Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, zona Sagului, Etaj 1
10
2

Apartament 2 camere, zona Sagului, Etaj 1

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 1 intr-un imobil P+5. Ideal pentru un stil de viata confortabil sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de piata Doina,parcuri, scoli, gradinite, Shopping City ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Spitalul Judetean - Casa Tineretului 3 camere, etaj 2, centrala gaz
20
1

EXCLUSIVITATE! Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, model confort 1, decomandat, la etajul 2 din 6 intr-un bloc izolat termic cu lift. Imobilul este foarte bine pozitionat, langa Spitalul Judetean, Casa Tineretului, Complexul Studentesc, pe str Aries. Apartamentul dispune de CENTRALA PROPRIE, ...

1969 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare, etajul 2, zona Soarelui, Timisoara
10
12

Garsoniera de vanzare, etajul 2, zona Soarelui, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera complet renovata si mobilata, situata in zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 2 din 4 si are o suprafata de 17 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Dormitor si bucatarie - Baie Confortul termic este realizat prin intermediul termoficarii ...

2647 EUR/m2 | 17 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare
19
6

Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare

Apartamante cu 3 camere pe Calea Urseni, la asfalt, compartimentate excelent, cu posibilitatea sa va alegeti finisajele: - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp, disponibile la etajul 2. Pret: 120.000 Euro (TVA 21% inclus in pret); - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp + terasa neacoperita de ...

1739 EUR/m2 | 69 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

LOC de Casa pe bd.Budai Deleanu
7
4

LOC de Casa pe bd.Budai Deleanu

Vand casa fara valoare,cu 500 mp teren,cu 2 fronturi stradale de 12 m,unul la str.Budai Deleanu,celalalt front la Aleea Gorunului.Se ofera proiect pentru constructia unei noi cladiri:P+E+ER Pret : 159000 euro

2271 EUR/m2 | 70 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
9

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Proprietar, VÂND
5
3

Proprietar, VÂND

PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...

2600 EUR/m2 | 20 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Bloc nou- lux, mobilat,utilat
12

Bloc nou- lux, mobilat,utilat

Vand apartament de 44 mp utili, compus din hol, camera mare, baie, bucatarie inchisa, terasa de 16 mp ( pe toata lungimea apartamentului), situat la parterul unui bloc nou, zona rezidentiala Giroc.Se vinde complet mobilat si utilat , ca in imagini. Centrala proprie pe gaz, incalzire in pardosea. Sunt ...

2205 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
9

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Aradului
3
5

Apartament o camera zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament o camera zona Aradului in apropiere de centrele comerciale , 37 mp , utilat , mobilat ca in poze. Apartamentul este situat la etajul 3.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Pozitie excelenta. 2 bai. Decomandat. Spatios
15
2

Pozitie excelenta. 2 bai. Decomandat. Spatios

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai si balcon la bucatrie pe care s-a mutat zona de gatit. Posibilitate montare Centrala termica proprie. Etaj 4 din 5. Bloc construit in 1989 cu pod din constructie, se urca normal pe casa scarii unde sunt spatii de depozitare in pod. La 2 pasi de foarte ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona  Dambovita
3
1

Apartament o camera zona Dambovita

Vand apartament 34 mp ! Camera , bucatarie , baie ! Este situat la etajul 3 . Se vinde mobilat si utilat ! Pentru mai multe informatii , va rog sa ne sunati!

Dambovita, Timisoara, Timis

Artera circulata- Iosefin-Budai Deleanu
8
9

Artera circulata- Iosefin-Budai Deleanu

Vand 500 mp teren,cu 2 fronturi stradale de 12 m,unul la str.Budai Deleanu,celalalt front la Aleea Gorunului.Se ofera proiect pentru constructia unei noi cladiri:P+E+ER Pret : 159000 euro

500 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Comision 0%. La 2 pasi de centura. Finisaje la alegere. 110 mp utili
20
3

. Favorit Estate va oferta spre vanzare Duplex in Mosnita (aproape de Centura) : COMISION 0% - 1 2 duplex cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod (acces in pod cu sara retractabila). - suprafata utila de 110 mp plus terasa. - teren de 300 mp. - detalii constructive: ziduri exterioare si interioare ...

1682 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

1   2 Duplex cu etaj, PARTA
7

1 2 Duplex cu etaj, PARTA

De vânzare casa cu etaj ,cu un design modern și finisaje de calitate superioară.Această locuință îți oferă un spațiu perfect pentru o viață confortabilă. Etapele de construcție au fost atent supervizate pentru a asigura durabilitatea și funcționalitatea fiecărui detaliu. Aflată într-o zonă foarte buna ...

1286 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

Clădire istorică, zona Sinaia -Maria
18
8

Clădire istorică, zona Sinaia -Maria

De vânzare apartament cu două camere, etajul II, clădire istorică, zona Sinaia-Maria, vedere către Bega.Apartamentul beneficiază de amenajari interioare( parchet laminat, geamuri termopan),încălzire proprie pe gaz, se vinde mobilat . Prețul solicitat de proprietar este de 80000 euro.

1333 EUR/m2 | 60 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Șagului
6
9

Apartament 2 camere, zona Șagului

De vânzare! Apartament 2 camere, zona Șagului, 45.000 euro negociabil! Proprietate reprezentată de agenția Cuib Imobiliare Timișoara. Disponibil pentru achiziție apartament compus din două camere, baie, hol și bucătărie. Acesta este confort redus, 30 mp utili și este situat la etajul 4 din 4, bloc ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Vand casa individuală în Mehala
3
19

Vand casa individuală în Mehala

Proprietar Vand casa în zona Mehala compusa din 2 camere , living + bucătărie, baie mare ,camara , beci , 2 garaje , terasa , pavaj în curte , izolata , gaz , apa, canalizare , curent , aproape de mijloacele de transport, mai multe detali la telefon. Pret 190.000 euro neg

720 EUR/m2 | 264 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Casă mare,teren 1600 mp, Dâmbovita.
17
9

Casă mare,teren 1600 mp, Dâmbovita.

Imobilul se afla in zona Dambovita, intr-o zona rezidentiala de case. Casa tip calcan cu 5 camere, 3 bai, spatioasa si complet mobilata. Dispune de un teren generos in suprafata de 1.593 mp, oferindu-ti mult spatiu verde. Curtea este amenajata cu arbori, o terasa spatioasa si un garaj dublu. A ...

1645 EUR/m2 | 200 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere decomandat etaj 3 5 situat in Calea Aradului Vest
10
3

Proprietare: Vand apartament 3 camere decomandat etaj 3 5 situat in Calea Aradului Vest, in apropiere de Piata Verde si Iulius Mall intr-o zona linistita. Blocul este din anul 1985 reabilitat termic. Are centrala proprie pe gaz, clima, internet, interfon, cablu, parchet, gresie, geamuri termopan si ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Vilă mare-individuală Sag I
10
7

Vilă mare-individuală Sag I

De vânzare vilă individuală in Sag, suprafata utila este de 260mp, cu un teren aferent de 750mp, iar compartimentarea este urmatoarea: Parter -hol de acces, baie , living, bucatarie cu iesire pe terasa, debara, camera tehnica , subsol amenajat. Etaj hol de acces la pod cu trapa , podul este imbracat ...

954 EUR/m2 | 260 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea