Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Fraidorf
3
52

De vanzare apartament cu o camera in zona Fraidorf

Vand apartament 1 Camera 26 mp, centrala proprie, etajul 1. Apartamentul se afla langa Liceul Auto

1231 EUR/m2 | 26 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 9/10 Calea Sagului, 70 mp, lift COMISION 0%
8
1

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios, situat în zona Calea Șagului, la etajul 9 din 10, într-un imobil dotat cu lift. Locuința are o suprafață utilă de 65,3 mp, la care se adaugă 2 balcoane, rezultând o suprafață totală de aproximativ 70 mp. Apartamentul a fost recent ...

1501 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 1 camera, etaj intermediar, Lipovei,Timisoara
9
2

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu o camera, situat in zona Lipovei, Timisoara. Apartamentul se afla la etaj intermediar, etajul 2/4 al unui bloc de apartamente cu 4 etaje si 4 apartamente pe nivel. Zona este foarte linistita, iar apartamentul este situat la doar cateva minute fata ...

2444 EUR/m2 | 27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, conf 1, semidecomandat, zona Spitalul Judetean
13

Apostu Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 4 , intr-un bloc reabilitat termic, zona Spitalul Judetean. Apartamentul cu o suprafaţă utilă de 49 mp + balcon si este compartimentat astfel: -hol de acces -living cu acces la balcon inchis -dormitor. -baie. ...

1531 EUR/m2 | 49 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere etajul 1 IDEAL PENTRU NVESTIE Braytim
14
20

2 camere etajul 1 IDEAL PENTRU NVESTIE Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 1, open space, cu o suprafata de 39 mp+balcon de 8 mp , foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare acoperit, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 65000 euro Tel: 0723674418

1667 EUR/m2 | 39 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Penthouse cu 3 camere  SUPERB cu scara interioara - Giroc Lidl  - complet mobilat si utilat.
11
5

Penthouse cu 3 camere SUPERB cu scara interioara - Giroc Lidl - complet mobilat si utilat.

Va propunem spre vanzare Penthouse cu 3 camere cu scara interioara - Giroc - complet mobilat si utilat ( mobila a fost facuta la comanda special pentru acest apartament) cu 2 loc de parcare Apartamentul se pozitioneaza la doar 3 minute de magazinul lidl, intr-o zona linistita , la doar 3 minute de ...

2 EUR/m2 | 83,000 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera la cateva minute situate de Biserica Tosca Musicescu
6
10

De vanzare apartament cu 1 camera, cu o suprafata de 33 mp foarte spatios, ideal pentru a locui sau investitie. Apartamentul se afla situat la cateva minute de Biserica Tosca. Pret. 59000 euro Telefon. 0723674418

1788 EUR/m2 | 33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 Braytim
6
1

Apartament cu 2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp situat la etajul 1, cu pod cota parte. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, loc de parcare inclus. Imobilul se afla situat la doar cateva minute de hotel IQ. Pret. 96000 euro Telefon. 0723674418

1920 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere et 2 din 3 Braytim Giroc
8
1

Apartament cu 3 camere et 2 din 3 Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere la etajul 2 din 3, situat în loc. Giroc, la doar cateva minute de hotel IQ, STATIE DE AUTOBUZ LANGA Apartamentul dispune de o suprafaTa utila de 68 mp + balcon de 8mp. -locuinta este complet mobilata si utilata (tv-uri, masina de spalat vase, masina de ...

2053 EUR/m2 | 68 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la doar 3 minute de benzinaria Eso
4
3

Apartament cu 2 camere la doar 3 minute de benzinaria Eso

Va propunem spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou la cheie , loc parcare , balcon , suprafață utilă 40 mp , situat la etajul 3 cu acoperiș țiglă , pod cu spațiu de depozitare , la intrare în Giroc la doar 3 minute de benzinaria ESO. Preț. 72000 euro Telefon. 0723674418

1800 EUR/m2 | 40 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
15
17

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1471 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

2 camera bloc cu lift mobilat si utilat la 3 minute de bezinaria Eso Braytim
13
3

De vanzare apartament cu 2 camere de vanzare situat la 2 minute de benzinaria Eso,Braytim, bloc nou Blocul are 4 etaje si dispune de lift, apartamentul situandu-se la etajul 4 ( placa de beton si acoperis) Drumul de acces spre imobil este asfaltat. Apartamentul dispune de o suprafata de 53 mp utili ...

1868 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 3 posibilitate centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere et 3 posibilitate centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat, clima , 43 m pătrați . Apartamentul se vinde cu toate electrocasnicele si mobilierul . Blocul este izolat , clima .Calea Șagului , stri , etaj 3 ,nedecomandat . Preț 79.500 Euro Telefon. 0723674418

1849 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2  camere et 3  zona Calea Aradului
8
3

Apartament cu 2 camere et 3 zona Calea Aradului

De vânzare un apartament spatios cu 2 camere, situat într-o zona foarte cautata Calea Aradului Vest, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 67 mpsi beneficiaza de loc de parcare . Detalii apartament: * Suprafata utila: 67 mp. * Parcare subterana Alte avantaje: * Zona linittita, dar ...

1873 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Duplex cu 4 camere  mobilat si utilat la doar cateva minute de Uzina de Apa
11
9

Duplex cu 4 camere mobilat si utilat la doar cateva minute de Uzina de Apa

De vanzare duplex cu 4 camere cu etaj în zona Giroc ( calea Urseni) comusa din : PARTER Bucătărie Living Birou wc Debara Hol intrare spațios ETAJ: 2 Dormitoare cu dressinguri fiecare Wc Hol spațios Încălzirea este realizată în pardoseală cu centrală pe gaz Branșament curent Branșament apă și canal Branșament ...

1471 EUR/m2 | 119 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Duplex de vanzare cu 4 camere la doar cateva minute de Uzina de apa.
10
11

De vanzare duplex cu o suprafata utila: 105 mp Curte interioara: 56 mp, cu terasa acoperita din lemn de 14 mp Camera tehnica de 5 mp pe terasa perfecta pentru centrala si depozitare. 2 locuri de parcare incluse 2 intrari: una principala si una secundara prin curtea interioara, direct din parcare. Living ...

1667 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis