Promovat
Aradului. Aproape de IULIUS TOWN! Ap cu 1 camera. DECOMANDAT!
7
1

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului; Este situata la parter INALT, model decomandat, 1 balcon inchis inclus in spatiul util; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
9

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere renovat integral | Etaj 3 | Calea Sagului
19
1

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere situat la etajul 3 din 10, într-un bloc cu structura din beton, în zona Calea Șagului. Anul acesta, apartamentul a beneficiat de o renovare integrală (tamplărie, finisaje, instalații termice, electrice și de apă). Imobilul se desfășoară ...

1866 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren agricol extravilan (7200 mp), Mosnita Noua, intre Timisoara si Urseni, 35 euro/mp
1
5

Vand teren extravilan, intre Timisoara si Urseni, cu acces dinspre Timisoara spre Urseni, pe Calea Urseni; Toate utilitatile la drumul principal, foarte aproape, intr-o zona rezidentiala in plina dezvoltare.

Timisoara, Timis

De vanzare apartament 4 camere
10
6

De vanzare apartament 4 camere

Persoana fizica, vand apartament cu 4 camere, coridor, doua bai, doua balcoane. Apartamentul are 86m2 si este decomandat. Camerele detin rulouri exterioare, iar balcoanele au rulouri exterioare electrice. Cele 4 camere sunt impartite astfel: -sufragerie -doua dormitoare -dressing O baie este cu cada, ...

2035 EUR/m2 | 86 m2

Baba+Dochia, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 3 camere, 65mp decomandat, 2 bai, Lidia, Soarelui
10
5

Proprietar, vand apartament cu 3 camere(an constructie bloc 1984), etaj 2, decomandat, 65mp + 6.5mp balcoane inchise, 2 bai, disponibil imediat. Apartamentul este pe strada Lidia(actual Maresal Constantin Prezan) visavis de Saguaro, intr-o scara cu 2 apt pe nivel, cu vedere pe ambele parti(strada, respectiv ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Lidia, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - apartament 4 camere -  zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii
9
1

Proprietar - apartament 4 camere - zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii

Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...

1972 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vânzare teren intravilan
6

De vânzare teren intravilan

Teren intravilan constructii de vinzare, pentru case sau investitie central Ofer spre vanzare teren intravilan situat in Grabat Nr.453 jud. Timis, cu acces facil catre orasele Jimbolia, Timisoara, Sannicolau Mare etc., fiind in dezvoltare, exista deja scoala, gradinita, Magazin alimentar, Restaurante, ...

3,776 m2

Timisoara, Timis

 Apartament 3 camere , zona Lipovei  Dumbrăvița
5
2

Apartament 3 camere , zona Lipovei Dumbrăvița

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, complet decomandat+ balcon. Apartamentul este unul foarte luminos și spațios, 2 dormitoare , 1 baie , living(23.5m2), bucătărie open space + 1 hol mare (6m lungime) este situat la etajul 1 cu vedere pe 3 părți, finisaje premium, încălzire în pardoseală cu termostate ...

2290 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

Vând proprietate mare la 10 km de Timisoara la Giarmata
3
3

Vând proprietate mare la 10 km de Timisoara la Giarmata

Vând proprietate mare cu 12 cqmere spatioase ,garaj mare,2 bucătării,teren 3000mp,anexe,.Dispune de toate utilitățile.Este prevazută cu o piscina mare,de 15 5 ,construită.Direct de la proprietar.Daca doriti mai multe informatii sau o vizionare ma sunati la numarul de telefon:

925 EUR/m2 | 345 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 5 camere, 125 mp – lângă Drept, Complex Studențesc
20
2

Apartament spațios, 5 camere – Complex Studențesc, lângă Drept Timiș Imobiliar propune spre vânzare un apartament deosebit, situat în Timișoara, în Complexul Studențesc, chiar peste drum de Facultatea de Drept. Apartamentul face parte dintr-un bloc cu arhitectură plăcută și structură solidă, construit ...

1671 EUR/m2 | 126 m2

Timisoara, Timis

Vand 1,18 ha teren extravilan in Dragsina
1
6

Vand 1,18 ha teren extravilan in Dragsina

Proprietar vand 1,18 ha, teren extravilan la 15 km de Timisoara in sat Dragsina, terenul este situat in apropierea cimitirului Maghiar. Pret 10000 euro. Neg.

11,800 m2

Timisoara, Timis

De vanzare duplex Ianova
4

De vanzare duplex Ianova

Casă modernă de vânzare în Ianova, jud. Timiș 120000 Vă propunem spre vânzare un duplex spațios și bine compartimentat, situat în Ianova, la doar câteva minute de Timișoara ideal pentru o familie care își dorește liniște și confort. Suprafață utilă: 85,09 mp Include terasă generoasă de 14 ...

1412 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Achizitii teren agricol, ferme agricole, ferme zootehnice, pasuni si paduri
1
18

Reprezentant unic in Romania a unui grup de investitori straini, din Germania, Olanda, Danemarca, caut spre achizitie teren agricol, in suprafata de minim 100 Ha, maxim 10.000 Ha, grad comasare minim 80%, situatie juridica clara, la CF, sau in curs de intabulare, oriunde in Romania. De asemenea caut ...

Timisoara, Timis

cumpar padure de exploatare 5

cumpar padure de exploatare

Reprezentant unic in Romania a unui grup de investitori straini, din Germania, Olanda, Danemarca, caut spre achizitie padure, in suprafata de minim 400 Ha, maxim 10.000 Ha, grad comasare minim 80%, situatie juridica clara, la CF, sau in curs de intabulare, oriunde in Romania. De asemenea, cautam spre ...

Timisoara, Timis

Teren intravilan în Dumbrăvița TM
3
22

Teren intravilan în Dumbrăvița TM

Vând teren intravilan direct de la proprietar în îDumbravita 810 mp , pe strada Crișurilor , intrarea dinspre centură , Kids Park Strada este asfaltată, puțin rulată pentru că este strada închisă. Aproape de centura Timișoarei spre Autostradă și Aeroport . Peste un colț al parcelei trec fire electrice ...

810 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De vanzare individuala
4
2

De vanzare individuala

Casă modernă de vânzare Oportunitate unică! Casă modernă, spațioasă și luminoasă, construită cu materiale de calitate, ideală pentru familie sau ca investiție. Compartimentare practică și eficientă Finisaje moderne și durabile Zonă liniștită, Gata de mutat Prețuri: 219.000 (TVA ...

1757 EUR/m2 | 103 m2

Timisoara, Timis

vand casa mare cu teren mare aprope de padure Timiosoara Lipovei
9

In Timisoara Calea Lipovei aproape de padurea dinspre Dumbravita , vand un teren de 2.000 mp intravilan , cu 3 case construite trainic cu structura din beton de calitate si zidarie caramida. Sunt 2 duplex cu demisol , parter inalt si etaj pod plus in spate 2 garaje mari si o garsoniera si in capatul ...

Lipovei, Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere decomandat mare
9
3

vand apartament 3 camere decomandat mare

apartamentul este situat in Timisoara zona de Nord , zona Calea Torontal - b-dul Cetatii intr-un bloc de 4 etaje la etajul 2. Are 2 balcoane inchise in termopan , este renovat si mobilat complet in stil italian. Are un bar cu pult in zona living . Una din bai are cada si geam, celalta baie doar dush. ...

1792 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam-Cetatii-5 Min Centru-Mobilat Lux-Balcon-Centrala-Boxa-54 MP-128.000 Euro !
20

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Cetatii - Calea Bogdanestilor, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul orasului Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Teren intravilan
5
15

Teren intravilan

Vand teren intravilan Timsoara str. Gheorghe Ionescu (Zona Ciarda Rosie - Plopi Sud) teren cu CF suprafata 380 mp.o parcela si doua 480 mp. acces la drum cu utilitati : energie elc, gaz, apa canal 20m FS19m PUZ aprobat prin HCL 413 2017 Timisoara. Se poate construi imediat ce se obtine AC.

480 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Teren agricol 16 ha Masloc - Alios 6

Teren agricol 16 ha Masloc - Alios

Proprietart vand 16 ha teren agricol extravilan zona Alios si Masloc. Terenul are cadastru si este intabulat. Pret 9800 eur ha

16 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand casa in mehala 270000 euro
10
42

Proprietar vand casa in mehala 270000 euro

De vanzare casa + anexe + teren zona Mehala. Suprafata totala 1180 mp, constructie 250 mp. Casa este compartimentata astfel:5 camere, 1 baie, 2 bucatarii, camara si beci. Imbunatatiri - geamuri termopan la exterior, izolatie termica. Dispune de centrala proprie pe gaz si acces auto. Front stradal 12 ...

229 EUR/m2 | 1,180 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Salvează căutarea