Promovat
Super Pret- Casa individuala deosebita -6 camere - Lipovei - Timisoara
19
1

REX Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala deosebita cu 6 camere cu o pozitie excelenta in zona Lipovei - Timisoara. Imobilul are o suprfata utila de 160 mp, amplasat pe un teren de 294 mp si este compartimentat astfel: Parter: - hol acces - living spatios - bucatrie inchisa - 2 dormitoare - ...

1650 EUR/m2 | 160 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 cam | 96 mp | Iosefin | 109.900 EUR
7

Apartament 3 cam | 96 mp | Iosefin | 109.900 EUR

Va propunem spre vanzare un apartament decomandat cu o suprafata utila de 96 mp, situat in zona Iosefin pe Bulevardul General Ion Dragalina, una dintre cele mai apreciate si cautate zone din Timisoara. Compartimentarea este practica si bine gandita, apartamentul fiind compus din: -Living generos si ...

1145 EUR/m2 | 96 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
9
1

Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 54 mp utili si este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat termic. - Hol de acces - Bucatarie - Living - ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, 53 mp, zona Spitalul Judetean
4

Apartament 3 camere, 53 mp, zona Spitalul Judetean

Blitz va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere gata de locuit. Se oferă spre vânzare un apartament confortabil, ideal atât pentru locuință personală, cât și ca investiție (închiriere rapidă datorită proximității spitalului). Locația este la doar 1 minut de mers pe jos de Spitalul Județean "Pius ...

1736 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

vand casa in zona Modern
1

vand casa in zona Modern

Vând casă veche in zona Modern, strada Moise Nicoara 22A. Terenul are 750 mp, pe teren sunt două construcții cu întrări separate, prima are 100mp amprenta la sol și are nevoie de renovare totală, a doua este un apartament cu o cameră, bucătărie și baie, de aprox 50 mp.

1923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare , zona Ultracentrala, in vila
11
2

Apartament de vanzare , zona Ultracentrala, in vila

Blitz, vă propune spre vânzare un imobil situat în inima Timișoarei. Apartamentul este la curte comună, situat la parter, compus din 6 camere, băi și bucătărie, terasă. Suprafața totală este de 220 mp. Propietarul oferă posibilitatea de apartamentare, 2 camere, baie si chicinetă, 125 mp, preț 130.000 ...

1500 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 77.47 mp utli+ grădină 17 mp utili, zona Ghirodei
1
1

Blitz vă propune spre vânzare într-o zonă liniștită și verde a orașului, un apartament cu trei camere , finisaje de înaltă calitate și prețuri competitive. Fiecare apartament a fost proiectat în urma unui studiu atent, pentru a asigura confort, lumină naturală și un flux luminos. proprietatea este compusă ...

1545 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vând Apartament  cu 3 camere mobilat si utilat  langa Prefectura|Medicina
10
9

Proprietar Vând Apartament cu 3 camere mobilat si utilat langa Prefectura|Medicina

Direct de la proprietar! Fara comision sau intermediari! Apartament cu 3 camere situat in spatele Prefecturii aproape de Facultatea de medicina. Este mobilat si utilat, gata de mutare! Zona centrala linistita, cu Parcul copiilor in proximitate si la cateva minute pe jos de centrul Timisorii! Se poate ...

2143 EUR/m2 | 63 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Etaj 2 - BLOC NOU - 1 loc parcare inclus - 82.000 euro (TVA inclus)
5
3

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Are o suprafata utila de 40 mp si este compus din hol intrare, living+ bucatarie open space, dormitor, baie si balcon de 7 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Proprietar - Apartament 2 camere - Vila Toscana, zona Ronat
10
4

Proprietar - Apartament 2 camere - Vila Toscana, zona Ronat

Exclus agentii! Propriertar - de vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Ronat Str. Bruxelles. Locuința are o suprafață utilă de 42 mp si balcon de 16 mp și este amplasată la etajul 2 din 3 etaje, în cadrul Complexului Toscana construit in 2011. Apartamentul este complet mobilat și utilat, ...

2143 EUR/m2 | 42 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Casa insiruita, 4 camere, 88 mp, zona Calea Urseni
12

Casa insiruita, 4 camere, 88 mp, zona Calea Urseni

BLITZ vă propune spre vânzare o casă modernă în complex de locuințe înșiruite, situată în zona Calea Urseni, fiind foarte bine conectată la multe puncte de interes ale orașului. Această proprietate reprezintă alegerea ideală pentru o familie care își dorește confort, eficiență energetică și un spațiu ...

2148 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

casa de vinzare 3

casa de vinzare

Vind propietate formată din 2 case situate chiar pe B'dul Cetății,suprafata totală 560 m2.Locatie Ideală ptr.Domiciliu +Afacere.Mai multe Detalii in privat.Nr..Contact

1920 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

Extravilan 6

Extravilan

VIND 10 HA PAMINT EXTRAVILAN IN SANNICOLAU MARE

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere, 57 mp utili - zona Aradului
7
4

Apartament modern cu 3 camere, 57 mp utili - zona Aradului

ID: P1687 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 57 mp utili, situat la etajul 4/4. Apartamentul este amenajat cu bun gust, mobilat si utilat, oferind un ambient placut. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele ...

1666 EUR/m2 | 57 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | renovat | mobilat | semicentral |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Tipografilor, la 10 minute de mers pe jos de Iulius Town si de centrul orasului; - etaj P/4 -suprafata utila: 49 mp; - model cu 1 baie cu cada si geam pentru aerisire; - apartement renovat complet acum 1 luna, mobila noua; -Include ...

2500 EUR/m2 | 50 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu teren in Fratelia
6
43

Casa cu teren in Fratelia

Casă de vânzare în zona Fratelia Timișoara Oportunitate ideală pentru investiție! Vă propunem o casă nelocuită, situată într-o zonă liniștită din Fratelia, Timișoara, cu teren generos de 814 mp din care 120 mp construiți. Imobilul necesită renovare, însă oferă un potențial imens pentru a fi transformat ...

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 3 camere decomandate – 73 mp utili, etaj 2
10
1

De vânzare apartament cu 3 camere decomandate, confort 1, situat într-un bloc solid construit în 1979, la etajul 2 din 5. Cu o suprafață utilă de 73 mp, locuința este perfect compartimentată pentru confort și funcționalitate: -3 camere luminoase -2 băi -2 balcoane închise -bucătărie generoasă -hol spațios Confortul ...

1616 EUR/m2 | 73 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere renovat - Calea Sagului
7

Apartament 2 camere renovat - Calea Sagului

ID: P2315 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 39 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2305 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3  camere  mobilat si utilat et 2 Braytim Musicescu
8
1

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat et 2 Braytim Musicescu

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, situat in Zona Braytim intr-un bloc nou construit in 2022. Suprafata: 65 mp + 6mp Terasa Etaj: 2 3 Compartimentare: Living Bucatarie deschisa; 2 Dormitoare Baie Dressing zona depozitare Terasa Dotari: Loc de parcare privat Mobilat ...

2154 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1,  mobilat si utilat Braytim Eso
5

Apartament cu 1 camere etajul 1, mobilat si utilat Braytim Eso

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camere, tip studio, cu o suprafata de 30 m2+ balcon 6 m2 situat in Braytim, Giroc, zona Esso, situat la etajul 1, loc de parcare inclus. Apartamentul se vinde mobilata si utilata. Pret. 73500 euro Telefon. 0723674418

2450 EUR/m2 | 30 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa insiruita mobilata si utilata cu 4 camere Calea Urseni
8
1

Casa insiruita mobilata si utilata cu 4 camere Calea Urseni

Va propunem spre vanzare casa insiruita, cu 4 camere, mobilata, cu o suprafata de 88 mp, 45 mp de gradina, la doar cateva minute de Uzina de Apa , Calea Urseni. Apartamentul CENTRALA termica PROPRIE in condensatie cu incalzire in PARDOSEALA cu automatizare si termostate in fiecare camera, pe ambele ...

1875 EUR/m2 | 88 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomanadat Braytim
10
14

Apartament cu 2 camere decomanadat Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 47 mp+balcon, foarte bine compartimentat, decomandat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc peste drum, zonmagazin, la cateva minute de hotel HQ, Braytim. Pret: 83000 euro Telefon. 07 2367441 ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria ESO
12
14

2 camere la 2 minute de benzinaria ESO

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

288 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea