Promovat
Braytim. Model spatios. Finisat la cheie. Langa Uzina de Apa.
12
1

Vand apartament cu 2 camere in zona Braytim, pozitie excelenta! Aproape de Uzina de Apa, de mijloacele de transport in comun, la asfalt, in bloc Nou, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, rulouri electrice, site antitantari, baie cu geam, zidarie caramida, ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern -   zona Lipovei
20

Duplex modern - zona Lipovei

Casa are 2 dormitoare , 2 bai si living , bucatarie si locul de luat masa Garaj Terenul nu este în proprietate , se poate face contract de superficie cu primăria pe o perioada de 25 ani .

1623 EUR/m2 | 162 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartamente cu 1.5 camere, finisaje calitative | Torontalului
9
1

District Real Estate vă propune spre vânzare apartamente cu 1.5 camere situate într-un proiect în dezvoltare, situat în zona Torontalului. Pozele anunțului sunt făcute din modelul de prezentare. Apartamentele au prețul de prezentare în stadiul finisat și nemobilat. Proiectul este compus din 3 scări ...

2184 EUR/m2 | 38 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare zona Ghirodei Timisoara
18

Casa individuala de vanzare zona Ghirodei Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o proprietate situata in zona Ghirodei din Timisoara judetul Timis, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare rezidentiala. Proprietatea se afla pe un teren generos de 716 mp, cu front stradal de 19 ml si este compusa din doua constructii functionale si bine ...

1290 EUR/m2 | 186 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând ap 3 cam la mansarda suprafață de 70 mp etaj 5
11
1

Vând ap 3 cam la mansarda suprafață de 70 mp etaj 5

Vând apartament situat la mansardă, în zona Șagului. Apartamentul are aproximativ 70 mp, este decomandat, 3 dormitoare, bucătărie mare(17mp), baie , se vinde mobilat și utilat. Deține și un balcon deschis. Geamuri termopane cu plase anti-insecte. Ușa la intrare metalică. Încălzirea se face cu centrală ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE IN COMPLEX KARA-BUCOVINA LA 125.000 euro
9
1

Apartament decomandat cu 2 camere | Complex KARA – Bucovina | Liniște și confort NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere și bucătărie separată, situat în Complexul Rezidențial KARA Bucovinei Residence, în zona Bucovina din Timișoara. Zonă foarte liniștită, ideală ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

bucovina, Timisoara, Timis

 duplex mosnita noua 3

duplex mosnita noua

vand duplex parter mosnita noua (persoana fizica) zona valery, complet mobilat-utilat ,curte amenajata , nu doresc agentii!!!

2250 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - bloc nou - finalizat - Timisoara Nord - 110.000 euro
20
2

Apartamentul are 2 camere, cu suprafata utila de 52 mp +terasa 3 mp, intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,si este finalizat. In pretul de vanzare al apartamentului sunt inclusesi 1 loc de parcare. Pret ...

2212 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 4 CAMERE IN ZONA PTA MARASTI /PTA UNIRII LA 219.900 EURO
14
2

✨ APARTAMENT PREMIUM CU 4 CAMERE ÎN ZONA CENTRALĂ – PIAȚA MĂRĂȘTI, TIMIȘOARA ✨ NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament generos cu 4 camere, situat într-una dintre cele mai căutate zone centrale ale orașului Timișoara – Piața Mărăști, la câțiva pași de Piața Unirii. Proprietatea are o suprafață ...

2114 EUR/m2 | 104 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro
10

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro

NEO Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei. Locuința este amplasată la etajul 3 din 4 și are o suprafață de 34 mp. Apartamentul este semidecomandat, mobilat, renovat și bine întreținut, fiind gata pentru mutare imediată.Dispune de un balcon ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

dacia, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro
9

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Pasajul Solventul, la etajul 3 din 4, având o suprafață utilă de 75 mp. Apartamentul este în curs de renovare și beneficiază de centrală proprie, parchet și alte îmbunătățiri, fiind nemobilat – ideal pentru ...

1400 EUR/m2 | 75 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere
15
6

Apartament 3 camere

Ofer spre vânzare apartament 3 camere, situat în zona Lipovei, lângă piața agroalimentară, zonă liniștită, etajul 2, la 5 minute de scoala, 5 minute de mijloace de transport în comun. Apartamentul are 63 mp semidecomandat, confort 1, două dormitoare, două băi, bucătărie, camera de zi, încălzirea se face ...

1873 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 4 camere Timisoara, Iosefin, 2 bai, terasa
8
3

Proprietar vand apartament cu 4 camere, 2 bai, terasa si loc de parcare. Apartamentul are 90 mp si dispune de urmatoarele facilitati: -Bucatarie spatioasa, complet utilata, cu loc de luat masa; - Hol de acces; - Sufragerie luminoasa; - Dormitor mobilat cu pat matrimonial; -Dormitor mobilat cu ...

1556 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere etaj 1, Strada Stelelor
8
6

Apartament 3 camere etaj 1, Strada Stelelor

Vând apartament cu 3 camere situat pe Strada Stelelor, poziționat la etajul 1, într-o zonă liniștită și bine conectată. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere), datorită poziției și compartimentării practice. Suprafață aproximativ 53 mp Compartimentare: semidecomandat Apartamentul ...

1736 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan comuna Pischia
2

Vand teren intravilan comuna Pischia

Vand teren intravilan in comuna Pischia, 800mp, front stradal aprox.20m, apa, canalizare, curent tras la strada.

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

vand teren Dumbravita padure 75e mp
1
16

vand teren Dumbravita padure 75e mp

p>vand teren langa padure Dumbravita zona lac Giarmata vii Ghioceilor 75euro mp,0727408979

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro
8

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro

vand apartament 2 camere la mansarda Torontalului, mansarda construita solid din beton, avand 2 balcoane, pod , mobilata partial, 88000 euro

2150 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Mehala 365000 euro
12
3

vand casa in Mehala 365000 euro

vand casa cu gradina si curte 1000 mp, cu pomi fructiferi, solar, acces auto, garaj, 2 intrari separate, 7 camere, centrala termopane, toate utilitatile , la asfalt 365000euro.

1825 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
2

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament decomandat cu  POD pe toata suprafata  si BOXA  Braytim
10
3

Vând apartament decomandat cu POD pe toata suprafata si BOXA Braytim

Vând apartament decomandat, situat în Giroc, la 5 minute de hotel IQ, la etajul 3 al unui imobil modern, într-o zonă liniștită, lângă parc și Profi. Suprafață: 54 mp, balcon spatios Etaj: 3 Pod cât tot apartamentul (în CF) + boxă inclusă Dotări: climă, centrală proprie , incalzire in pardoseala Loc ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro
15
3

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro

Vand casa cu etaj renovata in 2000 , izolata, termopane, centrala, panouri solare cu baterie de stocare, piscina cu jacuzi si sistem de hidroliza, gaz tras si in curte si la bucataria de vara, foisor, gradina cu pomi, wc in curte, pod inalt mansardabil, 5 camere 3 bai, terasa mare acoperita, garaj tip ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Apartament spatios cu 1 camera, 30 mp utili + balcon Freidorf
5

ID: P2630 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 30 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Proprietar   Vând 2 parcele de teren intravilan, Calea Urseni, Timișoara   473 mp și 471 mp
2
1

Proprietar Vând 2 parcele de teren intravilan, Calea Urseni, Timișoara 473 mp și 471 mp

Locație: Timișoara, Calea Urseni Str. Ion Țuculescu (parcelele nr. 3 și 4 din fotografia atașată) Suprafață totală: 944 mp (două parcele alăturate: 473 mp și 471 mp) Dimensiuni aproximative: 14 m x 34 m fiecare parcelă Front stradal: 14 m Destinație: Teren pretabil pentru: bloc cu regim redus ...

944 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea