Promovat
Torontalului. Etaj 1. Living de 40 mp. Mobilat si utilat!
9

Torontalului. Etaj 1. Living de 40 mp. Mobilat si utilat!

Apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 1 6 + ACOPERIS, cu LIFT - suprafata utila 70 mp - model cu vedere pe 2 parti - geam la baie - amenajare interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa spațioasă  P+1E,526 mp teren-strada liniștită.
20
7

Casa spațioasă P+1E,526 mp teren-strada liniștită.

De vânzare casa spațioasă, P+1E, construită în anul 2011,situată pe o stradă liniștită din zona Mehala. Proprietatea oferă 133 mp utili,compartimentată eficient pentru o familie care își dorește confort, liniște și intimitate.Terenul de 526 mp cu două fronturi stradale oferind acces facil,posibilitatea ...

2241 EUR/m2 | 133 m2

ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall
11

Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere desoebit, renovat, situat la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, este renovat complet. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de boxa inscrisa in CF. Pretul solicitat de proprietar este ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, etaj 1, zona Braytim – ideal locuință sau investiție
4

REX Imobiliare va ofera oportunitatea achizitionarii unui apartament spatios, cu 2 camere, in cea mai cautata zona de Sud a Timisoarei - Braytim. Apartamentul are o suprafata utila de 53,33 mp si este compartimentat astfel: - hol acces generos - living cu iesire pe terasa - bucatarie semideschisa - ...

2094 EUR/m2 | 53 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Oportunitate rară! Apartament 2 camere, 54 mp, lângă Piața Unirii
8
2

Te invităm să descoperi un apartament cu adevărat special, aflat la doar câțiva pași de Piața Unirii, în inima istorică a Timișoarei. Situat într-o clădire de patrimoniu cu farmec arhitectural aparte, acest apartament de 54 mp utili oferă un echilibru perfect între eleganță clasică și confort modern. Proprietatea ...

2296 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere
6
5

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere,zona Dacia,str.Dropiei nr 4,etaj 3,renovat,mobilat si utilat complet,33 m2 utili,balcon!

2106 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern, 4 camere, 3 bai, 125 mp, Timișoara
20
1

Duplex modern, 4 camere, 3 bai, 125 mp, Timișoara

Vă propunem spre vânzare un duplex modern, cu regim de înălțime P+E, situat în cartierul Freidorf din Timișoara, în apropierea centrului comercial Alfa – o zonă urbanizată, cu acces facil către principalele puncte de interes. Proprietatea dispune de un teren de 250 mp pentru fiecare unitate, o suprafață ...

2152 EUR/m2 | 125 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere,etajul 1,doua balcoane -zona Bucovina
16
2

Apartament 2 camere,etajul 1,doua balcoane -zona Bucovina

Apartament cu 2 camere situat la etajul 1,ideal pentru locuit sau investitie.Apartamentul este compartimentat eficient si dispune de doua balcoane,oferind spatiu suplimentar si lumina naturala. Este compus din hol acces,living cu balcon inchis,bucatarie spatioasa cu debara,dormitor cu balcon si o debara ...

1666 EUR/m2 | 57 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera si balcon Soarelui
6

Apartament cu 1 camera si balcon Soarelui

Apartament cu 1 camera si balcon inchis ,situat in zona Soarelui, la etajul 4 din 5 . Suprafata apartamentului este de 27 mp Imobil anvelopat cu mansarda construita la etajul superior. Incalzire centralizata Colterm,dispune de aer conditionat. Se poate vinde mobilat nemobilat. Pret 58.000 eur. Comision ...

2148 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, Torontalului
4
5

Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament cu 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, zona Torontalului. Apartament zona Torontalului, Nordul Timișoarei, in bloc constructie noua, proiect aflat in derulare. Cesionez sau vand promisiune vanzare-cumparare apartament Tip D, cu o suprafata utila de ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Amenajat complet la etajul 1, aproape de Mall
7
1

Amenajat complet la etajul 1, aproape de Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere, nedecomandat, confort 2, situat in cartierul Circumvalatiunii, zona Dacia, intr-un imobil construit in anul 1978 , disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 64 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ...

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% DUPLEX PE PARTER STIL MINIMALIST DUMBRAVITA ION CREANGA
19

LANDMARK ofera spre vanzare, COMISION 0%, casa duplex pe parter, stil minimalist, cu teren generos in DUMBRAVITA, str Ion Creanga - Schubert fiind compartimentat in felul urmator: hol acces, dormitor matrimonial cu baie proprie, 2 dormitoare, camera tehnica, baie si o zona openspace de 35 mp care deserveste ...

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Casa Vila spatioasa cu teren generos in Blascovici
20

LANDMARK ofera spre vanzare COMISION 0% CASA VILA cu utilitate mixta in zona Blacovici, strada linistita . Este compartimentata in felul urmator: parter: hol acces, zona living cu bucatarie si iesire pe terasa, 3 dormitoare, 2 bai, camara alimente; etaj: zona openspace de 82 mp, 3 dormitoare si 1 ...

Timisoara, Timis

De locuit sau pentru birou
12
3

De locuit sau pentru birou

De vanzare apartament complet renovat, 3 camere, 78 mp utili, cladire istorica ndash; Timisoara Se ofera spre vanzare un apartament spatios de 78 mp, situat la demisolul unei cladiri istorice din centrul Timisoarei, complet renovat cu materiale de calitate. Caracteristici: - suprafata utila 78 mp, ...

1282 EUR/m2 | 78 m2

p-ta maria, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12
1

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vând apartament în Timișoara str Nagy Eugen nr 10
8
7

Vând apartament în Timișoara str Nagy Eugen nr 10

Apartament 56 m pătrați,etj 4,acoperiș izolație termică exterioară,centrala prin condensare,aer condiționat,baie renovată recent,geamuri termopane,uși schimbate,bucătărie cu gresie,faianță și camere cu parchet laminat 90,000 preț fix

1554 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Zona Lunei, teren suprafață 827 mp, front stradal 16 metri, preț 300 euro mp
2
5

Vând teren zona Lunei, posibilitate construire casă individuală P+E+M, suprafață teren 827 mp, front stradal 16 metri, toate utilitățile în fața terenului: apă, curent, gaz, canalizare, cartier de case, în apropiere Casa de Pensii, mijloace de transport: tramvai, autobuz 21, Expres 8, magazine: Profi, ...

827 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera Nou Renovat Complex Studentesc
7
1

Apartament cu 1 camera Nou Renovat Complex Studentesc

Apartament cu 1 camera Decomandat situat in Complexul Studentesc. Situat la parterul inalt al unui imobil,fiind renovat integral neinchiriat si nefolosit. Dispune de centrala proprie si aer conditionat,si rulouri la ferestre. Se vinde mobilat si utilat conform imaginilor. Pretabil pentru locuit sau ...

2719 EUR/m2 | 32 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

 apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia
9
6

apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia

Blitz va propune un apartament cu 4 camere, 65 m², in zona Dacia – Ideal pentru renovare & investiție! Timișoara – Zona Dacia O oportunitate excelentă pentru cei care caută un apartament cu potențial mare de transformare, într-o zonă bine conectată și aflată în dezvoltare! ⸻ Detalii apartament: • Suprafață ...

1408 EUR/m2 | 65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

**De vânzare teren în Timisoara - direct de la Proprietar!** Se oferä spre vânzare teren intravilan
4

**De vânzare teren în Timisoara - direct de la Proprietar!** Se oferä spre vânzare teren intravilan situat în Timisoara, în zona Metro 2, o zonä în plinä dezvoltare, idealä pentru investitie sau constructia unei locuinte. Nivel de în ltime P+M. Suprafat : 632 mp Amplasare: teren de colt, cu douä fronturi ...

632 m2

Metro 2, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!
10
2

Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!

Vand apartament cu 3 camere, 76 mp, etaj 1 cu intrare din strada, living cu bucatarie, 2 dormitoare, o baie, 2 balcoane, centrala schimbata in 2022, loc parcare, aer conditionat, rulouri exterioare aluminiu, zona Braytim, pret 135000 euro. tel 0773336700

1776 EUR/m2 | 76 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 2 camere decomandat pozitie unicat-Plavat!!!
16
2

Vand 2 camere decomandat pozitie unicat-Plavat!!!

Vand apartament cu 2 camere decomandat, 58 mp utili, etaj 3, vedere pe spate, centrala termica, clima, se vinde cu sufrageria mobilata, bucataria mobilata si utilata( toata aparatura - Miele), stare impecabila, zona Plavat ( intersectia Lidia cu Drubeta). pret 107000 euro.tel 0773336700

1845 EUR/m2 | 58 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
9

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vand 2 camere modelul mare plus pozitie foarte buna!
14
1

Vand 2 camere modelul mare plus pozitie foarte buna!

1574 EUR/m2 | 68 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Salvează căutarea