Promovat
Parcela de teren de 1.500mp | Brancoveanu
3

Parcela de teren de 1.500mp | Brancoveanu

District Real Estate va prezinta spre vanzare o parcela de teren cu suprafata de 1.500mp pe blvd. Constantin Bracoveanu. Conform PUG terenul este pretabil pentru locuinte individuale, locuinte semicolective, constructii comerciale, birouri precum si alte activitati econimice. Parcela dispune de drum ...

1,500 m2

fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 5 camere si 3 bai, centrala proprie, zona Lipovei
20
2

Duplex cu 5 camere si 3 bai, centrala proprie, zona Lipovei

Apostu Estate ofera spre vanzare un duplex spatios cu 5 camere, 3 bai si 4 terase, situat in Timis, Timisoara, zona Lipovei, intr-o locatie linistita, aproape de statii de autobuz, market, parc si scoala. Proprietatea se afla la doar 6 minute de Iulius Mall, oferind acces rapid catre punctele importante ...

1086 EUR/m2 | 220 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare, 7 camere si 4 bai, centrala proprie, zona Odobescu
20
1

Apostu Estate ofera spre vanzare o casa impunatoare cu 7 camere si 4 bai, situata pe un teren de 520 mp, in zona Odobescu, Timișoara, Timis. Proprietatea se afla la doar cateva minute de statii de autobuz, market-uri, parc si la 15 minute de mers pe jos fata de centrul vechi al orasului. Casa, construita ...

3047 EUR/m2 | 150 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall
11

Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere desoebit, renovat, situat la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, este renovat complet. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de boxa inscrisa in CF. Pretul solicitat de proprietar este ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 65 mp utili + balcon - Soarelui
11

ID: P2693 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 65 mp utili, situat la mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+mansarda, anul constructie 2014. Apartamentul dispune de balcon de 4 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru ...

1615 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)
5

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)

De vanzare apartament 2 camere etaj 4,zona sagului,pozitionat foarte aproape de Shopping City,mijloace de transport in comun,magazine ,scoala,tot ce se afla in imobil este nou ,poate fii disponibil si pentru inchiriere,detalii:0766881167

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere2 bai 2 balcoane Centrala proprie.
15

Apartament 3 camere2 bai 2 balcoane Centrala proprie.

Apartament 3 camere 2 bai 2 balcoanecu vedere pe ambele parti decomandat confort 1 in zona Luneietaj 4 cu podspatiu pentru depozitare pe toata suprafata apartamentului.Incalzirea este prin centrala proprie mai benificiaza de un garajapartamentul a fost renovat in 2023 partial fara bucatariese vinde ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

lunei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dambovita
7
1

Apartament 2 camere zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita la etajul 4 din 5 nivele bloc reabilitat termic renovat complet confort 1 semidecomandat situat intr-un bloc reabilitat termic compus din : hol bucatarie spatioasa; camera de zi cu balcon inchis in tamplarie PVC cu geam termopan; hol intermediar; ...

1667 EUR/m2 | 45 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Kiriac
7

Apartament 3 camere zona Kiriac

In zona Kiriac apartament cu 3 camere de vanzare confort 2 semidecomandat la etaj 4 din 5 nivele suprafata utila 55 mp cu amenajari clasice pret 74900 euro. ID 11338

1362 EUR/m2 | 55 m2

kiriac, Timisoara, Timis

Apartament spațios, cu 4 camere, 155 mp, zona Catedrală și malul Begai
12
1

Esti in cautarea unui camin spatios si bine pozitionat? Blitz Imobiliare Timisoara este alaturi de tine! Situat la etajul 1 al unei clădiri cu doar 6 locuinte, acest apartament oferă spațiu, lumină și intimitate. Intrarea se face de pe balconul privat, un loc plăcut de relaxare, cu vedere spre curtea ...

1800 EUR/m2 | 155 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 65mp, priveliste fantastica, zona Turist
10
16

Sunteti in căutarea apartamentului de vis, unde confortul și siguranța se întâlnesc cu accesibilitatea și eleganța? Aceasta locuinta va așteaptă să va transformati visul în realitate! Blitz vă propune spre vânzare un apartament situat la ultimul etaj, ideal pentru cei care apreciază liniștea, intimitatea ...

1537 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Girocului
8

Apartament 2 camere Girocului

Se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat în zona Girocului ,etajul 3 din 5 nivele, blocul este izolat termic , este amenajat modern, dispune de centrala termica , aer conditionat , termopane la camere si balcon , gresie , faianta, parchet stratificat si usi interioare noi, ...

2102 EUR/m2 | 44 m2

girocului, Timisoara, Timis

Penthouse cu 2 camere, 65 mp, terasa 63 mp
2
1

Penthouse cu 2 camere, 65 mp, terasa 63 mp

BLITZ vă propune spre vânzare un penthouse exclusivist, spațios și luminos, situat într-un bloc nou și modern (S+P+3E+ER), parte a unui ansamblu rezidențial premium, conceput pentru confort, siguranță și eficiență energetică. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 64,85 mp și o terasă impresionantă ...

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere Lipovei - la casa
11

Apartament 2 camere Lipovei - la casa

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei la casa , cu o suprafata utila de 42 mp, complet renovat, nemobilat., curtea este compusă dintr-un spațiu comun si un spațiu privat și îngrădit. , este compus din :antreu , baie , hol , 2 camere , este renovat recent , are clima, incălzirea ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona  Ronaț preț, 72000 Euro
10
21

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona Ronaț preț, 72000 Euro

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona Ronaț din 1992, de caramida în clădire cu 2 etaje ,mobilat,utilat, centrala proprie ,clima, ,pe Strada adam michewich , 40 mp plus boxa de 8mp si curte mica in față, preț 72000, nr de telefon .

1800 EUR/m2 | 40 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Lipovei,
8
3

Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Lipovei,

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat. -situat langa scoala gen. nr.7 -aproape de Iuliu Mall(7 min.) -situat la 2 min. de mijloacele de transport -parchetul laminat in camere a fost montat recent -centrala proprie -apartamentul se vinde cu mobila din dotare, inclusiv frigider si aragaz -este ...

1849 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cartier Aeroport
16

Apartament 2 camere Cartier Aeroport

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Cartierul Aeroport , confort 1 decomandat, cu o suprafata utila de 58 mp , etaj 2 din 2 , blocul este din caramida, incalzire cu centrală proprie, geamuri termopan, aer condiționat, izolat exterior , podul renovat și izolat, este compus din : living , ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Elisabetin
5

Apartament 1 camera zona Elisabetin

Apartament cu 1 camera de vanzare situat in zona Elisabetin la etajul 3 din 3 , blocul este maai nou, are o suprafata utila de 46 mp , este amenajat modern, inclzire cu centrala termica a blocului cu contoare separate pe apartament cu incalzire pe calorifere, se vinde mobilat si utilat , are si o boxa ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Blascovici
10
1

Apartament 2 camere zona Blascovici

Vând apartament 2 camere, situat in zona Blascovici la etajul 4 din 4 bloc cu acoperis, confort 2 nedecomandat cu suprafața de 40 mp, instalația electrică este complet refăcută, are geamuri termopan, se vinde complet mobilat la pretul de 60000 euro.detalii tel:0766881167

1463 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
8

Apartament 3 camere Girocului

In zona Girocului aproape de Judetean se vinde apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla, suprafață utila 53 m2 cu 2 balcone de 7 mp2, incalzire cu centrala proprie pe gaz, clima, gresie si faianta, usa metalica, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de 95000 euro,detalii ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 1 camera, 40 mp, zona Unirii
8
3

Apartament de vanzare, cu 1 camera, 40 mp, zona Unirii

Blitz imobiliare va propune in Zona Unirii apartament 1 cameră, 40 mp, ultracentral – Promenada O oportunitate rară în inima orașului! Apartament cu 1 cameră, situat ultracentral, pe strada Vasile Alecsandri. Etaj: 1 Suprafață: 40 mp ️ Compartimentare: cameră de zi spațioasă bucătărie baie zonă ...

3125 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 3 camere decomandat, 76 mp, zona complexul stundentesc
11

Blitz imobiliare ofera spre vânzare un apartament cu 3 camere situat pe strada Ștefan cel Mare, într-un bloc solid, finalizat în anul 1995. Imobilul este amplasat într-o zonă liniștită, beneficiind de acces facil la mijloace de transport, magazine și alte facilități urbane. Suprafață generoasă, compartimentare ...

1684 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Apartament de lux, de vanzare, cu 3 camere, 88 mp, zona complex studentesc
8
2

Blitz va propune un apartament spațios și modern, 94 mp, situat la etajul 2, cu scară interioară și compartimentare practică: 3 camere, 2 băi. Finisaje premium: încălzire în pardoseală, pereții dinspre strada, integral din sticlă cu rulouri electrice, 2 aparate de aer condiționat, videointerfon, centrală ...

1947 EUR/m2 | 94 m2