Promovat
Duplex cu 4 camere, 3 bai,teren 250 mp in zona Dambovita
11

Duplex cu 4 camere, 3 bai,teren 250 mp in zona Dambovita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o jumatate de duplex cu 4 camere in Dambovita . Regim de inaltime P+1E imobilul se intinde pe o suprafata utila de 125 mp si pe o suprafata de teren de 250 mp. Compartimentare: La parter: -Hol de acces -Living cu zona de dinning -Bucatarie inchisa -Camara -Baie -Terasa ...

2152 EUR/m2 | 125 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie ETAJ 1 langa Spitalul Judetean
11
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp plus balcon, situat la etajul 1, centrala proprie, renovat, mobilat si utilat, la 2 minute de Spitalul Judetean. Pret: 103000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2289 EUR/m2 | 45 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial renovat, cu VAD | Central | P-ta Maria
11

Spatiu comercial renovat, cu VAD | Central | P-ta Maria

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial cu expunere excelent: ideal pentru retail, showroom, agenție, salon, cafenea, cabinet medical, clinica medicala, ș.a.m.d. Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate unica pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastra, beneficiind de ...

2261 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 3 camere | Spitalul Județean | Etaj 2
5

Apartament spațios cu 3 camere | Spitalul Județean | Etaj 2

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament deosebit, semidecomandat cu 3 camere situat în zona Spitalului Județean, la 5 minute de mers pe jos de acesta. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile acest apartament semidecomandat ...

1805 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa
16
5

Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa

Vand apartament cu 3 camere in zona Elisabetin la casa- curte comuna( cu inca 6 familii in curte ) spatios cu o suprafata utila de 90 mp renovat în anul 2019, s-au schimbat instalațiile electrice , sanitare și de gaz. Încălzire prin centrală proprie pe gaz Bosch, cu calorifere și cu contorizare separată ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Medicina
7
2

Apartament 3 camere zona Medicina

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Medicina la o vila cu 2 nivele confort 1 decomandat la etajul 2 din 2 suprafata utila 100 mp renovat complet are termopane incalzire cu centrala proprie boxa si Graraj in spatele blocului pret 200000 euro.

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Iosefin  -Iuliu Maniu  amenajat
19
4

2 camere decomandat Iosefin -Iuliu Maniu amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat la parter inalt cu balcon in blocul turn cu vedere la bulevard in zona Sagului-Iuliu Maniu renovat 49 mp utili balcon inchis amenajat tamplarie integral termopan. Instalatiile sunt refacute incalzirea de la Colterm usi interioare noi aer conditionat mobilat ...

1929 EUR/m2 | 49 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie bloc izolat Lipovei
5
1

Apartament cu 2 camere centrala proprie bloc izolat Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Lipovei, confort 1 semidecomandat, parter din 4 etaje, cu o suprafata utila de 43 mp, amenajat, centrala termica, bloc izolat termic, garaj si boxa, 1 balcon. Pret. 84000 euro Telefon. 0723674418

1953 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in zona Printul Turcesc ,pretabil și pentru spatiu comercial .
5
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare Casa individuala in zona Fabric - Timisoara Pretabil atat pentru locuinta cat si pentru spatiu comercial. Este constructie mai veche,are regim de inaltime P,doua intrarii una are acces auto si cealalta este direct din strada. Toate utilitatiile,doua clime,geamuri ...

1271 EUR/m2 | 70 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la 2 minute de hotel IQ Giroc
15
29

Apartament cu 2 camere la 2 minute de hotel IQ Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, bucataria separata, suprafata de 40 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 75000 euro Telefon. 0723674418

1875 EUR/m2 | 40 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere curte comuna POD la 4 minute de magazinul Penny
6
1

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, 2 dormitoare si un living spatios, situat intr-o vila cu doar 4 apartamente, intr-o zona linistita din Giroc, Braytim foarte aproape de complexul de supermarketuri. Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet, fiind pregatit pentru mutare imediata ...

2108 EUR/m2 | 64 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Penthouse de lux in zona Braytim, 4 camere, mobilat si utilat,terasa 40mp
10
3

De vanzare apartament de lux in Timisoara Sud-Braytim, de tip penthouse,complet mobilat cu mobilier de calitate de la Casa Rusu si Mobexpert, in suprafata de 97 mp utili, cu o terasa superba de 40 mp din care aproximativ 20mp este locuibila si in perioada iernii, fiind incalzita si izolata . Dormitoarele ...

2052 EUR/m2 | 97 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

ofer spre inchiriere
5

ofer spre inchiriere

spațiu format din trei încăperi două băi hol și un spațiu mare nedelimitat la parterul unei case total 150 m pătrați toate utilitățile situat în zona rezidențială toate utilitățile destinație diverse activități contorizare apă curent gaz independente zona Mircea cel Bătrân

7 EUR/m2 | 150 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere gradina de 40 mp
17
20

Apartament cu 2 camere gradina de 40 mp