Promovat
Ultracentral Piața Libertății 54 mp, Loc parcare
4
4

Ultracentral Piața Libertății 54 mp, Loc parcare

Apostu Estate propune în exclusivitate spre vânzare un apartament cu o cameră, bucătărie separată, baie și spațiu de depozitare, cu suprafață utilă de 54 mp, situat la parterul unui imobil istoric din zona Piața Libertății – strada Lucian Blaga. Proprietatea oferă posibilitatea realizării accesului ...

2333 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Aradului Vest 3

Apartament 3 camere, Aradului Vest

Agentie imobiliara. De vanzare apartament 3 camere, decomandat, suprafata aproximativ 60 mp. baie cu geam, balcon, fara imbunatatiri, etaj IV din IV, cu acoperis. Cal Aradului Vest, strada Orsova. Pret 82.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

1367 EUR/m2 | 60 m2

Aradului+Vest, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare bloc nou, parcare subterana, Aradului, Timisoara
20

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament premium cu 3 camere, decomandat, situat la etaj intermediar, etajul 4 din 5, intr-un imobil nou finalizat in anul 2024, in zona Aradului din Timisoara, Timis, foarte aproape de British School si de numeroase puncte de interes. Apartamentul are o suprafata ...

3169 EUR/m2 | 71 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Zona Traian -Utilitati incluse in pret
6
2

Zona Traian -Utilitati incluse in pret

Zona Traian. Utilitati incluse in pret. Maxim 2 persoane.. Pretul difera in functie de locuinta aleasa .

10 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere și boxa | B-dul Take Ionescu
13

Apartament cu 3 camere și boxa | B-dul Take Ionescu

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 3 camere situat pe Bulevardul Take Ionescu, la 10 minute de mers pe jos de Piața Unirii și Complexul Isho. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona centrală, foarte căutată atât pentru investiție cât și pentru locuință, ...

1870 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 cam Complexul Studentesc
4
3

Apartament 2 cam Complexul Studentesc

Vanzare apartament de 2 camere in zona Complexului Studentesc, cu o suprafata de 45 mp, etaj 1. Apartamentul are o bucatarie openspace,are un dormitor cu un pat de 2 persoane si o baie. Are loc de parcare si este aproape de mijloacele de transport. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. ...

1578 EUR/m2 | 45 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare   Complexul Studențesc- 566
12

Apartament de vânzare Complexul Studențesc- 566

Se oferă spre vânzare apartament situat în zona Complexul Studențesc, cu o suprafață de 43 mp, amplasat la mansarda unui bloc cu 4 etaje + mansardă. Compartimentare: living cu bucătărie open space dormitor baie Încălzirea se realizează prin sistemul de termoficare. Datorită poziționării ...

1395 EUR/m2 | 43 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Zona Circumvalatiunii   Cetății- 585
9

Apartament 2 camere Zona Circumvalatiunii Cetății- 585

De vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Cetății, la etajul 1, cu o suprafață utilă de 50 mp. Compartimentare practică: - hol de acces - bucătărie cu debara - living cu balcon închis - dormitor - baie cu vană și geam pentru aerisire naturală Confortul este asigurat de centrala proprie pe ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 cameră în Piața Unirii | Comision 0%
9

Apartament cu 1 cameră în Piața Unirii | Comision 0%

De vânzare apartament cu 1 cameră situat în Piața Unirii, la parterul unei clădiri istorice aflate în curs de reabilitare. Apartamentul are vedere în curtea interioară, oferind liniște și intimitate. Compartimentare: 1 cameră hol debara baie Suprafață utilă: 38 mp Încălzirea se realizează ...

2895 EUR/m2 | 38 m2

Unirii, Timisoara, Timis

De vânzare spațiu SAD în zona Șagului, lângă Piața Doina situat la parterul unui bloc.
8
1

De vânzare spațiu SAD în zona Șagului, lângă Piața Doina , situat la parterul unui bloc. Suprafață utilă: 40 mp Compartimentare: - birou - sală - cabinet - sală de așteptare -  baie - magazie Intrare directă din stradă, ideal pentru: - birouri - cabinet medical - salon - activități comerciale sau ...

2375 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere de vânzare   Zona Maria- 580
8

Apartament 2 camere de vânzare Zona Maria- 580

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Maria, la demisol, având o suprafață generoasă de 78 mp . Imobilul este decomandat și compartimentat eficient, fiind compus din: 2 camere spațioase bucătărie separată baie hol Apartamentul a fost renovat complet, fiind pregătit pentru ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat BLOC NOU ETAJUL 1 Braytim
5

Apartament 2 camere decomandat BLOC NOU ETAJUL 1 Braytim

De vânzare, apartament 2 camere decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc nou 2025 care face parte dintr-un complex de 5 blocuri și o zona în continua dezvoltare ! Apartamentul are o suprafață utila de 56 m2 utili și un balcon de 18 m2 ! Accesul pe terasa se face din bucătărie și living. Încălzirea ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare   zona Gheorghe Lazăr- 5361
10

Apartament 3 camere de vânzare zona Gheorghe Lazăr- 5361

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă foarte bine cotată Gheorghe Lazăr , la etajul 8 din 10, într-un imobil cu regim de înălțime P+10. Suprafață utilă: 60 mp Compartimentare semidecomandată: hol de acces bucătărie living 2 dormitoare balcon închis Confortul ...

1667 EUR/m2 | 60 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Vând apt 2 camere in calea sagului.
5
8

Vând apt 2 camere in calea sagului.

Vând apartament cu doua camere și baie și bucătărie recent renovat în calea sagului pentru mai multe detalii la tel. Rog seriozitate.

2121 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Oferta! teren in zona Mehala
4
5

Oferta! teren in zona Mehala

Agenția imobiliara CAT ESTATE propune pentru vânzare un teren cu o suprafață de 1.471 mp în Mehala front 18,78 m, construcție existentă pe teren! Vine la pachet cu inca o parcela de 400 metri Total 1870 mp Este o oportunitate rară în zona Mehala una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale ale ...

1,870 m2

Timisoara, Timis

Apartament SAD-3 camere cu gradina-Direct de la dezvoltator-Torontal
10

PARTER - SAD - 3 camere - 2 bai- 78 mp utili + gradina 48mp - 2 accese- 121.000 euro la cheie In pret sunt incluse 2 locuri de parcare. SAD-ul se afla in Calea Torontalului, in spate la Metro 2. Daca se cumpara pe persoana juridica platitoare de TVA, nu se va mai plati TVA. Pretul nu include 21% TVA ...

1551 EUR/m2 | 78 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Direct dezvoltator- 3 camere, 70.7mp utili + 25mp utili terasa, 130.000 euro TVA si parcare inclusa!
10
7

Vand apartament 3 camere in bloc nou cu 6 apartamente, etaj 2, 70.7mp utili + 25.5mp utili terasa acoperita, 2 bai, 2 apartamente pe nivel, pret 130.000 euro, zona Torontalului - Metro 2, tel Date tehnice: - Panouri solare pentru apa calda menajera - Caramida porotherm 25cm WIENERBERGER - Termosistem ...

1831 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand teren pentru locuinte colective in zona Torontalului!
3
5

Vand teren pentru locuinte colective in zona Torontalului!

Vand doua parcele de teren intravilan pentru locuinte colective, regim de inaltime P+2E+Er, 1479mp + 1641mp, asfalt, toate utilitatile, pret 240 euro mp, tel .

1,479 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Direct de la proprietar-Duplex PREMIUM, asfalt, Torontalului - Metro
10
7

Proprietar vand DUPLEX PREMIUM in zona Torontalului - Metro 2 (UAT Timisoara), PUZ nou de locuinte situat la 10 minute de Iulius Mall, asfalt, toate utilitatile dimensionate corect (apa, gaz, canal, curent, internet, iluminat stradal), constructie P+1E, 109 mp utili + 17 mp utili terasa acoperita si ...

2651 EUR/m2 | 109 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita
10

Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dambovita, cu acces facil catre Calea Sagului si principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu cinci etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo,Torontalului
4
2

Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament cu 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, zona Torontalului. Apartament zona Torontalului, Nordul Timișoarei, in bloc constructie noua, proiect aflat in derulare. Cesionez sau vand promisiune vanzare-cumparare apartament Tip D, cu o suprafata utila de ...

2194 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

 Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, Torontalului
4
3

1875 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere decomandat in Calea Lipovei 78.000 euro
16
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat in zona Lipovei pe strada Silistra Suprafața totala 49.7 mp Imobilul are proiectul de gaz aprobat fiind schimbate totodată caloriferele și tot ceea ce ține de racorduri (sunt din cupru) Apartamentul este compus din: hol baie bucătărie dormitor sufragerie logie ...

1592 EUR/m2 | 49 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea