Promovat
Apartament 2 camere UltaCentral
9

Apartament 2 camere UltaCentral

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, ultracentral, semidecomandat, ce reprezinta o combinatie perfecta intre confort si utilitate. Acest spatiu generos de 50 metri patrati utili este pregatit sa devina noua ta casa. Detalii Apartament: Structura: Semidecomandat, oferind ...

3520 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Casa versatila   P+E+M in zona  isorica Sinaia
20

Casa versatila P+E+M in zona isorica Sinaia

Prin Silvis Imobiliare vă propunem spre achiziție o proprietate versatilă, cu arhitectură distinctă, situată în zona istorică a orașului, beneficiind de acces auto facil și proximitate imediată față de centrul orașului, parc, restaurante, zone comerciale și principalele atracții turistice. Imobilul ...

1507 EUR/m2 | 418 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere in zona Take Ionescu, Timisoara, centrala termica
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere nedecomandate, situat in Timis, Timisoara, zona Take Ionescu. Imobilul dispune de o suprafata utila de 49 mp si beneficiaza de imbunatatiri recente, fiind ideal pentru locuinta sau investitie. Compartimentare: * Hol ...

2551 EUR/m2 | 49 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% - Braytim - Teren intravilan - Su: 521mp - pt casa individuala
3
2

IM Imobiliare va ofera spre vanzare teren intravilan in zona Braytim cu o suprafata de 521 mp Terenul se situeaza la capatul strazii Mures in zona Braytim. Utilitatile sunt langa parcela. Pentru mai multe informatii sunati la numarul din anunt!

521 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
COMISION 0% Casa Vila spatioasa cu teren generos in Blascovici
20

LANDMARK ofera spre vanzare COMISION 0% CASA VILA cu utilitate mixta in zona Blacovici, strada linistita . Este compartimentata in felul urmator: parter: hol acces, zona living cu bucatarie si iesire pe terasa, 3 dormitoare, 2 bai, camara alimente; etaj: zona openspace de 82 mp, 3 dormitoare si 1 ...

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% DUPLEX PE PARTER STIL MINIMALIST DUMBRAVITA ION CREANGA
19

LANDMARK ofera spre vanzare, COMISION 0%, casa duplex pe parter, stil minimalist, cu teren generos in DUMBRAVITA, str Ion Creanga - Schubert fiind compartimentat in felul urmator: hol acces, dormitor matrimonial cu baie proprie, 2 dormitoare, camera tehnica, baie si o zona openspace de 35 mp care deserveste ...

Timisoara, Timis

De locuit sau pentru birou
12
3

De locuit sau pentru birou

De vanzare apartament complet renovat, 3 camere, 78 mp utili, cladire istorica ndash; Timisoara Se ofera spre vanzare un apartament spatios de 78 mp, situat la demisolul unei cladiri istorice din centrul Timisoarei, complet renovat cu materiale de calitate. Caracteristici: - suprafata utila 78 mp, ...

1282 EUR/m2 | 78 m2

p-ta maria, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12
1

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vând apartament în Timișoara str Nagy Eugen nr 10
8
7

Vând apartament în Timișoara str Nagy Eugen nr 10

Apartament 56 m pătrați,etj 4,acoperiș izolație termică exterioară,centrala prin condensare,aer condiționat,baie renovată recent,geamuri termopane,uși schimbate,bucătărie cu gresie,faianță și camere cu parchet laminat 90,000 preț fix

1554 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Zona Lunei, teren suprafață 827 mp, front stradal 16 metri, preț 300 euro mp
2
5

Vând teren zona Lunei, posibilitate construire casă individuală P+E+M, suprafață teren 827 mp, front stradal 16 metri, toate utilitățile în fața terenului: apă, curent, gaz, canalizare, cartier de case, în apropiere Casa de Pensii, mijloace de transport: tramvai, autobuz 21, Expres 8, magazine: Profi, ...

827 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera Nou Renovat Complex Studentesc
7
1

Apartament cu 1 camera Nou Renovat Complex Studentesc

Apartament cu 1 camera Decomandat situat in Complexul Studentesc. Situat la parterul inalt al unui imobil,fiind renovat integral neinchiriat si nefolosit. Dispune de centrala proprie si aer conditionat,si rulouri la ferestre. Se vinde mobilat si utilat conform imaginilor. Pretabil pentru locuit sau ...

2719 EUR/m2 | 32 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

 apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia
9
6

apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia

Blitz va propune un apartament cu 4 camere, 65 m², in zona Dacia – Ideal pentru renovare & investiție! Timișoara – Zona Dacia O oportunitate excelentă pentru cei care caută un apartament cu potențial mare de transformare, într-o zonă bine conectată și aflată în dezvoltare! ⸻ Detalii apartament: • Suprafață ...

1408 EUR/m2 | 65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

**De vânzare teren în Timisoara - direct de la Proprietar!** Se oferä spre vânzare teren intravilan
4

**De vânzare teren în Timisoara - direct de la Proprietar!** Se oferä spre vânzare teren intravilan situat în Timisoara, în zona Metro 2, o zonä în plinä dezvoltare, idealä pentru investitie sau constructia unei locuinte. Nivel de în ltime P+M. Suprafat : 632 mp Amplasare: teren de colt, cu douä fronturi ...

632 m2

Metro 2, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!
10
2

Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!

Vand apartament cu 3 camere, 76 mp, etaj 1 cu intrare din strada, living cu bucatarie, 2 dormitoare, o baie, 2 balcoane, centrala schimbata in 2022, loc parcare, aer conditionat, rulouri exterioare aluminiu, zona Braytim, pret 135000 euro. tel 0773336700

1776 EUR/m2 | 76 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 2 camere decomandat pozitie unicat-Plavat!!!
16
2

Vand 2 camere decomandat pozitie unicat-Plavat!!!

Vand apartament cu 2 camere decomandat, 58 mp utili, etaj 3, vedere pe spate, centrala termica, clima, se vinde cu sufrageria mobilata, bucataria mobilata si utilata( toata aparatura - Miele), stare impecabila, zona Plavat ( intersectia Lidia cu Drubeta). pret 107000 euro.tel 0773336700

1845 EUR/m2 | 58 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
9

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vand 2 camere modelul mare plus pozitie foarte buna!
14
1

Vand 2 camere modelul mare plus pozitie foarte buna!

1574 EUR/m2 | 68 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț
10
16

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timișoara zona Ronaț. Casa dispune de bucătărie ,living ,birou ,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m . În curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară și cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Giroc Mobilat/Utilat Etaj Intermediar
7

Apartament 1 camera Giroc Mobilat/Utilat Etaj Intermediar

Apartament 1 camera Giroc Mobilat/Utilat 360Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cochet cu 1 cameră, situat într-o zonă foarte bună din Timișoara, pe strada Daliei, în apropiere de Muzeul Apei. Preț: 80.000 euro Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări: Adrian – 0734 ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

braytim, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament cu 2 camere decomandat, et2, zona Soarelui
1
5

Proprietar vând apartament 2 camere Zona Soarelui Apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 2. Compartimentare practică Ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție Aproape de magazine, mijloace de transport,scoli și puncte de interes Două școli în apropiere și grădiniță ...

2020 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala superba 6 camere -zona foarte buna-Braytim Timisoara
20
4

Evand Homes va prezinta spre vanzare o proprietate deosebita, casa individuala D+P+1E, cu 6 camere, situata in Braytim intr-o zona foarte buna din Timisoara, aproape de toate punctele de interes. Proprietatea are o suprafata de 273 mp utili, construita pe un teren de 300 mp. Finisajele sunt de foarte ...

1374 EUR/m2 | 273 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa mare de vanzare in Calea Sagului
5
5

Casa mare de vanzare in Calea Sagului

Proprietar Persoana fizica va ofera spre vanzare, casa individuala cu garaj, curte si gradina situat in Calea Sagului, Zona Kiriac. Anul constructiei parterului este 1960, iar etajul finalizat in 1990 structura beton, material, fundatia din piatra si zidaria caramida In anul 2016 casa a fost izolata ...

1582 EUR/m2 | 208 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare 3

Teren de vanzare

Vand teren de 1390 mp în comuna livezile pret negociabil