Promovat
Apartament cu 2 camere DEOSEBIT, et 1 , CENTRALA, la cateva minute de  CENTRU
18
4

Apartament cu 2 camere DEOSEBIT, et 1 , CENTRALA, la cateva minute de CENTRU

Vă prezentăm un apartament MODERN, recent renovat integral, cu o suprafață utilă de 53 mp, situat la etajul 1, bloc izolat, centrala proprie, amenajat cu atenție la detalii și materiale de calitate superioară, ideal pentru locuit sau investiție. Lucrări de bază și structură Pardoseală refăcută complet: ...

2623 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
16

Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, etaj 2/4, situat in zona Lipovei din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 2 al unui imobil construit in 1979 si are o suprafata utila aproximativa de 63 mp plus balcon inchis. De ...

1873 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare et intermediar Sagului Timisoara
5
2

Apartament de vanzare et intermediar Sagului Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament superb, complet mobilat si utilat, situat pe o strada linistita, apropae de Calea Sagului si BD. Liviu rebreanu, cu loc de parcare in curte. Suprafata utila este de 63 mp, iar blocul a fost construit in 2011. Apartamentul a fost renovat complet si ...

2381 EUR/m2 | 63 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vânzare în zona Aradului
10
3

Apartament cu 3 camere de vânzare în zona Aradului

Apartament de vânzare, 3 camere decomandat, etaj 4, strada Dej nr. 20, zona Aradului – Timișoara. Suprafață utilă 56 mp (63 mp cu balcoane). Dispune de centrală proprie, climatizare, vedere pe două părți, două balcoane și este amenajat decent, locuibil imediat. Blocul are pod și acoperiș refăcut acum ...

1758 EUR/m2 | 56 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

NOU. Langa ESO si Profi. Dressing. Lift.
10
1

NOU. Langa ESO si Profi. Dressing. Lift.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Girocului, aproape de ESO si de Profi. Blocul dispune de LIFT. Incalzire in pardoseala, baie cu geam, terasa spatioasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat, CF la zi. Pret 95.000 Euro. Tel 0783073754.

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Etaj 1. NOU. Langa ESO. Finisaje premium.
4
1

Etaj 1. NOU. Langa ESO. Finisaje premium.

De vanzare apartament cu 2 camere, in Bloc NOU, in zona Girocului, aproape de Profi si de mijloacele de transport in comun. Finisat la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, baie cu geam, terasa, zidarie complet caramida. Loc de parcare. Pret 88.000 Euro. ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa ESO. Model deosebit, suprafata generoasa. 2 Bai. Terasa spatioasa.
5

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere in complex rezidential nou, in zona Girocului, aproape de ESO si Profi, la etaj intermediar, LIFT. Suprafata generoasa 73 mp + Terasa de 17 mp, 2 Bai. Finisat la cheie cu posibilitate personalizare, geamuri tripane, zidarie caramida Exista posibilitatea de a ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Pozitie excelenta. 4 Dormitoare. Bucatarie inchisa.
3
10

Pozitie excelenta. 4 Dormitoare. Bucatarie inchisa.

De vanzare duplex intr- o pozitie foarte buna, aproape de str. Mielei - Giroc, cu urmatoarea compartimentare: Parter: hol, baie, birou, debara sub scara, bucatarie inchisa, camera de zi, terasa; Etaj: hol, 3 dormitoare, dressing, baie, balcon; Pod: spatiu depozitare. Duplexul dispune de incalzire in ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0%. NOU in Oras. Etaj 1.
13
1

COMISION 0%. NOU in Oras. Etaj 1.

COMISION 0%! Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, intr-un complex rezidential nou, in zona Aradului, pozitie excelenta aproape de mijloace de transport in comun, magazine, scoli. Incalzire in pardoseala, cu termostate individuale, 3 aparate de aer conditionat, finisat la cheie. Sistem inteligent ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

BLOC NOU - TIP VILA. Etajul 1. Aproape de Zone2.
5
3

BLOC NOU - TIP VILA. Etajul 1. Aproape de Zone2.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou - tip viluta. In Braytim, aproape de Calea Urseni si de restaurantul Zone2, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, bine compartimentat, terasa, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 92.000 Euro. ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Asfalt. Langa Profi. Finisaje de calitate, peste medie.
12
3

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Unitatii Militare, in spatele Hotelului IQ, la asfalt. Situat la etajul 1, finisat integral cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa generoasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 89.000 Euro. Tel 0783073754. MERITA ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa Prospero. Renovat. Etaj 2.
7

Langa Prospero. Renovat. Etaj 2.

Vand apartament cu 2 camere, in zona Girocului, aproape de Prospero, de Parcul Adolescentei, de Profi, in bloc izolat termic exterior. Renovat (doar baia nu a fost recent renovata), instalatie electrica schimbata in totalitate, geamuri termopan, usi noi. Disponibil imediat. Pret 89.990. Tel 07830737 ...

1956 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar. COMISION 0%. Nou. CF Timisoara. Bucatarie inchisa. LIFT.
10
5

Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament decomandat cu două camere!
5
7

Apartament decomandat cu două camere!

Proprietar, persoană fizică, vând apartament cu două camere, decomandat, 47,68 mp,etaj 6 din 10, zona Dâmbovița, renovat complet, absolut totul nou. Prețul este 86500 euro.

1814 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20
1

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, Piata Maria, 108mp, 229000 euro
10
5

Vând apartament cu 3 camere (modificat din 4 camere), locat în Piața Maria, în cladire istorică, în suprafață de 110mp, dispus astfel: living, 2 dormitoare mari, bucatarie generoasă si loc de luat masa, cămară de alimente și depozitare, două băi, balcon spre stradă, terasă spre curtea interioară, etaj ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Soarelui decomandat
7

Apartament 2 camere Soarelui decomandat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui confort 1 decomandat etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 56 mp instalatie de aer conditionat posibilitate montare centrala termica. Pret informativ 78000. Detalii la telefon 0734879293. ID intern: 10817.

1258 EUR/m2 | 62 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-1 Min Spitalul Judetean-48MP-Mobilat-Centrala-77000 Euro! Negociabil
10

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Complexul Studentesc Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : Centrul ...

1604 EUR/m2 | 48 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
8

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, zona Spitalul Judetean
8

De vanzare ap 2 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, semidecomandat, confort 1, etaj 4 din 5, 55mp util, renovat, mobilat si utilat, posibilitate montare centrala, instalatie de aer conditionat, bloc izolat termic si mansardat. Pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
4
2

Apartament 3 camere Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 64mp in zona Girocului. Apartamentul se afla la etajul 9 din 10 dar blocul are lift. De la acea inaltime se poate vedea Bulevardul Liviu Rebreanu spre care are apartamentul deschidere. Blocul este izolat termic iar apartamentul are ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea