Promovat
Comision 0% 3 camere decomandat 2 bai - Freidorf langa parc
10
4

Comision 0% 3 camere decomandat 2 bai - Freidorf langa parc

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! DIRECT PROPRIETAR COMISION 0% Focus imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Freidorf langa parc Apartamentul este situat la parterul inalt al unui bloc tipologie ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Cladire integrala - Piata Traian
6

Cladire integrala - Piata Traian

Florian Estate vă propune spre achiziție o proprietate cu adevărat remarcabilă, situată într-o adresă de referință din Timișoara – în inima cartierului istoric Fabric, zona Piața Traian. Această clădire se evidențiază prin suprafețe generoase și o compartimentare inteligentă, oferind un potențial excepțional ...

1438 EUR/m2 | 577 m2

Traian, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | centrala proprie | etaj intermediar | mobilat si utilat |
18

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament decomandat cu 3 camere situat in zona Sagului; - etaj 3/ 4, 2 apartamente pe nivel; - model cu 2 bai, dintre care una cu cada si geam pentru aerisire; -SU: 65 mp + 2 balcoane cu suprafata totala de 7 mp; -se vinde mobilat si utilat ca in poze; -CENTRALA ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!
10
1

Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!

Vand apartament cu 3 camere, 76 mp, etaj 1 cu intrare din strada, living cu bucatarie, 2 dormitoare, o baie, 2 balcoane, centrala schimbata in 2022, loc parcare, aer conditionat, rulouri exterioare aluminiu, zona Braytim, pret 135000 euro. tel 0773336700

1776 EUR/m2 | 76 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Zona Elisabetin-Brâncoveanu
19
16

Zona Elisabetin-Brâncoveanu

De vânzare casă masivă de cărămidă P+M,compartimentarea este următoarea;doua dormitoare mari fiecare de 20 mp,living de 28 mp,dining 12 mp,bucătărie 24 mp, trei bai la parter,cameră tehnică 18 mp,mansarda compusă dintr-o cameră mare de 60 mp,loc depozitare 8mp,baie 12mp.Toate încăperile au cablu TV,instalația ...

1909 EUR/m2 | 220 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera de vanzare in zona Sagului
3
7

Apartament 1 camera de vanzare in zona Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului, langa Kaufland, la etajul 2,suprafata de 29 mp,se vinde utilat si mobilat recent. Este perfect atat pentru o viitoare investitie cat si pentru locuit. Persoanele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel.

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | 55,8 mp utili | Logie 7,3 mp | Parcare | Iris Armoniei
20

Cauti un apartament modern, luminos si eficient, intr-un complex nou, bine pozitionat si construit la standarde actuale? Acest apartament de 2 camere din ansamblul Iris Armoniei imbina confortul zilnic cu calitatea constructiei si costuri reduse de intretinere – ideal pentru locuire sau investitie. Localizare ...

2419 EUR/m2 | 56 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar- casa masiva cu teren mare, la 30 km de Timisoara
10
5

Vand imobil compus din 2 case .Prima casa are un living mare de 30 mp, 2 dormitoare, bucatarie mare, baie. A doua casa este constructie noua compusa din hol,baie, living open space cu bucataria, dormitor, terasa de 90 mp. Nu este complet terminata. Incalzire cu teracota lemne iar apa calda provine de ...

514 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie- Intravilan industrial- Calea Buziasului
18
5

Ocazie- Intravilan industrial- Calea Buziasului

Vand 7742 mp teren intravilan cu constructii diverse pe teren (hale,birouri, garaje etc), situat in zona industriala Calea Buziasului. Pret: 75 euro mp.

7,742 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
etaj intreg de casa+ garaj
13
31

etaj intreg de casa+ garaj

Se vinde etajul 1 al unei case de caramida din zona Traian ( aproape de Kaufland) compus din 3 camere, baie, bucatarie, terasa,debara( cu acces in pod), 2 balcoane. Casa este P+1 cu 2 apartamente, unul la parter si unul la etaj, cu intrari separate.Accesul la parter este in dreapta casei, iar la etaj ...

1150 EUR/m2 | 100 m2

Simion%2525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
MT232 Duplex Giroc, zona linistita, P+1E, 4 camere
18
2

MT232 Duplex Giroc, zona linistita, P+1E, 4 camere

AV-Estate va propune spre vanzare duplex, cu 4 camere, decomandat, teren aferent de 330 mp, avand suprafata utila de 100 mp, terasa acoperita cu suprafata de 15mp, situat intr-un imobil in regim de inaltime P+1E, intr-o zona nou dezvoltata si linistita-Giroc, la 200m de asfalt. Compartimentarea imobilului ...

1829 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

9200 mp in centrul comunei Ghilad
1

9200 mp in centrul comunei Ghilad

Vand 9211 mp teren intravilan, in centrul comunei Ghilad.Utilitati: curent, apa. Pret: 110000 euro

9,211 m2

Timisoara, Timis

Proprietar-teren Calea Urseni- zona La Fantani
6
12

Proprietar-teren Calea Urseni- zona La Fantani

Proprietar- vand 720 mp, front stradal 26,75 m,situat in zona Calea Urseni, langa str.Arnicai,zona La Fantani.Teren excelent pentru casa individuala sau duplex. Langa teren este zona verde. Case construite in apropiere. Ideal si ptr. investitie. Utilitati: curent ,gaz f. aproape ( aprox.70 m) Pret: 65 ...

720 m2

Timisoara, Timis

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.
20
12

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.

De vânzare apartament 2 camere etaj 1, suprafață utilă 82mp plus boxa 9 mp și garaj 18 mp centrala termica proprie,clima.Imobilul este situat nu departe de centru cu acces facil rapid la școli ,grădinițe, spatii comerciale, stații de mijloace de transport în comun.Locuinta se vinde complet mobilata ...

1927 EUR/m2 | 82 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Finisaje la alegere. Zona Torontalului. Bloc Nou
10
3

Finisaje la alegere. Zona Torontalului. Bloc Nou

Apartamente cu 3 camere in zona Torontalului in bloc Nou, disponibile imediat. Incalzire prin pardoseala cu centrala termica proprie. Finisate la cheie. 1 loc de parcare si TVA 21% incluse in pret - Etaj 3 din 3, suprafata utila de 66 mp + 2 terase: Pret: 118.900 Euro. - Etaj 1 din 3, suprafata utila ...

1802 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare
19
6

Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare

Apartamante cu 3 camere pe Calea Urseni, la asfalt, compartimentate excelent, cu posibilitatea sa va alegeti finisajele: - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp, disponibile la etajul 2. Pret: 120.000 Euro (TVA 21% inclus in pret); - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp + terasa neacoperita de ...

1739 EUR/m2 | 69 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

LOC de Casa pe bd.Budai Deleanu
7
4

LOC de Casa pe bd.Budai Deleanu

Vand casa fara valoare,cu 500 mp teren,cu 2 fronturi stradale de 12 m,unul la str.Budai Deleanu,celalalt front la Aleea Gorunului.Se ofera proiect pentru constructia unei noi cladiri:P+E+ER Pret : 159000 euro

2271 EUR/m2 | 70 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
9

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Proprietar, VÂND
5
3

Proprietar, VÂND

PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...

2600 EUR/m2 | 20 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Bloc nou- lux, mobilat,utilat
12

Bloc nou- lux, mobilat,utilat

Vand apartament de 44 mp utili, compus din hol, camera mare, baie, bucatarie inchisa, terasa de 16 mp ( pe toata lungimea apartamentului), situat la parterul unui bloc nou, zona rezidentiala Giroc.Se vinde complet mobilat si utilat , ca in imagini. Centrala proprie pe gaz, incalzire in pardosea. Sunt ...

2205 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
9

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Aradului
3
5

Apartament o camera zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament o camera zona Aradului in apropiere de centrele comerciale , 37 mp , utilat , mobilat ca in poze. Apartamentul este situat la etajul 3.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Salvează căutarea