Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat, 69mp utili, zona Sagului, Timisoara
12
1

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat la mansarda unui imobil cu 4 etaje + mansarda, afla in zona Sagului, in Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 69mp, compartimentata astfel: - 2 dormitoare - 1 sufragerie - 1 bucatarie spatioasa - ...

1377 EUR/m2 | 69 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera, de vanzare, zona Blascovici, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 1 camera, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Blascovici. Apartamentul are o suprafata de 33mp utili+ balcon si este situat la parter intr-un bloc anvelopat termic, cu 4 etaje. - Hol de acces - Bucatarie - ...

1879 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bvd. Liviu Rebreanu - 706 mp -S+P+3E+Er
1

Bvd. Liviu Rebreanu - 706 mp -S+P+3E+Er

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan in Timisoara pe Bulevardul Liviu Rebreanu, in aproierea Spitalului Judetean, a mijloacelor de transport in comun si diverse centre comerciale. Terenul are certificat de urbanism valabil pana in 03.2026 unde este specificat un regim de înălțime admis ...

706 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bucovina , Lux , 92.000Euro , etaj 4 !!!
18

Bucovina , Lux , 92.000Euro , etaj 4 !!!

Apartament cu 2 camere transformat în 3, complet mobilat și utilat, suprafața utilă de 50mp + balcon 5mp, decomandat . Renovat complet in 2024, inclusiv instalație electrică și sanitară schimbată, etaj 4 . Se vinde utilat și mobilat cum se vede în poze , mașina de spălat 2019 , combina frigorifică ...

1673 EUR/m2 | 55 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Apartament 2 camere de vânzare   Zona Maria- 580
8

Apartament 2 camere de vânzare Zona Maria- 580

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Maria, la demisol, având o suprafață generoasă de 78 mp . Imobilul este decomandat și compartimentat eficient, fiind compus din: 2 camere spațioase bucătărie separată baie hol Apartamentul a fost renovat complet, fiind pregătit pentru ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat BLOC NOU ETAJUL 1 Braytim
5

Apartament 2 camere decomandat BLOC NOU ETAJUL 1 Braytim

De vânzare, apartament 2 camere decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc nou 2025 care face parte dintr-un complex de 5 blocuri și o zona în continua dezvoltare ! Apartamentul are o suprafață utila de 56 m2 utili și un balcon de 18 m2 ! Accesul pe terasa se face din bucătărie și living. Încălzirea ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare   zona Gheorghe Lazăr- 5361
10

Apartament 3 camere de vânzare zona Gheorghe Lazăr- 5361

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă foarte bine cotată Gheorghe Lazăr , la etajul 8 din 10, într-un imobil cu regim de înălțime P+10. Suprafață utilă: 60 mp Compartimentare semidecomandată: hol de acces bucătărie living 2 dormitoare balcon închis Confortul ...

1667 EUR/m2 | 60 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Vând apt 2 camere in calea sagului.
5
8

Vând apt 2 camere in calea sagului.

Vând apartament cu doua camere și baie și bucătărie recent renovat în calea sagului pentru mai multe detalii la tel. Rog seriozitate.

2121 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Oferta! teren in zona Mehala
4
5

Oferta! teren in zona Mehala

Agenția imobiliara CAT ESTATE propune pentru vânzare un teren cu o suprafață de 1.471 mp în Mehala front 18,78 m, construcție existentă pe teren! Vine la pachet cu inca o parcela de 400 metri Total 1870 mp Este o oportunitate rară în zona Mehala una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale ale ...

1,870 m2

Timisoara, Timis

Apartament SAD-3 camere cu gradina-Direct de la dezvoltator-Torontal
10

PARTER - SAD - 3 camere - 2 bai- 78 mp utili + gradina 48mp - 2 accese- 121.000 euro la cheie In pret sunt incluse 2 locuri de parcare. SAD-ul se afla in Calea Torontalului, in spate la Metro 2. Daca se cumpara pe persoana juridica platitoare de TVA, nu se va mai plati TVA. Pretul nu include 21% TVA ...

1551 EUR/m2 | 78 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Direct dezvoltator- 3 camere, 70.7mp utili + 25mp utili terasa, 130.000 euro TVA si parcare inclusa!
10
7

Vand apartament 3 camere in bloc nou cu 6 apartamente, etaj 2, 70.7mp utili + 25.5mp utili terasa acoperita, 2 bai, 2 apartamente pe nivel, pret 130.000 euro, zona Torontalului - Metro 2, tel Date tehnice: - Panouri solare pentru apa calda menajera - Caramida porotherm 25cm WIENERBERGER - Termosistem ...

1831 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand teren pentru locuinte colective in zona Torontalului!
3
5

Vand teren pentru locuinte colective in zona Torontalului!

Vand doua parcele de teren intravilan pentru locuinte colective, regim de inaltime P+2E+Er, 1479mp + 1641mp, asfalt, toate utilitatile, pret 240 euro mp, tel .

1,479 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Direct de la proprietar-Duplex PREMIUM, asfalt, Torontalului - Metro
10
7

Proprietar vand DUPLEX PREMIUM in zona Torontalului - Metro 2 (UAT Timisoara), PUZ nou de locuinte situat la 10 minute de Iulius Mall, asfalt, toate utilitatile dimensionate corect (apa, gaz, canal, curent, internet, iluminat stradal), constructie P+1E, 109 mp utili + 17 mp utili terasa acoperita si ...

2651 EUR/m2 | 109 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita
10

Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dambovita, cu acces facil catre Calea Sagului si principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu cinci etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo,Torontalului
4
2

Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament cu 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, zona Torontalului. Apartament zona Torontalului, Nordul Timișoarei, in bloc constructie noua, proiect aflat in derulare. Cesionez sau vand promisiune vanzare-cumparare apartament Tip D, cu o suprafata utila de ...

2194 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

 Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, Torontalului
4
3

1875 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere decomandat in Calea Lipovei 78.000 euro
16
2

Vand apartament cu 2 camere decomandat in zona Lipovei pe strada Silistra Suprafața totala 49.7 mp Imobilul are proiectul de gaz aprobat fiind schimbate totodată caloriferele și tot ceea ce ține de racorduri (sunt din cupru) Apartamentul este compus din: hol baie bucătărie dormitor sufragerie logie ...

1592 EUR/m2 | 49 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartment cu o camera in Timisoara
10
1

Vand apartment cu o camera in Timisoara

Vand apartament cu o camera in Timisoara pe strada Meziad la etajul 3 Imobilul are o suprafata de 27 mp

2315 EUR/m2 | 27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere la parter cu centrala langa Iulius Mall
13
2

. + ( ) ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere decomandat în complexul rezidential Banu Construct
15
3

Vând apartament cu 3 camere decomandat, 67 mp utili, bloc 2008, situat în zona Aradului, în Complexul Banu Construct, pe strada Gheorghe Ivanescu. Imobilul este situat la parter înalt și este compartimentat astfel: living open space cu bucătărie 2 dormitoare baie dressing hol Imobilul are centrală ...

1851 EUR/m2 | 67 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului
11
2

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Penthouse de vânzare în Timișoara pe Calea Torontalului
16
2

Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...

2762 EUR/m2 | 101 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
3

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea