Promovat
Apartament 2 camere, Cetatii-Torontalului
8

Apartament 2 camere, Cetatii-Torontalului

Apartament frumos 2 camere, decomandat. Suprafata aproximativ 50 mp. cu imbunatatiri, mobilat si utilat. Etaj 8 din 10. Zona Bv. Cetatii - Cal. Torontalului. Pret 90.000 euro. Tel: 0721-442227.

1800 EUR/m2 | 50 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
bloc NOU, terase de 15 mp, parcare cu CF, Mobilat si Utilat. Conti Buziasului
11
4

. Vindem apartament, situat in constructie noua, din 2017, in Zona Conti Buziasului, imobil termoizolat exterior; bucatarie inchisa, model decomandat, cu vedere pe o singura parte, cu 2 terase insumand 15 mp. Amenajat interior cu gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
2

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, bloc nou, centrala, Torontalului
16
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane spatioase, amplasat la parterul unui bloc nou cu lift, situat in zona Torontalului din Timisoara, Timis. Zona este linistita, apartamentul fiind amplasat la cateva minute de statia de autobuz, supermarketuri si parc. Apartamentul ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartamente 2 camere | Sanandrei | Bloc nou 2026 | Comision 0%!
10
3

COMISION 0% | APARTAMENTE SANANDREI | P+2E Proiect rezidențial nou în Sanandrei vânzare cu comision 0% de la cumpărător. Apartamente de tip STUDIO (1 cameră) și APARTAMENTE CU 2 CAMERE (living open-space cu bucătăria) și SPAȚII COMERCIALE, amplasate într-un cartier nou rezidențial al comunei Sanandrei, ...

1452 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

apartament zona lipovei
8
1

apartament zona lipovei

Apartament spatios de 61 mp la etajul 4 cu 3 camere,2 balcoane si boxa de depozitare, mobilat si utilat in care te poti muta imediat , fara investitii suplimentare. La cativa pasi de Scoala Generala Nr. 7, cresa si gradinita, in imediata apropiere de Iulius Mall, statii de transport, parcuri si numeroase ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand duplex pe parte in Ghiroda
10
8

Proprietar vand duplex pe parte in Ghiroda

vând duplex în Ghiroda pe parter cu toate utilitățile mai multe INFO la tel

1600 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament  cu 2 camere de vânzare
5
3

Apartament cu 2 camere de vânzare

Vând apartament cu 2 camere decomandat format din: 2 camere,baie,bucătărie si balcon! Apartamentul se află la etajul 5(mansardă din BCA),blocul este izolat , zona liniștită si curată! Încălzirea se realizează cu centrala proprie pe gaz, facturi mici la întreținere. Suprafața 40 m2 Mijloace de transport ...

1525 EUR/m2 | 40 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere, Etaj 1, Bd. Cetății + Boxă CF (Comision 0%)
5
3

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat într-o zonă strategică și foarte căutată din Timișoara: Bulevardul Cetății, chiar vizavi de stația de tramvai. Apartamentul reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care doresc să își amenajeze locuința de la zero, după propriul gust, sau pentru ...

0 EUR/m2 | 515,600 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Vind teren DN59A Timisoara  20 euro
1
3

Vind teren DN59A Timisoara 20 euro

Vind teren intabulat extraviran suprafata 8300 mp la capatul pasajului care merge Timisoara -Sacalaz pe partea stinga . Acces la 200 m toate utilitatile . Pret 20 euro mp Telefon din sait orele 9-21 persoana fizica .

8,300 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei
5
1

Apartament 3 camere Lipovei

Apartament 3 camere la parter Zona lipovei Renovat complet Totul nou Centrala proprie Izolat Garaj Accept si schimb

2206 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
5 camere Dorobantilor 120000
16

5 camere Dorobantilor 120000

Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...

1091 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare | 234 mp | teren 1171 mp | Timișoara
20

Casa de vanzare | 234 mp | teren 1171 mp | Timișoara

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate spațioasă situată în zona Freidorf, cu o suprafață construită totală de 234 mp, amplasată pe un teren generos de 1171 mp, cu front stradal de 19,38 m. Proprietatea este compusă din două corpuri de clădire: o casă construită în anul 1921, ...

2033 EUR/m2 | 182 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare | 4 camere | 99,500 EUR | Take Ionescu
20

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat într-o zonă centrală foarte apreciată din Timișoara, pe Bulevardul Take Ionescu, vis-a-vis de ISHO. Apartamentul este amplasat la etajul 4 din 4, într-un bloc solid construit în 1972, prevăzut cu acoperiș tip șarpantă cu ...

1686 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat,67mp utili  Lipovei Aproape de Iulius Mall
10
2

Apartament 2 camere decomandat,67mp utili Lipovei Aproape de Iulius Mall

Direct de la proprietar | Apartament spațios 2 camere | 67 mp utili | Lipovei Iulius Mall Dacă îți dorești un apartament mare, bine compartimentat și situat într-o zonă excelentă, această proprietate poate fi alegerea potrivită. Apartamentul este situat în zona Lipovei, una dintre cele mai căutate ...

1328 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

garsoniera Buziasului 42500
5
1

garsoniera Buziasului 42500

Ofer spre vânzare garsonieră mobilată și utilată , suprafață 22 mp Zona Buziașului la Parter Preț 42500 Tel 0727516012

1932 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Vand parcela 618 mp GIROC
1

Vand parcela 618 mp GIROC

OFER SPRE VANZARE PARCELA DE TEREN 618 M IN COMUNA GIROC, 2 FRONTURI STRADALE PARCELA ETE PE COLT , TOATE UTILITATILE IN NZONA PRET 68000 EURO TEL 0722535165

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Promovat
DE VANZARE CASA INDIVIDUALA | ZONA 0 | 2 FRONTURI STRADALE | 270 MP |
11

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă centrală a orașului Timișoara, pe Calea Bogdăneștilor. Casa este individuală, dispusă pe regim de înălțime D+P+E+Pod. Dispune de o suprafață utilă de 270 mp, la care se adaugă o terasă și două balcoane, fiind ...

1574 EUR/m2 | 270 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea