Promovat
Apartament 3 camere, bloc nou, zona Plopi Timisoara
19

Apartament 3 camere, bloc nou, zona Plopi Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare mai multe apartamente cu 3 camere intr-un bloc nou din zona Plopi a localitatii Timisoara, judetul Timis. Proiectul complexului rezidential dispune de piscina privata exclusiv pentru locatari. Imobilul este construit din fundatii beton, stalpi ...

1491 EUR/m2 | 80 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM
12
1

Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM

Vă propunem spre vânzare apartament cu 1 camera, balcon și loc de parcare situat in Braytim. Etajul 3. Apartamentul este mobilat LUX, se vinde la cheie. Centrala proprie și încălzire în pardosea. Se află situat la doar 3 minute de Biserica Tosca de pe strada Musicescu. Preț. 77800 euro la plata cash ...

2431 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Bucovina - Mehala
12

Apartament 2 camere, Zona Bucovina - Mehala

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Bucovinei, in una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale, situat la etajul 1 intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere bloc nou etaj 1
13
1

2 camere bloc nou etaj 1

Vand 2 camere situat in bloc nou construit, etajul 1, suprafata 62 mp , terasa mare 12 mp, centrala proprie cu incalzire in pardosela, baie cu geam, finisaje la alegere (gresie,faianta, parchet), predare la cheie in 01 decembrie 2025, pret 133000 euro+tva, fratelia, tel.0745230405

2418 EUR/m2 | 55 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, 60 mp, renovat, zona Bucovina
7
1

Apartament cu 2 camere, 60 mp, renovat, zona Bucovina

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere transformat intr-un apartament cu 3 camere decomandat, situat în zona Bucovinei Timișoara, într-un bloc din 1984, cu acoperiș nou(hidroizolatie)aflat în garanție 10 ani. Compartimentare Living + bucătărie open space cu zonă de dining 2 dormitoare ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Casa insiruita de vanzare, zona Calea Urseni, Timisoara
8
1

Casa insiruita de vanzare, zona Calea Urseni, Timisoara

Va propunem spre achizitie o locuinta cu 4 camere, amplasata intr-un complex de case insiruite, in zona Calea Urseni Timisoara, cu intabulare pe Timisoara. Imobilul a fost construit in anul 2018, beneficiaza de toate utilitatile, inclusiv canalizare si drum asfaltat recent, se vinde partial mobilata, ...

1756 EUR/m2 | 88 m2

Calea%252bUrseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, zona Sagului-Doina
8

Apartament cu 3 camere, zona Sagului-Doina

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 3 4, zona Sagului, langa P-ta Doina si scoala generala. Suprafata utila este 64mp, beneficiaza de centrala proprie pe gaz, balcon inchis, se vinde partial mobilat, blocul este progeamat pt anvelopare. Pretul solicitat ...

1711 EUR/m2 | 64 m2

DOINA, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, et 2, zona Dacia
8
3

Apartament cu 3 camere, et 2, zona Dacia

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere decomand, cu o suprafata utila de 70 m , situat la etaj 2 10, intr-un bloc izolat termic, in Dacia . Apartamentul se vinde partial mobilat . Dotări: Ușă Metalica, Geam Termopan, Gresie, Faiantă, pereti zugrăviti cu vopsea lavabilă . Dispune de ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera pe bulevardul Cetatii
3
4

Apartament cu o camera pe bulevardul Cetatii

Vand apartament cu o camera pe bulevardul Cetatii , suprafata utila este de 24 mp . Are gresie , geamuri termopan , izolat termic . Este situat la etajul 3.

Cetatii, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere si 2 bai, zona Elisabetin
20
9

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Elisabetin. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Elisabetin - Iuliu Maniu, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter. Anul constructiei 1940, structura caramida, ...

1346 EUR/m2 | 78 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, zona Aradului
7

Apartament cu 2 camere, zona Aradului

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1, etaj 3 5, zona Aradului. Locuința este luminoasă, cu vedere deschisă, fără bloc în față, oferind un ambient plăcut pe tot parcursul zilei. Centrală termică nouă 2025 și tâmplărie PVC cu geam tripan noua 2026. Aer condiționat. ...

1833 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1979, structura fiind din ...

1920 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare-bloc nou,lift,finisat complet
20
1

Apartament de vanzare-bloc nou,lift,finisat complet

Apartament de vanzare luminos si spatios intr-un bloc nou,situat in zona Aradului cu acces rapid catre toate punctele de interes. Proprietatea este ideala pentru cei care isi doresc confort si facilitati moderne. Detalii apartament -suprafata utila 58 mp +balcon + un loc de parcare+spatiu depozitare ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Blasccovici 2 camere de vanzare
5
7

Blasccovici 2 camere de vanzare

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Blascovici,la etajul 1,suprafata de 48 mp,decomandat,se vinde complet utilat si mobilat. In apropierea apartamentului se afla magazine, gradinita, scoli, cresa. Se accepta credit bancar si disune de loc de parcare! Se vinde urgent!

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat Centrala Proprie Totul Nou Zona Sagului Shopping City
6

Apartament cu 4 camere, decomandat, 2 bai, centrala proprie, calorifere noi, instalatie electrica, refacut de la zero, totul nou, su: 78 mp, plus 2 balcoane, in total 90 mp, etaj 3 din 10 bloc cu lift nou, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat Pret: 145000 Euro Negociabil Tel: ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand casa in Timisoara langa Casa de pensii
1
4

Vand casa in Timisoara langa Casa de pensii

Proprietar,vand casa 600 mp construti si 600 mp teren in Timisoara,langa Casa de pensii,toate utilitatile apa,canalizare,curent,gaz,centrala proprie 420000 euro.

700 EUR/m2 | 600 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Teren de vânzare - Dumbrăvița, Comision 0, direct de la proprietar 80 euro  mp 1

Teren de vânzare - Dumbrăvița, Comision 0, direct de la proprietar 80 euro mp

Comision 0, direct de la proprietar Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în Dumbrăvița, pe Strada Speranței nr. 3, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către principalele artere. Utilitati: apa, curent, gaz Detalii teren: Suprafață totală: 1 930 mp Teren intravilan pe care se ...

1,930 m2

Timisoara, Timis

Vila- Elisabetin
8
10

Vila- Elisabetin

Vand vila, P+E+M, compusa din living mare, bucatarie, 4 camere, 2 bai, camera tehnica, terasa de 30 mp, garaj pentru 3 masini, teren total 420 mp, zona Elisabetin. Pret: 380 000 euro

1000 EUR/m2 | 380 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral- Piata Operei, cu garaj
12
19

Ultracentral- Piata Operei, cu garaj

Vand apartament 3 camere, confort 1, situat la et. 4 7,al unui bloc situat ultracentral.Compus din 3 camere,bucatarie, baie hol, camara, balcon iar in curtea interioara este garajul de 30 mp. Garajul este intabulat pe teren proprietate. Apartamentul dispune de amenajari clasice iar incalzirea se realizeaza ...

2619 EUR/m2 | 63 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei
7
7

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei

Proprietar vand 600 mp teren intravilan, front stradal 22.22 m, situat pe Calea Urseni, dupa centura, mai exact pe str. Ciocarliei.Case locuite si in constructie, langa teren Apartine administrativ de Mosnita Noua. Utilitati: curent, gaz. Teren ideal pentru casa individuala, duplex sau bloc Pret: 127 ...

600 m2

Timisoara, Timis

casa lux- Complexul studentesc
11
3

casa lux- Complexul studentesc

Vand casa caramida,compusa din 3 camere,baie, bucatarie,garaj.Singura in curte. Amenajata nou, modern.Incalzire proprie cu centrala pe gaz. Teren : 250 mp Ideala pentru locuit sau birouri. Pret: 365000 euro

3650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

De Vînzare Apartament 3 Camere Confort 1 Decomandat
10
2

De Vînzare Apartament 3 Camere Confort 1 Decomandat

PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane .Ptr mai multe detalii.

1753 EUR/m2 | 75 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Elisabetin- teren intravilan
1
12

Elisabetin- teren intravilan

Vand 564 mp teren intravilan cu un front stradal de 17 m, zona Elisabetin, 300 euro mp. (parcela roz din imagine) Toate utilitatile sunt la strada.

564 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Central- Balcescu
20
1

Central- Balcescu

Vand casa masiva de caramida, D+P+M, 150 mp nivel, teren total 670 mp. Demisol: camera,bucatarie, 2 camari, baie, antreu+ 65 mp SAD ( destinatie restaurant cu intrare din strada); Parter inalt: 4 camere mari, 2 bai, terasa (sunt 2 intrari- una spre strada, a doua din curte in terasa acoperita); Mansarda: ...

1550 EUR/m2 | 400 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea