Promovat
Apartament 3 camere imobil nou Timisoara
9
4

Apartament 3 camere imobil nou Timisoara

Constructor, dezvoltator si vanzator vand apartament , in imobil nou construit, finalizat, ,etajul 2, trei camere,compus din 2 dormitoare, 2 bai, living cu balcon, bucatarie inchisa, in suprafata de 88 mp utili plus balcon de 6 mp, situat in Timisoara str. General Magheru nr. 50. Imobilul este construit ...

1341 EUR/m2 | 88 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar- Apartament la casa în Elisabetin   Strada Cozia
7
1

Proprietar- Apartament la casa în Elisabetin Strada Cozia

Se oferă spre vânzare un apartament situat într-o zonă foarte bună din Timișoara Elisabetin, pe Strada Cozia, la câteva minute de centru. Proprietatea are o configurație rar întâlnită: * apartament de 45 m utili * spațiu suplimentar demisol de 45 m nu este finisat * Intrare separata cu terasa ...

1222 EUR/m2 | 90 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare
13
7

4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dorobantilor aproape de Euroinstal confort 1 decomandat etaj 8 din 8 cu o suprafata totala de 85 mp cu 2 grupuri sanitare balcon. Apartamentul este in curs de amenajare. Pret informativ 99000 Euro (negociabil). Tel 0743100796 sau 072315 ...

1165 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare  in zona Mehala,Timisoara
1

Casa individuala de vanzare in zona Mehala,Timisoara

Apostu Estate va ofera o casa individuala de vanzare in zona Mehala ,Timisoara pozitie foarte buna in apropiere de mijloace de transport in comun,scoala,magazine,etc. Constructie din caramida pe regim de inaltime P, avand mansarda inalta si cu o suprafata construita de 120 mp ,clar se poate ...

3217 EUR/m2 | 115 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament spațios cu două camere, etajul 4 cu acoperiș.
20
1

Apartament spațios cu două camere, etajul 4 cu acoperiș.

De vânzare apartament spațios cu două camere situat la etajul patru cu acoperiș de țiglă ideal pentru a locui sau investiție.Locuinta este luminoasă și bine compartimentată, fiind poziționat la ultimul etaj oferă mai multă liniște și intimitate iar acoperișul asigură protecție suplimentară. Este decomandat ...

1523 EUR/m2 | 65 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Vand casa cu spatiu comercial, teren 950 m patrati
1
38

Vand casa cu spatiu comercial, teren 950 m patrati

Zona Steaua, uprafata construita 210 metri patrati, compus din Hala +Anexa cu etaj (locuinta, birou cu incalzire centrala, curte mare betonata (parcare) ,teren 1000m,doua fronturi stradale toate utilitatile : Gaz, apa, canalizare, Energie electrica 380 V, Locatie cu foarte bun potential , pretabil ptr. ...

1128 EUR/m2 | 235 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0, Apartament 2 Camere, 52mp, GARAJ CF, Parter Inalt, Sagului
10

Vă propunem spre vânzare, FARA COMISION, un apartament cu 2 camere, semidecomandat, ce îmbină confortul unei locuințe primitoare cu avantajele logistice ale unei zone extrem de căutate: Șagului – Piața Doina. Situat la un parter înalt (2 metri înălțime până la pervazul geamului), acest imobil oferă intimitate, ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 59 mp, zona Ciarda Rosie
16
4

Apartament 3 camere de vânzare – Ciarda Roșie, lângă Stadionul Eroilor | Terasă mare | Parcare privată | Bloc nou cu lift Blitz va propune un apartament modern, într-o zonă liniștită și verde. Apartamentul este situat în Ciarda Roșie, chiar lângă Stadionul Eroilor, într-un bloc nou construit în ...

2119 EUR/m2 | 59 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Afacere!Vand sau schimb
10
10

Afacere!Vand sau schimb

VAND SAU SCHIMB CASA CU 10 APARAMENTE ,aprox.500 metri pătrați locuibili -Casa este un complex de 8 apartamente de 2 camere,bucătărie, baie și 2 garsoniere toate amenajate. -Casa se afla in zona dedeman-lipovei,aproape de iulius town, situata intr-o zona de case,foarte linistita,fara trafic si poluare ...

4 EUR/m2 | 500 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand sau  schimb spatiu comercial  cu apartamet plus diferenta
2
14

Vand sau schimb spatiu comercial cu apartamet plus diferenta

Detin un spatiu comercial situat central langa Iulius Mall si penitenciarul Timisoara str Vasile lucaciu nr 10, Spatiul se afla in incinta unui centru comercial , cu mai multe magazine numit Complexul mic ,In prezent acest spatiu este inchiriat pe 5 ani cu o chirie de 1000euro pe luna si in el functioneaza ...

2051 EUR/m2 | 117 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Proprietar , vand 2 terenuri intravilan pentru casa ,zona metro 2, Timisoara
4
8

Proprietar, vand 2 parcele de teren: Primul cu suprafata de 748 mp ,FS 16ml, in zona Metro 2, Strada Slt. Ioan Grosaru. Destinatia conform puz este pentru locuinte unifamiliale. Suprafata : 748 mp Regimul de inaltime : S+P+2E POT max: 35% CUT 1,00 Front stradal : 16 ml Pret : 75.000 euro Al doilea ...

735 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% - Braytim - Teren intravilan - Su: 521mp - pt casa individuala
3
2

IM Imobiliare va ofera spre vanzare teren intravilan in zona Braytim cu o suprafata de 521 mp Terenul se situeaza la capatul strazii Mures in zona Braytim. Utilitatile sunt langa parcela. Pentru mai multe informatii sunati la numarul din anunt!

521 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa Individuala 3 Dormitoare 729 Mp Centrala Proprie Zona Rebreanu - Brancoveanu
9

Casa individuala pe parter cu 3 dormitoare, living cu bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat mobilata si utilata, in curte este si o bucatarie de vara,de 18,4 mp, recent renovata in totalitate, inclusiv instalatile electrice si sanitare, su: 99 mp, suprafata construita:123,5 mp, suprafata ...

4899 EUR/m2 | 99 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Superb in BRAYTIM. 2 Terasa spectaculoase. 2 Locuri de parcare.
14
2

De vanzare Penthouse, in bloc nou, in BRAYTIM, situat la asfalt, aproape de Musicescu. Suprafata utila generoasa 57 mp + 2 terase de 20 mp si 6 mp. Bucatarie inchisa! Incalzire in pardoseala, aer conditionat, mobilat si utilat precum in imagini. Baie cu geam. 2 Locuri de Parcare. Disponibil imediat. ...

2261 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. NOU. Etaj intermediar. Mobilat si utilat premium.
8

Braytim. NOU. Etaj intermediar. Mobilat si utilat premium.

Vand apartament cu 2 camere, in Braytim, pozitie foarte buna, la asfalt, in bloc nou, etaj intermediar. Incalzire in pardoseala, aer conditionat, complet mobilat si utilat modern, terasa spatioasa, baie cu geam. Disponibil imediat. Loc de parcare. Pret 110.000 Euro, negociabil. Tel 0783073754.

2340 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Parc Padurice. Etaj intermediar. Mobilat si utilat.
8
2

Propun spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Girocului, langa Parcul Padurice, pozitie foarte buna. Situat la etaj intermediar, intr-un bloc cu acoperis. Apartament renovat complet, instalatie electrica noua, centrala termica proprie, aer conditionat, geamuri termopan, complet mobilat si utilat. ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim - Calea Urseni. Finisaje superioare. Disponibil imediat.
10
4

Vand duplex in zona Braytim - Calea Urseni, aproape de restaurantul Zone2, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 88 mp + terasa de 20 mp + curte proprie. Se vinde cu bucatarie complet mobilata si utilata, mobila din living si mobila din dormitorul matrimonial. DETALII CONSTRUCTIE: - ...

1875 EUR/m2 | 88 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 Locuri de Parcare.
9
1

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, foarte aproape de Profi de pe Musicescu - pozitie EXCELENTA - in bloc Nou. Model decomandat, cu bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat complet, totul este nou, nu a fost locuit. Centrala termica proprie cu incalzire in pardosea, videointerfon rulouri ...

2140 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Reducere pret !!! 1|2 Duplex Urseni | P+1 | Comision 0% !
9
2

Reducere pret !!! 1|2 Duplex Urseni | P+1 | Comision 0% !

COMISION 0%! Agentia imobiliara Gruici Estate propune spre vanzare jumatate de duplex spațios, luminos și foarte bine construit, finalizat în anul 2023, in Urseni pe strada Ramet. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Situat într-o zonă liniștită, proprietatea ...

1600 EUR/m2 | 125 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Model spatios. Finisat la cheie. Langa Uzina de Apa.
12
1

Vand apartament cu 2 camere in zona Braytim, pozitie excelenta! Aproape de Uzina de Apa, de mijloacele de transport in comun, la asfalt, in bloc Nou, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, rulouri electrice, site antitantari, baie cu geam, zidarie caramida, ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Nou. Aproape de ESO. Suprafata mare. Loc de Parcare
10

Nou. Aproape de ESO. Suprafata mare. Loc de Parcare

Vand apartament cu 2 camere, in spatele benzinariei ESO, aproape de Profi. Bloc nou, suprafata utila mare, bine compartimentat, incalzire in pardoseala, finisat la cheie, baie cu geam, loc de parcare, zidarie complet caramida. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

1811 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Braytim. Etaj intermediar. 2 Terase.
5
1

Braytim. Etaj intermediar. 2 Terase.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim. Situat la etaj intermediar, finisat la cheie, incalzire in pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, 2 terase, baie cu geam, zidarie complet caramida. Loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 89.900 Euro. Tel 0783073754.

1954 EUR/m2 | 46 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.
9
15

Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.

Vand apartament cu 1 camera, in zona Soarelui, aproape de parc si de fostul Stadion Dan Paltinisanu. Bloc intretinut cu acoperis nou, de tigla. Casa scarii este supravegheata video. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, usa metalica la intrare. Disponibil imediat. Pret 36.500 ...

1825 EUR/m2 | 20 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Mobilat. Boxa la subsol.
14
1

Aproape de Spitalul Judetean. Mobilat. Boxa la subsol.

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, in zona Girocului, aproape de Spitalul Judetean, pozitie foarte buna. In bloc anvelopat termic exterior. Model semidecomandat, cu suprafata utila generoasa 53.20 mp + balcon de 5.40 mp; debara la bucatarie, geamuri termopan, balcon, mobilat si utilat, baie cu ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea