Promovat
Apartament deosebit cu 2 camere, 95mp | Piata Unirii
9

Apartament deosebit cu 2 camere, 95mp | Piata Unirii

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 2 camere, amplasat intr-o cladire istorica reabilitata, situat la etajul 1, chiar in inima orasului – Piata Unirii. Eleganță și confort într-un singur loc! Apartament modern, cu finisaje premium. Luminos, spațios și gata pentru mutare. ...

3568 EUR/m2 | 95 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Langa Facultatea de Mecanica! Utilat si mobilat!
8
2

Langa Facultatea de Mecanica! Utilat si mobilat!

Apartament cu 2 camere, aproape de Facultatile de Mecanica si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Medicina
12

Apartament 2 camere zona Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Medicinei la etajul 2 din 2 confort 1 semidecomandat suprafata utila 54 mp complet renovat mobilat si utilat. incalzire autonoma cu panouri aer conditionat masina de spalat vase masina de spalat rufe cuptor cu microunde pret 149000 euro. Tel 0743100796 ID ...

2759 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere, 2 bai în Piața Unirii, Timișoara
10
5

Apartament cu 4 camere, 2 bai în Piața Unirii, Timișoara

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un apartament de 4 camere, situat ultracentral, chiar în inima Timișoarei – Piața Unirii. Proprietatea impresionează prin spațiul generos, lumina naturală abundentă și terasa un loc ideal pentru relaxare sau amenajare personalizată. Detalii proprietate: Localizare: ...

2199 EUR/m2 | 100 m2

P-ta Unirii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare în comuna Tormac
3
37

Casă de vânzare în comuna Tormac

Vând casă în comuna Tormac cu3 camere, living, bucătărie, baie, debara pt alimente cu150mp utili și gradina 1900mp,pret=32000euro negociabil, persoana fizica tel =

213 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

DE LA PROPRIETAR - Apartament 4 camere, 85.5 m2 construit,  zona Calea Aradului + 3 balcoane si boxă
10
13

DE LA PROPRIETAR - Apartament 4 camere, 85.5 m2 construit, zona Calea Aradului + 3 balcoane si boxă

!!! DIRECT DE LA PROPRIETAR !!! comision 0. Se vinde un apartament spațios cu 4 camere, situat într-o zonă foarte căutată Calea Aradului Vest, Timișoara. Proprietatea are o suprafață utilă de 76.1 m2 și beneficiază de 3 balcoane (85.5 m2 total) si boxă la subsol. Un MARE avantaj: Imobilul ...

1789 EUR/m2 | 76 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Loc de veci cu cripta
7
2

Loc de veci cu cripta

Cedez loc de veci cu cripta facuta in cimitirul din str.Cosminului,este disponibil 1loc nefolosit!

Timisoara, Timis

Schimb apartament 3

Schimb apartament

Schimb apartament la curte comună, zonă centrală cu 3 camere, hol, baie, bucătărie, șpais, pod, centrală pe gaz, în curte grădină, terasă și lemnărie cu apartament cu 3 camere, 2 băi, bucătărie preferabil la parter sau etaj 1, zona Bălcescu, Sinaia, Odobescu.

5 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Vând teren intravilan   Turnu, jud. Arad 14.300 euro Negociabil
1

Vând teren intravilan Turnu, jud. Arad 14.300 euro Negociabil

Teren intravilan cu suprafața de 1260 mp, situat în localitatea Turnu, la aproximativ 18 minute de Arad și 15 minute de orașul Pecica, aproape de granița cu Ungaria. Teren drept și curat Poziționat la marginea satului Ideal pentru construcție, investiție sau parcelare Se poate împărți în două ...

1,260 m2

Timisoara, Timis

Teren intravlian Bucovat, jud Timis
5

Teren intravlian Bucovat, jud Timis

De vanzare teren intravilan loc Bucovat, jud Timis 617mp Front 18.5m Utilitati: APA, GAZ, CURENT, ILUMINAT STRADAL, STRADA PIETRUITA. Terenul se afla la aproximativ 100m de asfalt. S-a scos autorizatie de constructie pt un proiect de casa individuala. Pret 73euro mp(45000euro) Persoana fizica

617 m2

Timisoara, Timis

Duplex Modern – 4 Camere | Curte Interioară de luminină - 0% COMISION
20
4

Locuința oferă 4 camere spațioase și o spectaculoasă curte interioară de lumină, care aduce eleganță și lumină naturală în întreaga casă. Este echipată cu sistem fotovoltaic de 7kW, pompă de căldură Ariston și două recuperatoare de căldură Prana Premium Plus, ceea ce înseamnă costuri minime la utilități ...

1684 EUR/m2 | 117 m2

Timisoara, Timis

Casă de vanzare la 1 km de Timișoara . Cine dorește o viață liniștită după serviciul stresant de ora
10
9

Vând casă pe parter cu 4 dormitoare decomandate , living de 35 mp în care este un Simineu pe lemne, plus încălzire în pardoseală cu centrală pe gaz, baie mare, bucătărie și terasă . Plus anexe ( bucătărie de vară cu baie și cămară ) casa este renovată din temelii acoperiș schimbat țiglă din Ungaria ...

1361 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Vand doua terenuri in Calea Aradului
3
1

Vand doua terenuri in Calea Aradului

De vanzare doua parcele vecine,de teren intravilan conform PUG - industrial-servicii,suprafata 5,4 ha impreuna pozitionat pe DE Timisoara-Arad km 6 langa bifurcatia cu autostrada A1 si intersectia cu Sanandrei pe partea dreapta.Pret.25euro mp.Tel.

54,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aradului-3 camere-Terasa
14

Aradului-3 camere-Terasa

IMOMADAX va ofera spre vânzare direct de la dezvoltator un apartament cu 3 camere la etajul 1 al unui bloc cu 5 etaje(2 lifturi )situat in zona de Nord a orasului,intre Calea Aradului si Calea Torontalului aproape de mijloace de transport,scoli,magazine. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe ...

2034 EUR/m2 | 79 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului-3 Camere-Centrala Proprie
10
4

Aradului-3 Camere-Centrala Proprie

IMOMADAX va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere la etajul 1 al unui bloc cu 5 etaje(2 lifturi )situat in zona de Nord a orasului,intre Calea Aradului si Calea Torontalului aproape de mijloace de transport,scoli,magazine. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,termostat ...

1815 EUR/m2 | 69 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere La Casa | Curte | Pod + Beci Mare | COMISION 0%
20
3

Va propun spre vanzare un apartament la casa cu curte comuna cu inca doua apartamente situat intr-o zona linistita si inverzita. Apartamentul dispune pe langa cei 96 mp utili si de un beci mare si pod. Pozitionat in zona Dambovita, apartamentul are ca sivecinatati imediate zona Iosefin si Sagului, iar ...

970 EUR/m2 | 93 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, zona torontalului, Iulius Mall
13
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, pe 2 parti, 2 bai, centrala proprie, balcon, clima, boxa independenta (cu coborare din bucatarie), amenajat cu gresie, faianta, termopane, parchet, usi interior germania,1 baie cu vana si 1 baie cabina dus, clima, loc parcare. ...

1613 EUR/m2 | 80 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren in Ictar Budint
1
8

Teren in Ictar Budint

Vând parcelă 1125mp in Ictar-Budinț,terenul e la șosea,are apă,curent in față.Acte in regulă,zonă frumoasă. Tel.

1,125 m2

Timisoara, Timis

vand casa mehala
5
7

vand casa mehala

vand casa mehala 2 dormitoare living bucatarie închisă doua bai cămară camera tehnica teren 412metri patrati

2652 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

4 cam  Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane  bloc izolat
10
8

4 cam Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane bloc izolat

Vand apartament 4 camere Zona Girocului aproape de Spital Judetean 58 mp utili etaj 1 cu parchet faianta gresie termopane 2 balcoane bloc izolat pret 110000 euro

1897 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
9

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere în zona Take Ionescu Medicina
18

Apartament cu 3 camere în zona Take Ionescu Medicina

De vânzare apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 2 într-un bloc cu lift, în Timișoara Take Ionescu Medicina. Locuința are o suprafață utilă de 66 mp și o suprafață construită de 77 mp, dispunând de un balcon mare. Apartamentul se vinde mobilat, conform fotografiilor. Caracteristici: 3 ...

1962 EUR/m2 | 66 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Casa cu teren 1200mp Mehala Timisoara
8
5

Casa cu teren 1200mp Mehala Timisoara

Vand casa cu 3 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 3 holuri. Renovat recent, cu centrala si calorifere noi, parchet. Teren 1200 mp. Front 12m. Str Vuk Karadjik, strada linistita, vecini ok!! Se vinde complet mobilata (modest). 245.000 euro neg. Cu anexe. Este compartimentata incat se poate folosi separat ca ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului-3 Camere-Etaj 1
15
1

Aradului-3 Camere-Etaj 1

IMOMADAX va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere la etajul 1 al unui bloc cu 9 etaje (2 lifturi),situat in zona de Nord a orasului,intre Calea Aradului si Calea Torontalului aproape de mijloace de transport,scoli,magazine. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,termostat ...

1892 EUR/m2 | 72 m2

aradului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea