . Apartamentul este situat intr-una din cele mai cautate zone din Timișoara- Calea Aradului, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit ...

2000 EUR/m2 | 77 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Proprietar Vând Apartament 2 Camere Decomandat Complex Toscana (Ronaț)
8

Proprietar | Vând apartament 2 camere decomandat Complex Toscana (Ronaț) Adresă: Str. George Stephenson nr. 2 Suprafață: 55 mp utili + 12mp balcon Etaj: Parter Spațiul este distribuit în: - Hol de acces - Sufragerie spațioasă și luminoasă - Dormitor - Bucătărie complet mobilată și utilată - Baie - ...

2309 EUR/m2 | 55 m2

Ronat, Timisoara, Timis